VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Prvoligový los má dvě změny hracích termínů Mory

Olomouc -Ke dvěma změnám termínů došlo v oficiálním herním kalendáři olomouckých hokejistů v první lize. Osmnácté kolo na ledě Ústí nad Labem odehraje Mora místo v sobotu 7. listopadu o den dříve, tedy v pátek 6. listopadu.

12.9.2009
SDÍLEJ:

Mora v bílém zápas zvládlaFoto: DENÍK/Jiří Kopáč

V sobotu 21. listopadu měli Hanáci doma hostit KLH Chomutov. Tento víkend bude však na olomouckém zimním stadionu patřit krasobruslařským závodům.

Oba týmy se dohodly, že zápas 22. kola první hokejové ligy odehrají v pozdějším termínu. KLH Chomutov tak přijede na Hanou až 6. prosince. Utkání se odehraje od 17 hodin.

Los základní části 1. ligy

1. kolo: 12. 9.: HC Olomouc - HC Vrchlabí, HC Rebel Havlíčkův Brod - Sportovní klub Kadaň, HC Berounští Medvědi - HC Slovan Ústečtí Lvi, Orli Znojmo - Salith Šumperk, KLH Chomutov - HC VCES Hradec Králové, HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Tábor -HC Havířov Panthers, HC Chrudim - HC Benátky nad Jizerou.
2. kolo: 16. 9.: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Benátky nad Jizerou - Orli Znojmo, HC Havířov Panthers - HC Chrudim, HC Slovan Ústečtí Lvi - Sportovní klub Kadaň, HC VCES Hradec Králové - HC Dukla Jihlava, Salith Šumperk - KLH Chomutov, HC Vrchlabí - HC Tábor, HC Berounští Medvědi - HC Olomouc.
3. kolo: 19. 9.: HC Olomouc - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Rebel Havlíčkův Brod - HC VCES Hradec Králové, Sportovní klub Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč, Orli Znojmo - HC Havířov Panthers, KLH Chomutov - HC Benátky nad Jizerou, HC Dukla Jihlava - Salith Šumperk, HC Tábor - HC Berounští Medvědi, HC Chrudim - HC Vrchlabí.
4. kolo: 23. 9.: HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava, HC Havířov Panthers - KLH Chomutov, HC Slovan Ústečtí Lvi - SK Horácká Slavia Třebíč, Salith Šumperk - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Vrchlabí - Orli Znojmo, HC Berounští Medvědi - HC Chrudim, HC Olomouc - HC Tábor, HC VCES Hradec Králové - Sportovní klub Kadaň.
5. kolo: 26. 9.: HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Benátky nad Jizerou, Sportovní klub Kadaň - Salith Šumperk, Orli Znojmo - HC Berounští Medvědi, KLH Chomutov - HC Vrchlabí, HC Dukla Jihlava - HC Havířov Panthers, SK Horácká Slavia Třebíč - HC VCES Hradec Králové, HC Tábor - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Chrudim - HC Olomouc.
6. kolo: 30. 9.: HC Benátky nad Jizerou - Sportovní klub Kadaň, HC Havířov Panthers - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Slovan Ústečtí Lvi - HC VCES Hradec Králové, Salith Šumperk - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Vrchlabí - HC Dukla Jihlava, HC Berounští Medvědi - KLH Chomutov, HC Olomouc - Orli Znojmo, HC Tábor - HC Chrudim.
7. kolo: 3. 10.: HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Vrchlabí, Sportovní klub Kadaň - HC Havířov Panthers, Orli Znojmo - HC Tábor, KLH Chomutov - HC Olomouc, HC Dukla Jihlava - HC Berounští Medvědi, SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou, HC Chrudim - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC VCES Hradec Králové - Salith Šumperk.
8. kolo: 7. 10.: HC Benátky nad Jizerou - HC VCES Hradec Králové, HC Havířov Panthers - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Slovan Ústečtí Lvi - Salith Šumperk, HC Vrchlabí - Sportovní klub Kadaň, HC Berounští Medvědi - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, HC Tábor - KLH Chomutov, HC Chrudim - Orli Znojmo.
9. kolo: 10. 10.: HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Olomouc, Sportovní klub Kadaň - HC Berounští Medvědi, Salith Šumperk - HC Benátky nad Jizerou, Orli Znojmo - HC Slovan Ústečtí Lvi, KLH Chomutov - HC Chrudim, HC Dukla Jihlava - HC Tábor, SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí, HC VCES Hradec Králové - HC Havířov Panthers.
10. kolo: 14. 10.: HC Havířov Panthers - Salith Šumperk, Orli Znojmo - KLH Chomutov, HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Benátky nad Jizerou, HC Vrchlabí - HC VCES Hradec Králové, HC Berounští Medvědi - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Olomouc - Sportovní klub Kadaň, HC Tábor - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Chrudim - HC Dukla Jihlava.
11. kolo: 17. 10.: HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Chrudim, Sportovní klub Kadaň – HC Tábor, Salith Šumperk - HC Vrchlabí, HC Benátky nad Jizerou - HC Havířov Panthers, KLH Chomutov - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Dukla Jihlava - Orli Znojmo, SK Horácká Slavia Třebíč - HC Olomouc, HC VCES Hradec Králové - HC Berounští Medvědi.
12. kolo: 21. 10.: Orli Znojmo - HC Rebel Havlíčkův Brod, KLH Chomutov - HC Dukla Jihlava, HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Havířov Panthers, HC Vrchlabí - HC Benátky nad Jizerou, HC Berounští Medvědi - Salith Šumperk, HC Olomouc - HC VCES Hradec Králové, HC Tábor - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Chrudim – Sportovní klub Kadaň.
13. kolo: 24. 10.: HC Rebel Havlíčkův Brod - KLH Chomutov, Sportovní klub Kadaň - Orli Znojmo, Salith Šumperk - HC Olomouc, HC Benátky nad Jizerou - HC Berounští Medvědi, HC Havířov Panthers - HC Vrchlabí, HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústečtí Lvi, SK Horácká Slavia Třebíč - HC Chrudim, HC VCES Hradec Králové - HC Tábor.
14. kolo: 26. 10.: Orli Znojmo - SK Horácká Slavia Třebíč, KLH Chomutov - Sportovní klub Kadaň, HC Dukla Jihlava - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Vrchlabí, HC Berounští Medvědi - HC Havířov Panthers, HC Olomouc - HC Benátky nad Jizerou, HC Tábor - Salith Šumperk, HC Chrudim - HC VCES Hradec Králové.
