VYBERTE SI REGION

Házenkářky Zory dostaly Šalu na kolena

OLOMOUC - Lepší důkaz o aktuální pohodě a formě nemohly olomoucké házenkářky podat. V 6. kole interligy skolily na vlastní palubovce slovenského vicemistra ze Šaly. V tabulce tak svého soupeře předskočily a jsou již druhé.

15.10.2007

Tomečková se prodírá obranou soupeře.Foto: DENÍK/Miloslav Jančík

Šala přivezla osobní obranu na Vaškovou, od začátku se jí věnovala Martanovičová. Do vedení tak šli hosté, když ve 12. minutě to bylo 3:5 a ještě pět minut před poločasem vedli 8:10. Pak Tomečková třemi brankami otočila. Druhý poločas otevřely Dámy dvěma brankami. Ještě čtyři minuty před koncem vedly domácí 23:18, a i když se Šala snažila závěr zdramatizovat, vítězství už zůstalo na Hané.

„Jsem za vítězství rád, protože Šala je velký tým s celou řadou kvalitních hráček,“ řekl trenér Zory Lubomír Krejčíř.

DHK Zora Olomouc - Duslo Šala 23:22 (11:10)

Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Vyloučení: 2:0. Sedmičky: 4/3:5/4. Diváci: 350.
DHK: Raníková, Černá -Šašková 7, Tomečková 7, Hejtmánková 4/3, Vašková 2, Hrbková 2, Marcišová 1, Stuchlová, Kovačíková, Dostálová, Spíchalová, Holická, Samcová. Trenér Lubomír Krejčíř.

Další výsledky 6. kola: Písek -Jindřichův Hradec 26:23 (10:9), Bratislava - Veselí 22:22 (9:12), Trenčín - Banská Bystrica 31:27 (17:11), Zlín - Nitra 26:19 (14:8), Slavia Praha - Michalovce 28:40 (15:19).

15.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Olomoučtí hokejisté. Ilustrační foto

Skvělé! Mora vyhrála potřetí za sebou

Host jel třikrát po sobě z baru rovnou na záchytku. Vždy byl úplně namol

Sigmu čeká náročný dvojboj. Do Olomouce míří Zlín a Trnava

Olomouc – Po dlouhých dvou měsících se fotbalisté olomoucké Sigmy předvedou fanouškům v zápase na svém hřišti.