Aston Pila 98 - BFC Topgal.cz 4:4 (2:2)

Vyrovnané střetnutí skončilo plichtou. Po čtvrthodině hry se skóre měnilo poprvé, do vedení šli hosté brankou Procházky. Vyrovnání domácích zařídil Marek Navrátil ve 21. minutě, ale o tři minuty později to bylo 1:2 zásluhou Gáby. Tři minuty před změnou stran srovnal Martin Navrátil a stejný hráč dostal do vedení poprvé v utkání domácí celek krátce po zahájení druhé půle. Gól na 3:3 dal Dvořák a tento stav vydržel téměř čtvrthodiny. Do vedení podruhé v utkání šli domácí brankou Blaťáka, o dělbu bodů se postaral Chaloupka. Branky: 27. a 32. Martin Navrátil, 21. Marek Navrátil, 53. Blaťák – 17. Procházka, 24. Gába, 38. Dvořák, 55. Chaloupka. Rozhodčí: Kryl.

Ajax Bělidla - GEMO Chořelice 5:3 (0:0)

Vítězství ve 25. kole zajistilo s největší pravděpodobností nováčkovi účast v první lize i v příštím ročníku. Zkušení hosté dokázali do poloviny utkání udržet čistý štít, ale dvě rychlé branky na začátku druhé půle z kopaček Kolečkáře a Kysučana je vrátily do smutné reality. V polovině druhého poločasu přidal třetí gól domácích Šos a následně kontroval Štěpán. Na branku Kysučana odpověděli na začátku poslední desetiminutovky Šana a Janků, ale poslední slovo měl nejlepší střelec domácích Haník. Branky: 36. a 50. Kysučan, 32. Kolečkář, 45. Šos, 55. Haník – 48. Štěpán, 51. Šana, 54. Janků. Rozhodčí: Bartl.

Kovo Dřevo - 1.FC Bacardi A - odloženo

Problémy s obsazeným hřištěm v Hněvotíně pokračují. Kovodřevo má tak v tabulce již ztrátu tří zápasů…

Fortuna Uničov - PS Beton 2:0 (1:0)

Další možnost hostů na zachování prvoligové příslušnosti nevyšla. Ve vyrovnaném duelu byli domácí šťastnější při proměňování šancí a brankami Romana Juračky a Otta udrželi hosty v uctivé vzdálenosti od příčky znamenající záchranu… Branky: 14. R. Juračka, 47. Ott. Rozhodčí: Šmiták.

AT Olpran - FC Levotil 1:1 (0:0)

V boji o titul ztratili domácí cenný bod. Hosté celé utkání dobře bránili a zdálo se, že uhrají bezbrankovou remízu. V 57. minutě však vystřelil Smělý a dva body se přelily na stranu domácích. Nakonec se hosté remízy přece jen dočkali. Minutu před koncem vyrovnal Jiří Kohout. Domácí sice první příčku udrželi, ale jen díky tomu, že úřadující mistr má v tabulce o zápas méně. Branky: 59. J. Kohout – 57. Smělý. Rozhodčí: Bartl.
Sokolka Horka B - Inter Hodolany 4:4 (2:1)

Domácí svůj boj o udržení nevzdávají. Proti soupeři z horních pater tabulky sehráli solidní duel, na začátku druhého poločasu dokonce vedli o dvě branky, krátce před koncem zápasu 4:3, ale nakonec se museli spokojit s dělbou bodů. Do vedení dostal domácí tým D. Seidl, srovnával Študent. Výsledek poločasu určil R. Seidl, který byl autorem i třetí branky domácích na začátku druhého poločasu. Dvoubrankové vedení zlikvidovali Řehák s Mudrákem, dvoubodovou naději vykřesal Dostál. Plichtu nakonec zařídil Řehák. Branky: R. Seidl 2, D. Seidl, Dostál – Řehák 2, Študent, Mudrák. Rozhodčí: Hubáček.

Schwarzbach – Atletico Bystrovany 1:3 (0:1)

Momentálně poslední celek tabulky neuspěl na domácí půdě a možnost záchrany se týmu nebezpečně vzdaluje a dostává se do oblasti fantazie. V celku hostů předvedl své střelecké umění Lukáš Smékal, autor všech branek, za domácí dal kontaktní gól na 1:2 Žák. Branky: Žák – L. Smékal 3. Rozhodčí: Vošalík.

