Utkání začalo zcela jednoznačně pro domácí házenkáře, ale hostující Přerov B se dotahoval a nenechal Velkou Bystřici udělat si bezpečný náskok. Na obou stranách padalo hodně dvouminutových trestů. Poločas přesto skončil pohodlným vedením 15:9 pro domácí mužstvo.

Po přestávce začal Přerov znovu stahovat náskok domácích, ale velkobystřický trenér Jaroslav Pazdera má k dispozici silnou lavičku, kterou mohl použít a prostřídat unavené hráče.

O zisku dvou bodů pro domácí rozhodl závěr 2. poločasu, kdy družstvo Přerova hrálo kvůli vyloučením jen ve čtyřech hráčích a Bystřice dala tři rychlé góly.

SK Velká Bystřice – Sokol HC Přerov B 28:20 (15:9)

Rozhodčí: Horalík, Kosa. Vyloučení: 4 – 7. ŽK: 2 – 3. Branky ze 7m hodů: 3 – 4. Diváků: 90.

Velká Bystřice: Vydra, Hliněný – Skřídlo 7/2, Strádal 2, Dostál 6, Vaverka 2, Jakl 1, Nečesaný 1, Wolf P., Wolf M. 2, Zeman, Balon 7/1, Juračka, Barvíř. Trenér: Jaroslav Pazdera.