Domácí nebyli daleko od konce své série, ale prohráli, stejně jako v neděli s VŠB Ostrava. Po 10 kolech jsou tak bez výhry.

SK UP Olomouc - BK Opava 65:74 (20:14, 40:43, 61:60)

Domácí byli tři čtvrtiny spíše lepším týmem. Po třiceti minutách vedli o bod, ale položila je poslední čtvrtina. Rozhodl bývalý reprezentant v dresu Opavy Petr Czudek, který dal ve 2. poločase 16 bodů.

Nejvíce bodů: Novák 18, Vaňák 14 - Czudek 22, Kuffa 10. Fauly: 22:22. Trojky: 5:5. TH: 27/22 -25/10. Diváci: 150.
SK UP: Novák 18, Vaňák 14, Černošek 8, Dokoupil 8, Galuszka 6, Helekal 5, Sedláček 4, Rubecký 2, Sigmund. Trenéři Korčák, Pekárek.

SK UP Olomouc - VŠB Ostrava 69:80 (21:14, 38:32, 47:52)

Domácí vedli, ve třetí čtvrtině ale dokázali hosté Vysokoškoláky přehrát 20:9 a tím rozhodli. „Bylo to už několikáté utkání, které jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce,“ litoval kouč Zbyněk Korčák.

Fauly: 19:15. Trojky: 9:5. TH: 10/6 - 17/14. Diváci: 50.
SK UP: Dokoupil 17, Černošek 11, Sedláček 9, Vaňák 8, Galuszka 7, Helekal 6, Sigmund 6, Novák 3, Rubecký 2. Trenéři: Korčák, Pekárek.