15. kolo: 28. 10.: SK Horácká Slavia Třebíč - KLH Chomutov, HC Benátky nad Jizerou - HC Tábor, HC Havířov Panthers - HC Olomouc, HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústečtí Lvi, Sportovní klub Kadaň - HC Dukla Jihlava, HC VCES Hradec Králové - Orli Znojmo, Salith Šumperk - HC Chrudim, HC Vrchlabí - HC Berounští Medvědi.
16. kolo: 31. 10.: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Berounští Medvědi, HC Havířov Panthers - HC Tábor, HC Benátky nad Jizerou - HC Chrudim, Salith Šumperk - Orli Znojmo, Sportovní klub Kadaň - HC Rebel Havlíčkův Brod, SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava, HC Vrchlabí - HC Olomouc, HC VCES Hradec Králové - KLH Chomutov.
17. kolo: 4. 11.: HC Dukla Jihlava - HC VCES Hradec Králové, KLH Chomutov - Salith Šumperk, Orli Znojmo - HC Benátky nad Jizerou, Sportovní klub Kadaň - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Rebel Havlíčkův Brod - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Chrudim - HC Havířov Panthers, HC Tábor - HC Vrchlabí, HC Olomouc - HC Berounští Medvědi.
18. kolo: 6. 11.: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Olomouc, 7. 11.: HC Havířov Panthers - Orli Znojmo, HC Benátky nad Jizerou - KLH Chomutov, Salith Šumperk - HC Dukla Jihlava, HC Berounští Medvědi - HC Tábor, SK Horácká Slavia Třebíč - Sportovní klub Kadaň, HC Vrchlabí - HC Chrudim, HC VCES Hradec Králové - HC Rebel Havlíčkův Brod.
19. kolo: 11. 11.: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Dukla Jihlava - HC Benátky nad Jizerou, KLH Chomutov - HC Havířov Panthers, Orli Znojmo - HC Vrchlabí, Sportovní klub Kadaň - HC VCES Hradec Králové, HC Rebel Havlíčkův Brod - Salith Šumperk, HC Chrudim - HC Berounští Medvědi, HC Tábor - HC Olomouc.
20. kolo: 14. 11.: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Tábor, HC Olomouc - HC Chrudim, HC Havířov Panthers - HC Dukla Jihlava, HC Benátky nad Jizerou - HC Rebel Havlíčkův Brod, Salith Šumperk - Sportovní klub Kadaň, HC Berounští Medvědi - Orli Znojmo, HC Vrchlabí - KLH Chomutov, HC VCES Hradec Králové - SK Horácká Slavia Třebíč.
21. kolo: 18.11.: SK Horácká Slavia Třebíč - Salith Šumperk, HC Dukla Jihlava - HC Vrchlabí, KLH Chomutov - HC Berounští Medvědi, Orli Znojmo - HC Olomouc, HC VCES Hradec Králové - HC Slovan Ústečtí Lvi, Sportovní klub Kadaň - HC Benátky nad Jizerou, HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Havířov Panthers, HC Chrudim - HC Tábor.
22. kolo: 21. 11.: HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Chrudim, HC Olomouc - KLH Chomutov (přeloženo na 6. 12.), HC Havířov Panthers - Sportovní klub Kadaň, HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč, Salith Šumperk - HC VCES Hradec Králové, HC Berounští Medvědi - HC Dukla Jihlava, HC Tábor - Orli Znojmo, HC Vrchlabí - HC Rebel Havlíčkův Brod.
23. kolo: 23. 11.: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Havířov Panthers, HC Dukla Jihlava - HC Olomouc, KLH Chomutov - HC Tábor, Orli Znojmo - HC Chrudim, Salith Šumperk - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC VCES Hradec Králové - HC Benátky nad Jizerou, Sportovní klub Kadaň - HC Vrchlabí, HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Berounští Medvědi.
24. kolo: 25. 11.: HC Havířov Panthers - HC VCES Hradec Králové, HC Benátky nad Jizerou - Salith Šumperk, HC Slovan Ústečtí Lvi - Orli Znojmo, HC Chrudim - KLH Chomutov, HC Tábor - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Berounští Medvědi - Sportovní klub Kadaň, HC Vrchlabí - SK Horácká Slavia Třebíč.
25. kolo: 28. 11.: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústečtí Lvi, Salith Šumperk - HC Havířov Panthers, Sportovní klub Kadaň - HC Olomouc, HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Tábor, SK Horácká Slavia Třebíč - HC Berounští Medvědi, HC Dukla Jihlava - HC Chrudim, KLH Chomutov - Orli Znojmo, HC VCES Hradec Králové - HC Vrchlabí.
26. kolo: 2. 12.: Orli Znojmo - HC Dukla Jihlava, HC Havířov Panthers - HC Benátky nad Jizerou, HC Slovan Ústečtí Lvi - KLH Chomutov, HC Chrudim - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Tábor - Sportovní klub Kadaň, HC Olomouc - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Berounští Medvědi - HC VCES Hradec Králové, HC Vrchlabí - Salith Šumperk.
27. kolo: 5. 12.: HC Havířov Panthers - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Benátky nad Jizerou - HC Vrchlabí, Salith Šumperk - HC Berounští Medvědi, Sportovní klub Kadaň - HC Chrudim, HC Rebel Havlíčkův Brod - Orli Znojmo, SK Horácká Slavia Třebíč - HC Tábor, HC Dukla Jihlava - KLH Chomutov, HC VCES Hradec Králové - HC Olomouc.
28. kolo: 9. 12.: KLH Chomutov - HC Rebel Havlíčkův Brod, Orli Znojmo - Sportovní klub Kadaň, HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Dukla Jihlava, HC Chrudim - SK Horácká Slavia Třebíč, HC Tábor - HC VCES Hradec Králové, HC Olomouc - Salith Šumperk, HC Berounští Medvědi - HC Benátky nad Jizerou, HC Vrchlabí - HC Havířov Panthers.
29. kolo: 12. 12.: HC Havířov Panthers - HC Berounští Medvědi, HC Benátky nad Jizerou - HC Olomouc, Salith Šumperk - HC Tábor, Sportovní klub Kadaň - KLH Chomutov, HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Dukla Jihlava, SK Horácká Slavia Třebíč - Orli Znojmo, HC Vrchlabí - HC Slovan Ústečtí Lvi, HC VCES Hradec Králové - HC Chrudim.
30. kolo: 14. 12.: HC Dukla Jihlava - Sportovní klub Kadaň, KLH Chomutov - SK Horácká Slavia Třebíč, Orli Znojmo - HC VCES Hradec Králové, HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Chrudim - Salith Šumperk, HC Tábor - HC Benátky nad Jizerou, HC Olomouc - HC Havířov Panthers, HC Berounští Medvědi - HC Vrchlabí.
Po základní části následuje nadstavba, v níž hrají dvoukolově týmy umístěné na lichých místech se sudými.

