Poměrně dlouho drželi s favoritem krok, ale Zábřeh nakonec vyhrál a upevnil si vedení v tabulce.

KK Zábřeh – HKK Olomouc 5:3 (3298-3264)

Kuželkáři olomouckého HKK zakončili podzimní část sezony porážkou s lídrem soutěže. Utkání však zahájili ve velkém stylu, když v úvodních dvojicích vyhrál Němec (566) i Mikulka (562).

Na výborné výkony navázal v závěru jen J. Čapka (555), který pro Olomouc vydoloval třetí bod. Zbývající členové týmu neuspěli. Krajzinger byl po první čtvrtině střídán, ale ani Havran na bod nedosáhl. Společně zaznamenali 527 položených kolků. Nebodoval Hošek (520) a neuspěl ani A. Čapka (532).

Další výsledky 11. kola: Start Rychnov nad Kněžnou – TJ Třebíč 8:0 (3262-3054), ČKD Blansko – Sparta Kutná Hora 8:0 (3394-3109), Přemyslovice – KK Šumperk 2:6 (3333-3428), Jiskra Rýmařov – Valašské Meziříčí 0:8 (3146-3286), KK MS Brno B – KC Hodonín 6:2 (3430-3350).

Minerva Opava – HKK Olomouc A 6:2 (2459:2379)

Opavské hráčky se před týdnem předvedly v Olomouci v duelu s domácí rezervou a všem bylo jasné, že pro lídra soutěže nebude následující utkání v Opavě jednoduché. Průběh opavského klání obavy Olomoučanek naplnil.

Na bod dosáhla jen Kandlerová (386), která si poradila s nejslabší hráčkou domácích Bartuskovou (360), a druhý bod přidala Kropáčová (414). Záhumenská (418) nebodovala, přestože dosáhla nejlepšího výsledku olomouckého družstva, a body nepřivezla Mrázová (377), Čapková (403) ani Havranová (381).

TJ Zbrojovka Vsetín – HKK Olomouc B 6:2 (2549:2460)

Ve Vsetíně se z olomouckého „Béčka“ prosadila pěkným výkonem Zmitková (440) a nestárnoucí Ansorgová (424). Škrobová (418) neměla proti nejlepší hráčce domácích Oriňákové (459) žádnou šanci. Ostatní olomoucké hráčky se přes hranici čtyř set kolků nedostaly. Chmelíková a Tögelová položily shodně 394 kolků, Machalíčková 390.

Další výsledky 11. kola: KC Zlín A – Sokol Husovice 5:3 (2519-2405), Baník Ratíškovice – Rostex Vyškov 6:2 (2625-2527), Brno Židenice – Valašské Meziříčí 8:0 kont., KK Kroměříž – PSJ Jihlava 4:4 (2497-2488). Zbývá sehrát odložené utkání Jihlava – Husovice.