VYBERTE SI REGION

Kam na ples? Vyberte si

Olomoucko - Plesová sezona se naplno rozjela, podívejte se na náš velký přehled, kde a kdy můžete na Olomoucku pořádně protančit střevíce.

7.1.2016 AKTUALIZOVÁNO 21.1.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Ježdík

Velký přehled plesů

Chybí vám v našem přehledu právě ten váš bál? Pošlete nám jeho místo konání a termín na email: petra.pasova@denik.cz.
Rádi jej zveřejníme na našem webu i v tištěném vydání Deníku.

Clarion Congress Hotel Olomouc

5.2. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK
4.3. Univerzita Palackého v Olomouci, Právnická fakulta
12.3. Spolek mediků Lékařské fakulty UP

Regionální centrum Olomouc (RCO)

9.1. Tříkálový ples dobré vůle
16.1. Hanácký bál
22.1. Ples obchodní akademie
23.1. Ples Střední prům.škola strojnická
29.1. Ples Caritas
5.2. + 26.2. Ples SGO
12.2. Ples DPMO
13.2. Ples zubních lékařů
20.2. Ples Český červený kříž
4.3. Ples SPŠE
5.3. Country bál
11.3. Ples České dráhy
12.3. Ples Absolventů G. Hejčín
19.3. Hasičský bál
1.4. Karneval APA

NH Hotel Olomouc

9.1. Gymnázium Čajkovského
12.2. Záchranná služba
20.2. Univerzita Palackého
26.2. OMEGA olomoucký ples
27.2. Přírodovědecká fakulta UP
4.3. FNOL
5.3. Dobré místo pro život
12.3. Olomoucký kraj
18.3. Fakulta tělesné kultury

Výstaviště Flora Olomouc – Pavilon A

9.1. Městský bál
15.1 Církevní gymnázium německého řádu
16.1. Střední zdravotnická škola E. Pottinga
5.2. Střední škola logistiky a chemie
6.2. Ples KDU-ČSL
12.2. Gymnázium Hejčín
13.2. Gymnázium Hejčín
20.2. Rockový bál
26.2. PLES VFO + TSMO + ZOO
27.2. Ples - V rytmu taneční vášně

Hotel Flora Olomouc

5.2. Ples Konzervatoře Evangelické akademie
6.2. Ples TOP09
12.2. Reprezentační maturitní ples Střední odborné školy Olomouc 

Moravské divadlo Olomouc

6.2. IV. maškarní karneval pro děti
6.2. VI. velký divadelní bál

Restaurace u Kapličky, Olomouc

15.1. VI. modelářský ples
30.1. XXVIII. Pivní ples

Divadlo na cucky, Olomouc

19. 3. 7. reprezentační ples na Cucky

Restaurant Archa (u zoo na Sv. Kopečku)

30.1. VII. reprezentační ples restaurantu Archa

Sportcentrum Nové Sady (bývalý ARX)

5.2. Fotbalový ples FK Nové Sady

Restaurace U pelikána

13.2. Šermířský ples 

Obce a města v okolí Olomouce

Bílá Lhota

9. 1. Myslivecký ples
6. 2. Společný ples OÚ a Sokol Bílá lhota
20. 2. Dětský maškarní ples
27. 2. Ples ZŠ
5. 3. Ples Vousatých

Bělkovice – Lašťany

15.1. Myslivecký bál
29.1. Obecní ples
13.2. Šibřinky
14.2. Dětský karneval
27.2. Školní ples
12.3. Hasičský ples

Blatec

15.1. - Ples TJ Sokol
6.2. - Hasičský ples

Bohuňovice

16.1. Myslivecký ples
23.1. Hasiči Bohuňovice
30.1. Obecní ples
6.2. Papučák
13.2. Sportovní ples
19.2. Ples Mažoretek
12.3. Dětský karneval

Bouzov

16. 1. Okrskový hasičský ples
20. 2. Hasičský ples a dětský maškarní ples

Bukovany

15.1. Maškarní ples Bukovany

Bystročice

30. 1. Obecní ples
13.2. Myslivecký ples
26.2. Karneval pro děti
12. 3. Maškarní bál

Domašov u Šternberka

6. 2. Masopustní zábava

Drahanovice

27. 2. Sokol Drahanovice v kulturním a sportovním zařízení u Černé věže v Drahanovicích