12.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář
23

Manažer Sigmy Minář otevřeně: Z loňských přestupů jsem se poučil

Vlevo Jiří Zemánek (ČSSD) a Oto Košta (ANO) ještě jako hejtman a jeho první náměstek
33

Zemánek: Košta musel odejít, bylo to jediné řešení

Michal Tung o EET: Také Vietnamci pořizují pokladny na poslední chvíli

Zavedení elektronické evidence tržeb se od března nevyhnou ani vietnamští obchodníci. Jejich počet se odhaduje na 20 tisíc a jejich tržby podle odhadů mohou mezi maloobchodníky činit až 70 procent. Na konci loňského roku mělo v ČR trvalý pobyt přes 48 tisíc Vietnamců. Na jejich přípravu na zásadní změnu pro způsob obchodování se Deník zeptal vietnamského podnikatele Michala Tunga, který na ni své krajany již několik měsíců připravuje.

Do Olomouce přijedou tisíce mladých katolíků z celé země

Tisíce mladých lidí z celé České republiky přijede v létě do hanácké metropole.

Pamlsková vyhláška? Děti vyměnily jogurty za vlašák a kolu z večerky

Tzv. pamlsková vyhláška měla přinést zdravější stravu do školních bufetů. V praxi však spíše zvýšila tržby obchodům v okolí škol, kde se děti "vyspraví" sladkostmi, salámy či sladkými limonádami.

AKTUALIZOVÁNO

VIDEO: Mora vyhrála a naděje na předkolo stále žije

Olomouc – Klíčový zápas olomoučtí hokejisté zvládli. V derby porazili Zlín 3:0 a dvě kola před koncem základní části na desátou Plzeň ztrácí tři body.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies