VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Z regionu

20.5.2016

Aquapark v Prostějově otevírá. Nabízí kvalitnější občerstvení i menší fronty

Prostějovsko – Brány prostějovského aquaparku v Koupelkách se v pátek 20. května oficiálně otevírají lidem.

18.5.2016

Starosta Hranic: ANO zajímají jen posty a kasa. Já jsem prý zhrzený kariérista

Hranice – Vystoupení starosty města Hranice Jiřího Kudláčka z řad hnutí ANO provázely v minulém týdnu silné emoce. Vzájemnou kritikou nešetřil jak šéf hranické radnice, tak vedení momentálně nejpopulárnějšího politického uskupení v zemi. Jiří Kudláček se se čtenáři Přerovského a hranického deníku rozhodl podělit o konkrétní detaily svého odchodu.

17.5.2016

Dobrá zpráva pro čtenáře: máme pro Vás lístky do Aquapalace v Praze

Region - Vážení čtenáři, máme pro Vás balíček vstupenek na tři hodiny do vodního světa Aquapalace v Praze, kde si užijete úžasné vodní atrakce. A jak je získáte?

17.5.2016

Stavba D1 mezi Přerovem a Lipníkem se stala atrakcí, prohání se tam i děti

Přerovsko – Přeložky telekomunikačních kabelů, elektrických vedení a plynovodů. Výstavby mostů a práce na sanačních opatřeních v hlavní trase. To všechno jsou práce, které by měly během května pokročit na stavbě čtrnáct kilometrů dlouhého úseku dálnice D1 mezi Lipníkem a Přerovem. Přerované zřejmě vzali stavbu za svou, protože se stala jejich oblíbeným „turistickým" cí­lem.

15.5.2016

Medička zvedá činky a má tisíce fanoušků

Brno – Do šestnácti let jí cvičení a pohyb obecně nic neříkaly. Poté ji přítel zavedl do posilovny a od té doby činku nedala z ruky. Třiadvacetiletá studentka medicíny na brněnské Masarykově univerzitě Zuzana Špačková je dnes známá zejména mezi příznivci posilování. Se svým přítelem píše o cvičení i internetový blog a na sociální síti Instagram ji sleduje přes osmnáct tisíc fanoušků.

AKTUALIZOVÁNO
14.5.2016

Slovácký miliardář a majitel Synotu Ivo Valenta se oženil. Podívejte se

Uherské Hradiště – Majitel společnosti SYNOT a senátor z Uherského Hradiště Ivo Valenta se v sobotu 14. května oženil se svou dlouholetou přítelkyní Alenou z Vizovic. Sňatek se uskutečnil v 11 hodin dopoledne v kostele sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně za účasti úzkého rodinného kruhu i tří malých dětí novomanželů. Pár oddal P. Ivan Fišar. Jako první o sňatku informovaly Novinky.cz.

13.5.2016

O cirkus není v Brně zájem, Berousek odjíždí dřív a už se tam nevrátí

Brno – Brazilští artisté předvádějící akrobacií na létajících hrazdách, show s papoušky nebo vystoupení třech dospělých medvědic. To divákům nabízí největší český cirkus Berousek. Na své zastávce v Brně se však potýká s nezájmem lidí.

13.5.2016

U akvaparku má vyrůst velký plavecký bazén

Prostějov – Nové plány ohledně budoucnosti veřejného koupání v Prostějově představil prostějovský magistrát. Jeho vedení by podle vyjádření po radě města chtělo, aby zatím fungovaly lázně ve městě, v budoucnosti by se k nim však měl přidat zcela nový bazén.

12.5.2016

Penis v Brně. Do centra města někdo zabodl růžový úd

Brno – Brněnský orloj na náměstí Svobody si vysloužil pro svůj tvar mnoho přezdívek založených na přirovnání k mužskému přirození. Podobnou výzdobu získalo čtvrtek kolem poledne i Moravské náměstí mezi Nejvyšším správním soudem a Moravskou galerií.

