Poprvé v sezoně nastoupily olomoucké házenkářky v sestavě i s Lucií Fabíkovou, která se vrátila po dlouhém zranění a v zápase si připsala dvě branky.

Po nerozhodném prvním poločase, který skončil výsledkem 10:10, se Hanačky dostaly do slibného vedení 17:12. Slovenky však náskok dokázaly stáhnout, když posledních dvou minutách snížily Michnová s Kankulovou na rozdíl jediné branky. A domácím se podařilo nakonec ze zápasu vydolovat zlatý bod. Po sedmimetrovém hodu Janšákové v poslední vteřině Slovenky vyrovnaly na konečných 23:23.

Střelecky se v dresu Zory nejvíce dařilo Růžičkově, která zaznamenala devět branek. Na paty jí šlapala pětigólová Kelarová.

Zora se po šesti kolech interligy drží na pátém místě tabulky.

HK Danlog Partizánske – DHK Zora Olomouc 23:23 (10:10)

Nejvíce branek: Michnová 8/1, Košíková 6/1, H. Janšáková 3/2 – Růžičková 9/2, Kelarová 5, Fabíková 2.

Sestava Partizánského: Školková, Súlovská – Sčasná, Košíková, Blažeková, Preťová, Legeňová, Zajačková, Szokeová, Kankulovská, Janšáková Zuzana, Janšáková Hana, Šáteková, Michnová, Bettáková. Tréner: P. Olšavský

Sestava Olomouce: Raníková, Kozáková – Růžičková, Šteffanová, Uličná, Remešová, Kelarová, Pašková, Dostálová, Severová, Kubáčková, Spichalová, Huráňová, Ždánská, Gebre Selassie, Fabíková. Tréner: Libor Malínek.

Další výsledky interligy házenkářek – 6. kolo

Slavia Praha – Jindřichův Hradec 26:24 (14:8), Zlín – Šaľa 25:28 (13:14), Poruba – Michalovce 33:21 (15:13), Písek – Most 24:24 (10:11), Nitra-Sereď – Veselí nad Moravou 22:35 (9:22).