Real HDO Mrsklesy - Fido Dido 5:8 (2:5)

V utkání kola dvou kandidátů na titul bral oba body úřadující mistr. Podle zápisu domácí Real HDO zahájil utkání velkolepě. Dvěma brankami Smolky se ujal vedení, další možnost zvýšení náskoku skončila na tyči, což byl signál pro hosty. Nejdříve dvěma góly Barboříka srovnali, následně dvěma brankami Kirschbauma šli do vedení a gólem Vystrčila vyhráli 2:5 poločas. Ani pět branek v řadě však hostům nestačilo. Po změně stran zvyšoval nejdříve Navrátil, po něm se podruhé v utkání trefil Vystrčil a teprve za tohoto krajně nepříznivého stavu se dostal ke slovu nejlepší střelec soutěže domácí Kryl. Dal sice tři branky, ale hattrick mu překazil třetím gólem v utkání Barbořík. Úřadující mistr vyhrál a udělal důležitý krok k obhájení titulu. Branky: Kryl 3, Smolka 2 – Barbořík 3, Kirschbaum 2, Vystrčil 2, Navrátil. Rozhodčí: Markl.

Střelci: 60 – Kryl (Real HDO Mrsklesy), 49 – Barbořík (Fido Dido), 48 – Smělý (AT Olpran), 46 – Kirschbaum (Fido Dido), 42 – Smolka (Real HDO Mrsklesy), 39 – Lukáš Smékal (Atletico Bystrovany), 37 – Krejčí (Kovo dřevo), 36 – Juračka (Uničov), Řehák (Inter Hodolany), 29 – Švestka (Aston Pila), Študent (Inter Hodolany), 27 – Laštůvka (Aston Pila 98), Kalina (AT Olpran), 26 – Muchka (Bacardi), 24 - Prášilík (Uničov), Haník (Ajax Bělidla), 21 – Bahounek (1.FC Bacardi), 20 – Pavelka (Uničov), Šulc (Kovo dřevo), 19 - Capka (Real HDO Mrsklesy), J. Kohout (Levotil), 17 – Janíček (Sokolka Horka), Stodola (Sokolka Horka), 16 - Fidler (FC Levotil), Martin Navrátil (Aston Pila 98), Kysučan (Ajax Bělidla), 15 - Smolák (Topgal), Vystrčil (Fido Dido), 14 – Jorda (PS Beton), Mudrák (Inter Hodolany), 13 – Krätschmer (Atletico Bystrovany), 12 – Ráb (Schwarzbach), Vrba (Gemo Chořelice), 11 - Koukal (Topgal), 10 – Milinovský (Gemo Chořelice), T. Smékal (Atletico Bystrovany), Smětal (Real HDO Mrsklesy), Janků (Gemo Chořelice), Ott (Fortuna Uničov), 9 – Vymazal (PS Beton), Kolečkář (Ajax Bělidla), 8 – Šrom (PS Beton), Bubla (Schwarzbach), Pleska (Atletico Bystrovany), Hovanec (1.FC Bacardi), Gyertyak (AT Olpran), Juřena (Schwarzbach), T. Kohout (Levotil), M. Pikart (Kovo dřevo), A. Sedlář (1.FC Bacardi), Míček (Ajax Bělidla), Gába (BFC Topgal), Šana (GEMO Chořelice), Dostál (Sokolka Horka), Žák (Schwarzbach), 7 – Procházka (Sokolka Horka), Charamza (Inter Hodolany), Buček (Fido Dido), Richter (Kovo dřevo), Fišara (Levotil), Dvořák (Topgal), R. Seidl (Sokolka Horka), 6 – Tichý (Ajax Bělidla), J. Dosoudil (Real HDO Mrsklesy), Ides (Sokolka Horka), M. Konečný (PS Beton), Chytil (FC Levotil), Meluch (Kovo dřevo), Richter (Kovo dřevo), Kopka (1.FC Bacardi), Vychodil (Topgal), Kryl (Topgal), Zabloudil (Schwarzbach), D. Seidl (Sokolka Horka), 5 – Vrána (Inter Hodolany), Rychlý (PS Beton), Henik (AT Olpran), Folk (Atletico Bystrovany), Janků (Aston Pila), Míček (Ajax Bělidla), Dvořák (Topgal), J. Stehlík (PS Beton), Krejčí (Schwarzbach), Chaloupka (Topgal), Navrátil (Fido Dido). (bin)