Volejbalistky SK UP vyzvou Ostravu

Olomouc -Boj o špičku tabulky nabízí sobotní osmé kolo extraligy volejbalistek. Čtvrtá Olomouc na domácí palubovce přivítá pátou Ostravu. Oba týmy mají shodnou bilanci pěti výher a jedné porážky.

31.10.2008

Olomoucké volejbalistkyFoto: DENÍK/Petr Pelíšek

Vysokoškolačky v dosavadním průběhu soutěže nestačily jen na Brno, zatímco Ostrava podlehla suverénnímu Prostějovu. Hanačky si ve středu poradily v derby s Přerovem 3:1, ale jednoznačný průběh utkání si ve třetím setu zbytečně zkomplikovaly.

„V prvních dvou sadách jsme zvládli koncovky. Pak jsme ale začali dělat hodně nevynucených chyb, soupeř se dostal do hry a snížil. Naštěstí jsme se chytli v polovině čtvrtého setu,“ řekl olomoucký trenér Jiří Teplý.

Ostrava sice porazila podprůměrné Střešovice 3:0, ale úvodní dva sety byly hodně vyrovnané. Vítěz sobotního vzájemného duelu by se měl posunout na třetí místo.

Utkání osmého kola extraligy volejbalistek mezi SK UP Olomouc a Ostravou začíná ve sportovní hale od 17 hodin.

31.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Pohotovost. Ilustrační foto.

Ve Šternberku bude lékařská pohotovost

Po srážce na silnici mezi Litovlí a Olomoucí skončil šofér suzuki na souběžné dálnici D35
2

Suzuki po srážce při předjíždění přeletělo až na dálnici

Kdo bude fotbalovým šéfem Moravy? Kandidují Kubíček i Jura

Fotbalová asociace ČR (FAČR) si příští pátek zvolí své nové vedení. Asociace jej vybírá potom, co policie zadržela dosavadního předsedu svazu Miroslava Peltu. Fotbalového bosse obvinila policie z machinací s evropskými dotacemi a na začátku května jej poslali do vazby

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.

Spor o olomoucké lampy nekončí. Architekt ale na původních netrvá

Spor ohledně lamp na Horním náměstí mezi městem a architektem Janem Šépkou pokračuje. Vrchní soud v Olomouci totiž případ v úterý odročil na 11. července.

Bouřící Andrův stadion bez újmy? A pak že to nejde!

KOMENTÁŘ / Andrův stadion v Olomouci zažil hektický týden. Během PĚTI dnů hostil DVA velké fotbalové zápasy s vynikající atmosférou, které dohromady navštívilo DEVATENÁCT TISÍC fanoušků ČTYŘ různých klubů.