Drahanovice – místní část Ludéřov

22. 1. Hasičský ples SDH Ludéřov
12. 2. Myslivecký ples M.S. Drahanovice

Drahanovice – místní část Střížav

5. 3. Hasičský ples SDH Střížov

Dlouhá Loučka

16. 1. Myslivecký ples
13. 2. Hasičský ples
12. 3. Ples ZŠ a SRPDŠ
26. 3. Maškarní ples

Dolany

23.1. 54. Tradiční maškarní ples Fotbalového klubu FC Dolany 
6.2. Hasičský ples SDH Dolany 
7.2. Dětský ples pořádá Farní společenství Dolany 
19.2. Ples seniorů 
27.2. Školní ples ZŠ a MŠ A.Š. Dolany 

Doloplazy (u Olomouce):

23.1. Hanácké bál (od 20h)
6.2. Pochovávání basy (od 20h)

Dub nad Moravou

22. 1. Školní ples
27. 2. Ples sportovců
12. 3. Skautský Country bál

Červenka

9. 1. III. Házenkářský ples
16. 1. Myslivecký ples
30. 1. Hasičský ples
6. 2. Fotbalový ples SK Červenka
12. 2. Fotbalový ples TJ Tatran Litovel
19. 2. Dětský maškarní
20.2. Maškarní ples

Grygov

16. 1. Myslivecký ples
23. 1. Hasičský ples
20. 2. Rock ples
5. 3. Obecní maškarní bál

Křelov – Břuchotín

15. 1. Myslivecký ples
5. 2. Obecní ples
19. a 20. 2. Tradiční Šibřinky a dětský karneval

Litovel

15. 1. Městský ples
22. 1. Ples RS při ZŠ Jungmannova
5. 2. Ples ZŠ Vítězná
12. 2. Italská noc
13. 2. Karaoke Disco ples
19. 2. Hanácké bál
27. 2. Ples Gymnázia Litovel
5. 3. Ples agentury BAVI

Litovel – místní část Myslechovice

16. 1. Hasičský ples
13. 2. Šibřinky

Litovel – místní část Nová Ves

22. 1. Fotbalový ples

Litovel - místní část Nasobůrky

23. 1. Hasičský ples
6. 2. Charitní ples

Litovel – místní část Unčovice

29. 1. Myslivecký ples
27. 2. Maškarní sokolský ples

Loučany

20.2. Květinový ples (kulturní dům, 20 hodin)
21.2. Dětský maškarní karneval (kulturní dům, 14 hod)

Lutín

22. 1. Ples SRPŠ Lutín
5. 2. XX. Obecní ples

Haňovice

23. 1. Hasičský ples
31. 1. Dětský maškarní bál
12. 2. Společenský ples obce Haňovice

Hněvotín

23. 1. Pyžamový ples FC TJ Sokol Hněvotín
13. 2. Ples Myslivecké sdružení Blata Hněvotín
20. 2. Ples dobrovolní hasiči Hněvotín
12. 3. Ples FC TJ Sokol Hněvotín

Hnojice

23. 1. Sokolský ples s kapelou Sirius
19. 2. XVII. Sokolské šibřinky
21. 2. Dětský karneval

Hlubočky

23. 1. Ples obce
13. 2. Ples SRPŠ a ZŠ Hlubočky-Ves
12. 3. Ples sboru dobrovolných hasičů

Hlušovice

20. 2. Rybářský ples
5. 3. Obecní ples

Cholina

12. 2. Obecní ples

Majetín

23. 1. Hanácké bál - Majetínek
6. 2. Ples TJ SOKOL
27. 2. Obecní ples
11. 3. Maškarní ples pro dospělé – SRPŠ

Medlov

15. 1. Společenský obecní ples v Medlově
23. 1. Ples TJ Medlov
6. 2. Myslivecký ples v Medlově
13. 2. Dětský maškarní ples v Medlově
20. 2. Rockový bál AMK Medlov
4. 3. 12. Maškarní ples ZŠ a MŠ Medlov

Medlov – místní část Zadní Újezd

30. 1. Sousedský ples v Zadním Újezdě
6. 2. Dětský maškarní ples v Zadním Újezdě (od 14h)

Moravský Beroun

5. 2. Ples zdravotnický, pořádá OLÚ Paseka - Moravský Beroun,
26. 2. Ples akciové společnosti Granitol Moravský Beroun,
12. 3. Sportovní maškarní ples Šibřinky, pořádá TJ Granitol Moravský Beroun

Náklo

15. 1. Sokolský ples
26. 2. Školní ples
18. 3. Maškarní ples
19. 3. Josefovský bál