11.5.2016

Starosta Hranic odchází z ANO, kritizuje praktiky hnutí

Hranice – Nesouhlas s vývojem politického hnutí ANO na celorepublikové i lokální úrovni vedl starostu města Hranice Jiřího Kudláčka k rozhodnutí vystoupit z řad tohoto politického subjektu. Jako hlavní důvody uvádí prorůstání vlivu manažerů společnosti Agrofert do dílčích struktur hnutí a upouštění od původně vytčených cílů.

11.5.2016

Hanácký Stonehange nominovali odborníci na významnou cenu

Brodek u Prostějova – Unikátní nález odhalili vloni na jaře stavební dělníci u Brodku u Prostějova. Při stavbě dálničního přivaděče objevili na ploše dvacet krát čtyři metry podle archeologů útvar starý tisíce let, který lidem zřejmě sloužil jako shromaždiště, svatyně či dokonce kalendárium.

10.5.2016

Je to priorita! Úsek D1 Říkovice – Přerov nemusí čekat na nový posudek EIA

Přerov – K oddálení zahájení výstavby úseku dálnice D1 mezi Říkovicemi a Přerovem už by nemělo dojít. Alespoň ne z důvodu nových posudků EIA, které požaduje Evropská unie. Vláda ČR úsek zařadila mezi prioritní dopravní stavby, o kterých jedná v Bruselu. V současnosti je na trase vykoupeno 96,4 procent pozemků.

6.5.2016

Onanista si před ženami svlékal kalhoty, dostal ránu

Otrokovice – Mladý muž s obnaženým pohlavím přepadl ženy na ulici v Otrokovicích. Už jej dopadla policie.

6.5.2016

Nevšední koncert: přerovské nádraží rozezněly operní árie

Přerov /VIDEO/ – Netradiční pohled i poslech zažili cestující ve čtvrtek v hale přerovského nádraží. Klasická hudba zněla v místě, kudy denně projdou stovky lidí a jejichž cesty pokračují do všech světových stran.

5.5.2016

Teprve 4,5letý Michal zachránil 83letého muže

Vsetín - Tragédií mohla skončit výprava 83letého Karla Jaroška na kopřivy pro králíky. Vydal se pro ně během návštěvy u své sestry ve Velkém Skalníku nedaleko Valovy skály ve Vsetíně v polovině dubna.

4.5.2016

Šumperská městská firma zaměstná teenagery

Šumperk – Osmnáctiletý student Jiří hodlá nejméně měsíc v době letních prázdnin strávit na brigádě. Letos si práci v marketu jednoduše domluvil, protože je od podzimu plnoletý.

2.5.2016

Jste pro název Czechia? Hlasujte

Czech Republic nebo Czechia? Jedno je už zažité, ale dlouhé. Druhé je sice krátké, jenže budí rozpory. Měli by za hranicemi nazývat naši zemi Czechia, nebo ne?

2.5.2016

Útok v tramvaji: násilník zbil mladíka, nikdo nezasáhl

Ostrava - Hned dva případy surového napadení v tramvajích, při kterých došlo ke zranění, vyšetřují ostravští policisté. V této souvislosti se obracejí na svědky se žádostí o pomoc při vyšetřování incidentů.

2.5.2016

Muž střílel u školy. Podivín se po,palbě schoval v domě

Sudoměřice /FOTOGALERIE/ – Hlavní ulici v Sudoměřicích na Hodonínsku obsadila v pondělí před polednem policejní zásahová jednotka se samopaly. Nedaleko základní a mateřské školy tam ze zbraně střílel čtyřiašedesátiletý muž. 

2.5.2016

Šumperk zvažuje stavbu cyklověže

Šumperk – O stavbě cyklověže v blízkosti vlakového nádraží uvažuje šumperská radnice. Řada lidí si totiž stěžuje, že před nádražím není kolo kam schovat. Majitelé dražších bicyklů mají zase obavu ze zlodějů.

