Havlíčkův Brod, Olomouc –Dva body dokázali v Havlíčkově Brodě vybojovat olomoučtí hokejisté. Vítězství 2:1 v prodloužení zařídil Pekr.

8.1.2011 1

Matěj PekrFoto: DENÍK/Martin Dostál

Mora přitom tentokrát nedala dohromady ani devět útočníků, a tak na levém křídle první formace zaskakoval obránce Vyrůbalík.

Zápas začali lépe domácí, kteří otevřeli skóre při hře čtyři na čtyři. Po 66 minutách a 15 sekundách tak skončila neprůstřelnost Pruska v olomoucké brance. Mora do přestávky čelila hned třem přesilovkám domácích, kteří však další gól nepřidali.

Stav 1:0 vydržel až do 50. minuty. V ní Vyrůbalík využil chybu Rebelu a v přesilovce vyrovnal. Kohouti mohli rozhodnout již v normální hrací době, ale Suchan proti Polodnovi předvedl bravurní zákrok.

Rozhodovat tak muselo prodloužení. To se hrálo jen tři minuty, když Pekr využil přihrávku Meidla.

První liga pokračuje 35. kolem již v pondělí, kdy olomoučtí hokejisté na domácím ledě hostí silný Chomutov.

HC Rebel Havlíčkův Brod – HC Olomouc 1:2 pp (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Holec (Meidl V.) – 50. Vyrůbalík, 63. Pekr (Meidl R.). Rozhodčí: Vampola – Klein, Skopal. Vyloučení: 5:9. Využití: 0:1. Diváci: 1169.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan – Morava, Krejčík, Jelínek, Vošmik, Soldán, Pavlík, Zítka – V. Meidl, Němec, Zábranský, Holec, Knotek, Stromko, Švaňhal, Zohorna, Endál, Fiedler, Rytnauer, Sedlák.

HC Olomouc: Prusek – Mikel, Ondrušek, Tesařík, Janáček, Nedbálek, Bartoň, Lhotský, Staněk – Pekr, Ministr, Vyrůbalík – Černý, Brančík, Polodna – R. Meidl, Domin, Haluza.

8.1.2011 VSTUP DO DISKUSE 1

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Několik desítek fanoušků se kvůli problémům se vstupenky dostalo na tribuny Androva stadionu až za stavu 3:0. Takto vypadalo situace u jedné z pokladen přibližně pět minut před výkopem utkání.
11

Fronty na Sigmě zaskočily pořadatele a zlobily fanoušky. Nestihli góly

Setkání křesťanské mládeže přilákalo do Olomouce přes 8 tisíc lidí

Olomouc minulý týden zaplnili mladí křesťané z celé republiky.

Fotbal tady konečně začíná dýchat, radoval se Jílek a chválil diváky

Takový úvod zápasu, jaký předvedli olomoučtí fotbalisté, nezažila nejvyšší česká fotbalová soutěž 18 let!

Nad Olomouckem budou burácet stíhačky i americké bombardéry

Mezinárodní cvičení Ample Strike 2017, při němž zaburácí na obloze tuzemské i zahraniční letouny a bitevníky, zaznamenají obyvatelé Libavé a okolí, kde je vytyčen jeden z operačních prostorů.

Naštvaný fanoušek rozbil v Olomouci okno bytu, pak se majitelce omlouval

Jediný incident musela řešit policie v souvislosti s bezpečnostním opatřením kvůli nedělnímu fotbalovému utkání mezi Sigmou Olomouc a Zbrojovkou Brno.