Náklo – místní část Mezice

5. 2. Hasičský ples
6. 2. Dětský maškarní ples

Náklo – místní část Lhota

26. 3. Hasičský rockový plesík

Náměšť na Hané

16. 1. Myslivecký ples
23. 1. Šibřinky
31. 1. Dětský maškarní karneval
6. 2. Hasičský ples
13. 2. Tradiční ples městyse
26. 2. Sportovní ples
19. 3. Charitativní ples

Nová Hradečná

9.1. Myslivecký ples

Paseka

22. 1. Sokolský ples
30. 1. Svatohubertský ples
5. 2. Obecní ples
12. 3. Maškarní ples skautů

Příkazy

16. 1. Myslivecký ples
30. 1. Sokolský ples
13. 2. Seniorský ples
27. 2. Hasičský ples

Příkazy – místní část Hynkov

23. 1. Hasičský ples

Senice na Hané

15. 1. Hasičský ples
5. 2. Maškarní bál házenkáři
20. 2. Rybářský ples
20. 2. Společenský ples TJ Sokol Odrlice
27. 2. Dětský maškarní karneval

Šternberk – Kulturní dům

9. 1. Ples SOŠ Uničov
22. 1. Společenský večer MKZ Šternberk
29. 1. Ples rybářů
5. 2. Ples ZŠ Dr. Hrubého Šternberk
12. 2. Ples Gymnázia Šternberk
19. 2. Ples Stavebnin Avant, a. s. Šternberk
26. 2. Ples ZŠ Svatoplukova Šternberk
4. 3. Ples ZŠ nám. Svobody Šternberk
19. 3. Ples Modré pětky Šternberk
20. 3. Dětský karneval Modré pětky Šternberk

Šumvald

23. 1. Ples Sboru dobrovolných hasičů Šumvald
13. 2. Ples Sportovního klubu Šumvald
5. 3. Pyžamový ples
19. 3. Ples ZŠ Šumvald

Šumvald – místní část Břevenec

20. 2. Hasičský bál
12. 3. Ples Břeveneckého vesnického spolku

Tovéř

30. 1. I. Obecní ples

Troubelice 

15.1. Ples SDH Troubelice (orlovna)
22.1. Farní ples (orlovna)
29.1. XIII. ples obce Troubelice (orlovna)
5.2. Ples s pochováním basy (orlovna)
27.2. Ples TJ Sokol Troubelice (Restaurace Hanačka)
12.3. Ples Základní školy Troubelice (KD Šumvald)

Újezd

16.1. Myslivecký ples
30.1. Obecní ples (vystoupí Petra Černocká) 

Uničov

6.2. Uničovský ples - G Klub Uničov (hrají Kanci paní Nadlesní, hlavní host Slovenská slavice Kristína)

Uničov - Střelice

8.1. Sokolský ples
23.1 Společenský bál (pořádá Charita a farnosti, hraje Pavel Novák ml.)
29.1. Myslivecký ples
19. 2. Městský ples

Velká Bystřice

9. 1. Rockové bál Hanáckyho Woodstocku
23. 1. Reprezentační ples města Velká Bystřice
6. 2. Školní ples
27. 2. Hasičský ples
19. 3. Šibřinky

Velký Týnec

9. 1. XIV. Obecní ples

Autor: Redakce

7.1.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Na Hané otevřeli obří skleníky pro pěstování rajčat bez půdy

Olomoucko - Dva obří skleníky pro pěstování rajčat dokončilo Zemědělské družstvo Haňovice nedaleko Litovle. Skleníky jsou velké jeden a dva hektary, z nichž menší má být celodenně osvětlený.

Kouč Sigmy: Z hlediště jsem cítil víc pozitivní energie než dřív

Olomouc – Po třech srpnových remízách se pod ním kývala židle. Trenér Sigmy Václav Jílek však tlak ustál 
a v pátek dovedl své svěřence k páté výhře za sebou. Olomouc tak konečně poskočila tam, kam dle ambicí jednoznačně patří.

Noc vědců nabídla zajímavé pokusy. Deník byl u toho

Olomouc – Setkání se skutečnými vědci i nepřeberné množství zajímavých pokusů si v pátek nenechali ujít návštěvníci Noci vědců Univerzity Palackého v Olomouci. Oblíbená akce, během níž lidé zjistili, co všechno se děje na univerzitní pudě po setmění, odhalila příchozím vědu v jejích netradičních podobách.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies