Uničov na Bobry nestačil, dostal sedmičku

Valašské Meziříčí, Uničov – Bez bodu zůstali v osmém kole druhé ligy uničovští hokejisté, když prohráli ve Valašském Meziříčí 4:7.

3.10.2010

Uničovští hokejistéFoto: DENÍK/Miloslav Fuksa

Hosté se sice v 9. minutě zásluhou Raka ujali vedení, což ale nastartovalo domácí Bobry. Valaši během minuty otočili skóre na 2:1.

Druhá třetina byla zcela v režii domácích, kteří zvýšili na 6:2. Hanáci sice v poslední dvacetiminutovce snížili na 6:4, ale žádné drama se nekonalo. Matějný byl při brejku faulován a nařízené trestné střílení proměnil. Domácí útočník tak zkompletoval hattrick.

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Uničov 7:4 (2:1, 4:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 12. Bokroš (Blažek), 13. Bacul, 22. Bacul (Varga Mar.), 26. Matějný (Vašut, Martiník), 37. Matějný (Vašut), 40. Blažek (Bacul), 57. Matějný – 9. Rak, 27. Dostál (Komínek, Pavlas), 50. Frieb (Staněk, Diviš), 51. Dostál (Komínek, Přikryl)

HC Bobři Val. Meziříčí: Vlachýnský – Bacul, Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Fojtík J., Fojtík T., Kostelňák, Martiník, Matějný, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Tatarčík, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut

HC Uničov: Vybíral – Pavlas, Hodulák, Diviš, Frieb, Handl, Kunce, Pour, Přikryl, Komínek, Dostál, Trojan, Staněk, Jurča, Bubeník, Rak, Hromádka, Řezáč, Vicherek, Pánek, Anděl.