VYBERTE SI REGION

Olomouc - I třetímu dílu Českého poháru v silniční cyklistice dominovali jezdci profesionální stáje PSK Whirlpool-Author. Velkou cenu města Olomouce, která se jel v okolí Dolan vyhrál Martin Mareš před týmovým kolegou Stanislavem Kozubkem.

16.5.2010
Fotogalerie
18 fotografií
Velká cena města Olomouce v silniční cyklistice

Velká cena města Olomouce v silniční cyklisticeFoto: Lucie Schönová

Třetí dojel Jan Stöhr z CK Windoor's Příbram se ztrátou 27 sekund. Kozubek si upevnil vedoucí postavení v průběžném pořadí seriálu, když zatím ani jednou nechyběl na stupních vítězů.

Olomouckému závodu nepřálo počasí, které řádně proselo startovní pole. Od začátku závodu na 135 km se jelo hodně aktivně, v závěru měli nejvíce sil Mareš s Kozubkem, kteří přijeli s malým náskokem před osamoceně jedoucím Stöhrem, jenž zvítězil v kategorii do 23 let.

Závod Českého poháru v silniční cyklistice v Olomouci (135 km):

1. Mareš 3:38:34, 2. Kozubek (oba PSK Whirlpool-Author) stejný čas, 3. Stöhr (CK Windoor's Příbram) -27, 4. O. Vobora (Team Nutrixxon), 5. König (PSK Whirlpool-Author) oba -38, 6. Wolf (CK Windoor's Příbram) -1:44.

Autor: ČTK

16.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Olomoučtí fotbalisté porazili v přátelském zápase Zlín (ve žlutém) 3:1
28

Sigma porazila nadupaný Zlín, pak prohrála s béčkem Trnavy

Během sobotního dopoledne okupovali prostory Výstaviště Flora Olomouc nejrůznější živočichové od ještěrek přes morčata až po akvarijní rybičky.
25

Díky akvaristice si vyčistím hlavu, prozradil na Aquateře Jan Diviš

Primátor o Sigmě: Nechci dopadnout jako v komedii Pretty Woman

Olomouc – Jednání s novým strategickým partnerem jsou ve velmi pokročilém stádiu, došlo k dohodě podmínek s akcionářem Josefem Lébrem a rozpočet pro dokončení sezony je zajištěný.

Skvělé! Mora vyhrála potřetí za sebou

Litvínov, Olomouc – Mora má formu! Olomoučtí hokejisté potřetí za sebou vyhráli, což se jim v této sezoně ještě nepodařilo. Tentokrát ale už byli úspěšní, když v Litvínově vyhráli 3:0. Gólman Konrád slaví třetí nuku v sezoně.