Dolní Žleb - Náročnou trať skládající se ze 400 metrů plavání, osmnácti kilometrů jízdy na kole a pěti kilometrů běhu měli na programu závodníci při nedělním Mistrovství Olomouckého kraje v terénním triatlonu v v Dolním Žlebu u Šternberka.

14.6.2010
Fotogalerie
24 fotografií

Mistrovství Olomouckého kraje v terénním triatlonu v Dolním Žlebu u ŠternberkaFoto: Miloslav Fuksa

Nejlépe se dařilo závodníkům AD Cyklo Brodek u Přerova , Jiří Klíma vyhrál v čase 1:19.52 hod, svého oddílového kolegu Václava Klakurku porazil o více než čtyři minuty.

Výsledky: 1. Jiří Klíma 1:19.52 hod., 2. Václav Klakurka 1:24,05, 3. Aleš Dedek 1:24.20 (všichni AD Cyklo Brodek u Přerova), 4. Ivo Vrba 1:28.02 (Rocktechnik Triatlon), 5. Martin Kňáva 1:29.23 (Los Rapidos Olomouc).

V Olomouci otevřela veřejná dílna. Můžete si tam něco opravit nebo kutit

Kdo potřebuje ponk, vrtačku nebo brusku, ale nic z toho doma nemá, může zkusit Olomouckou dílnu.

Bravo! Olomoucké volejbalistky přemohly Prostějov, po osmi letech

Olomoucké volejbalistky v generálce na finále českého poháru poprvé po osmi letech zdolaly Prostějov.

Sigma zvládla generálku. O sestavě na Pardubice mám jasno, řekl Jílek

Olomouc – V posledním přípravném utkání porazili fotbalisté Sigmy Olomouc druholigovou slovenskou Nitru 1:0. O výhře Hanáků, kteří se na své půdě fanouškům předvedli poprvé na přírodní trávě, rozhodl v úvodu proměněným pokutovým kopem Tomáš Chorý.

Zabijačková polévka přímo z kotle, jitrnice, jelita, tlačenka, klobásy. Masopust se zabijačkou ve Velké Bystřici v sobotu dopoledne zaplnil Zámecké náměstí.