TÉMA

Sigma 2017

Už jsem přesvědčený, že postoupíme, řekl Jílek po výhře nad Vítkovicemi

Fotbalisté Sigmy Olomouc zakončili anglický týden nejtěsnější možnou výhrou nad Vítkovicemi, o které rozhodl v prvním poločase kanonýr Tomáš Chorý. Hanáci tak brali popáté v řadě tři body a kvapí do ligy.

Zase ten Varnsdorf! Univerzální voják Štěrba si váží druhé šance

FK Varnsdorf = aktuálně 11. celek tabulky Fortuna národní ligy, který dosud nasbíral pětadvacet bodů. Se Sigmou v tomto ročníku dvakrát prohrál při skóre 2:6. Nic zajímavého, co říkáte?

Oslavy? Z kotle Sigmy zněl pískot a nadávky. Jsem rozčarovaný, reagoval Jílek

Hody, hody doprovody, dejte góly malovaný! Dva a půl tisíce diváků na Andrově stadionu si v pátek vykoledovalo pětigólovou přestřelku se šťastným koncem pro Sigmu.

Spustí Sigma konečně kanonádu i doma? Hostí Varnsdorf

Otázka olomouckých fanoušků zní jasně: nastřílí v pátek (18.00) konečně Sigma na Andrově stadionu Varnsdorfu více branek a naváže tak na své střelecké hody v Českých Budějovicích?

Nápadníci Sigmy: místní firmy i reklamka se "záštitou" z Číny

Zájemců, kteří by chtěli spojit své jméno s olomouckým fotbalem, se od doby, kdy SK Sigma Olomouc začala hledat, objevilo několik.

Byl to hokejový zápas, smál se Plšek po výhře v Budějovicích

Kromě gólu číslo 17, kterým si upevnil vedení v tabulce druholigových kanonýrů, se olomoucký Jakub Plšek v Českých Budějovicích blýskl i dvěma asistencemi.

Sigma předvedla ofenzivní smršť. Rozstřílela České Budějovice

Dost už bylo nervózních zápasů, ve kterých se hráči i fanoušci Sigmy klepali o výhru do poslední minuty.

Sigmu berou v Budějovicích jako lákadlo na lidi. A chtějí se s ní nakopnout

Měl to být mančaft, který bude ze zadní pozice nepříjemně zatápět Sigmě s Baníkem. Místo toho se však České Budějovice nepovedeným začátkem jara samy dostaly ze hry o postup. Tedy téměř.

Jakub Petr: Gól vyšel krásně, pak už to byla holomajzna

Minulý víkend jeho gól na bodový zisk v třetiligovém městském derby s Holicí nestačil, o necelý týden později už trefa Jakuba Petra rozhodla zápas Sigmy ve Fortuna národní lize.

Šestnáct vteřin a hotovo. Sigma rozhodla o výhře hned po výkopu

Fotbalisté Sigmy Olomouc po reprezentační pauze odpověděli na nezdar v Táborsku hubenou výhrou 1:0 nad Třincem.

Kapitán Sigmy po prohře: Nedokázali jsme přitlačit

Olomoucká série bez inkasované branky, která trvala 296 minut, v neděli skončila.

Druhá prohra v sezoně. Sigma padla na těžkém terénu v Táborsku

Fotbalisté Sigmy Olomouc si připsali druhou porážku v letošním ročníku Fortuna národní ligy.

Asi nejhorší stadion v lize, směje se Sladký. Táborsko poprvé okusí jako soupeř

Čtyři a půl roku působil v Táborsku, kde se vypracoval mezi nejzajímavější fotbalisty druhé ligy. V neděli (14.30) se Martin Sladký, pravý bek Sigmy, představí na tamním hřišti poprvé jako soupeř.