Fido Dido - Sokolka Horka B 9:9 (5:3)

Na umělé trávě v Bystrovanech se zrodil nový střelecký rekord první ligy. Za šedesát minut se střelci trefili mezi tyče osmnáctkrát! Domácí téměř celý zápas vedli. Pět minut před koncem 9:6, ale nakonec se museli spokojit s remízou. Je to vůbec první plichta v letošní soutěži. V domácím týmu se předvedl Kirschbaum čtyřmi brankami, na nováčka to přesto nestačilo.
Branky: 3., 5., 29. a 52. Kirschbaum, 25., 49. a 55. Janků, 18. Musil, 33. Sedláček - 9., 13. a 56. Balihar, 22., 26. a 58. Gehr, 36. Vrána, 54. Z. Ides, 60. Stodola. Rozhodčí: Staněk

Modos Olomouc - V. Hlubočky 2:1 (0:1)

Minutu před koncem prvního poločasu nahrál Henkl ideálně Svozilovi, hosté tak zaznamenali první prvoligový gól a ujali se vedení v úvodním utkání vloženého 14. kola. Po přestávce domácí přitlačili a dvěma pěknými góly skóre otočili a zápas dotáhli do vítězného konce. Vyrovnání zařídil Pytlíček po přihrávce Můčky, vítězný gól dal po pěkné akci právě Můčka.
Branky: 38. Pytlíček, 44. Můčka - 29. Svozil. Rozhodčí: Mautner.

Panathinaikos - Horstav 0:3 (0:2)

Očekával se vyrovnaný boj, ale Chválkovičtí jsou se Štrbíkema Janošťákem hodně silní. A právě tito hráči se podělili o branky, které rozhodly o důležitých bodech.
Branky: 24. a 52. Štrbík (první z p. k.), 12. Janošťák. Rozhodčí: Doležal.

GEMO Chořelice - HDO Mrsklesy 3:2 (0:0)

Domácí vyrukovali proti pětinásobnému mistru kompletní a udávali tón hry. V první půli úřadoval Janků, ale byla z toho jen dvakrát nastřelená tyč. Hosté měli výbornou příležitost v podobě brejku Kryla, ani oni se však gólu nedočkali. Co se nepovedlo v prvním poločase, vyšlo po přestávce. Hned v úvodní desetiminutovce se dvakrát předvedl Janků. Ve 48. minutě však byl vyloučen po druhé žluté kartě a hostům se naskytla příležitost k obratu. Přesilovku využil dvěma brankami Kryl. Poslední slovo však měli domácí. Pět minut před koncem utekl Milinovský a po faulu gólmana hostů přišla na řadu penalta, kterou Dan Zavadil proměnil, a dva body zůstaly v Chořelicích.
Branky: 32. a 37. Janků, 55. D. Zavadil - 51. a 53. Kryl. Rozhodčí: Ženožička.

FC Levotil - FC Beermingham 3:1 (0:0)

Hosté v prvním kole nečekaně vyhráli na hřišti soupeře, ale zázraky se každý den nedějí. Sice se ujali vlastním gólem domácích, ale posledních deset minut patřilo Litovelským. Vyrovnal Chytil z pokutového kopu, druhý gól byl dílem bratrské spolupráce bratrů Kohoutů. Autorem byl Jiří Kohout, který v závěru jistil vítězství domácích svou druhou brankou v utkání.
Branky: 54. a 59. J. Kohout, 52. Chytil (p. k.) - 44. vlastní. Rozhodčí: Neoral.

Fortuna Uničov - Kovo dřevo 3:2 (3:1)

Hosté nebodovali ani ve třetím utkání nového ročníku. Postrádali svou ikonu Šulce, přesto dle vyjádření domácích „kousali“. Díky střelecké potenci Pavelky vyhráli Uničovští první poločas 3:1, hosté kontrovali na 1:1 Štýbnarem střelou do šibenice a po přestávce chytrou patičkou Melucha.
Branky: 2., 11. a 25. Pavelka - 6. Štýbnar, 44. Meluch. Rozhodčí: Koutný.

Galatasaray - Inter Hodolany 2:6 (0:4)

Domácím dlouho nevycházela střelba a navíc ztráceli příliš mnoho míčů ve středu pole, z čehož hosté výrazně těžili. Vprůběhu první půle se trefili čtyřikrát. Autorem první branky byla nová akvizice týmu Veselský, po spolupráci Stojanů si připsal gól R. Stojan, třetí branku přidal Šnajdr a skóre první půle uzavřel Sypal po nezištné přihrávce Hořavy. Po přestávce se podruhé trefil Sypal po přihrávce Študenta a kanonádu hostů zakončil Hořava po rohu Študenta. Až za stavu 0:6 se dostali ke slovu i domácí. Galus, coby „výrobce“ šancí, vybídl svou přihrávkou k prvnímu gólu Pláničku a o dvě minuty později Mádra. Poslední čtvrthodina zápasu proběhla v poklidu. Hostům solidní náskok stačil a domácí se smířili s porážkou.
Branky: 27. a 38. Sypal, 9. Veselský, 14. R. Stojan, 20. Šnajdr, 39. Hořava - 44. Plánička, 46. Mádr. Rozhodčí: Koutný.

AT Olpran - Sokol Mezice 2:1 (1:0)

Hosté na Nových Sadech sahali po bodu, ale zkušenosti domácích hráčů opět slavily úspěch. V prvním poločase se trefil již v osmé minutě Vaňák a jednobrankové vedení domácím vydrželo do třetí minuty druhé půle, kdy hosté srovnali Šoustalem. Rozhodnutí přinesla 46. minuta. Na přímý volný kop se postavil Smělý, přesnou střelou prostřelil gólmana hostů a bylo rozhodnuto. Hosté se sice nevzdali, ale na brankáře Kopečného nevyzráli.
Branky: 8. Vaňák, 46. Smělý -33. Šoustal. Rozhodčí: Mautner.