30.4.2016

Naháč se na nádraží vrhl na ženu a chtěl ji znásilnit

Bohumín - Nahý agresor a mladá žena, která se naštěstí dokázala ubránit jeho pokusu o znásilnění a utéct. Takto to vypadalo v noci ve vestibulu bohumínského vlakového nádraží.

29.4.2016

Dav žen v podprsenkách prošel Brnem. Upozorňovaly na nošení správných velikostí

Brno – Přibližně šedesátka žen v pátek zaujala Brňany v centru města. Na třetím ročníku Pochodu za padnoucí podprsenku se prošly Brnem jen v podprsenkách. Svou cestu započaly v Hybešově ulici, poté přitahovaly pozornost v Masarykově ulici a na náměstí Svobody.

29.4.2016

Nejkrásnější vila v Jeseníku se změnila na hotel s bazénem

Jeseník – Honosná Regenhartova vila v Jeseníku po čtyřech letech opět slouží veřejnosti. Vznikl v ní čtyřhvězdičkový hotel. Zrekonstruované prostory si mohou lidé prohlédnout v sobotu 30. dubna od 13 do 18 hodin při dnu otevřených dveří.

29.4.2016

Přestavěný Prior v Přerově už má nový kabát. Podívejte se

Olomoucký kraj – Finální úpravy fasády, stavební ruch u vstupů do nové nákupní galerie, ale i uvnitř objektu. Vzhled Galerie Přerov se v posledních týdnech mění rychlým tempem tak, aby se mohla již v srpnu otevřít prvním zákazníkům.

26.4.2016

Nové logo pro Přerov: které byste vybrali?

Přerov – Pět návrhů na logo, které v jednoduchosti vystihne středomoravské město na řece Bečvě, vybrala odborná porota v soutěži o jednotný vizuální styl Přerova. Ještě než ale o vítězi definitivně rozhodnou radní, mohou podpořit svého favorita lidé na webových stránkách města. Hlasování začalo v pondělí 25. dubna a skončí v neděli 1. května.

25.4.2016

Dobrá zpráva pro čtenáře: máme pro Vás rodinnou vstupenku na festival historie

Region - Máme pro Vás rodinnou vstupenku na festival historie Holleschau, který se uskuteční 7. 5. od 10 hodin v zahradě zámku v Holešově. A jak se na tuto podívanou dostanete?

23.4.2016

Morava, Morava! skandovali protestující v Brně. Název Czechia odmítají

Brno /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Zhruba stovka odpůrců jednoslovného anglického označení Czechia pro Českou republiku se v sobotu odpoledne sešla na brněnském náměstí Svobody. Protest uspořádala politická strana Moravané, která dlouhodobě bojuje za obnovu moravské samosprávy.

23.4.2016

Hotel na Plumlovské přehradě dostává novou fasádu, otevření ale odkládá

Plumlov – Znovuotevření slavného hotelu Zlechov u Plumlovské přehrady se odkládá. Původní záměr vlastníka budovy Ladislava Koláčka zprovoznit hotel už letos v létě vzal nakonec za své. Stavební práce však pokračují dál.

21.4.2016

Ze šumperského zimáku je obří staveniště. Podívejte se

Šumperk – Rozsáhlá oprava šumperského zimního stadionu je v plném proudu. Krytá hala se proměnila v jedno velké staveniště, na kterém nyní pracují dělníci s těžkou technikou. Z původní betonové desky už zbyly hromady suti, které v těchto dnech nákladní vozy vyvážejí na skládku. V místě původní ledové plochy vzniká hluboký kráter. Na ten pak přijde nový betonový povrch.

12.4.2016

U prostějovské hvězdárny odpálili desítky raket, připomněli Gagarina

Prostějov – V odpalovací plochu se v úterý odpoledne změnila betonová plocha před prostějovskou hvězdárnou. Desítky dětí si zde přišly vyrobit vodní raketu, kterou pak vyslaly k obloze.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies