Obrátit v play-off sérii z 0:3 a postoupit se ještě nikomu v první lize ani extralize nepovedlo.

O atraktivní náboj pro olomouckého fanouška má tak letošní čtvrtfinále postaráno.

A hráči Mory tajně věří, že se jim nevídaný obrat může povést.

"Strašně se na to těšíme a věříme, že sérii otočíme. Půjdeme za vítězstvím ve čtvrtfinále. V hokeji je možné všechno, jak potvrdil čtvrtý zápas. Pokud budeme makat na sto procent, série se může obrátit," říká odhodlaně obránce Jakub Bartoň.

Pátý pokus o další brzdu do snahy Rebelů o semifinále má Mora na olomouckém zimním stadionu v sobotu od 17 hodin.

Bouřlivou podporu fanoušků při tom Kohouti budou jistě potřebovat.

Diváky by mohl nalákat zázračný kousek, který se olomoucké sestavě povedl ve středu v Havlíčkově Brodu. Ve třetí třetině dokázala Mora během deseti minut otočit zápas z 0:2 a vrátit ještě již pomalu ztracenou sérii na Hanou. VIDEO: Mora vstala z mrtvých! Zázračně otočila

Na první dva duely série si jinak do ochozů olomouckého zimního stadionu našlo cestu vždy jen okolo 1500 diváků.

Vloni ale například start play-off v Olomouci netáhl o moc víc: úvodní dva zápasy s Duklou Jihlava sledovalo stěží po dvou tisícovkách lidí.

Předprodej na sobotní páté čtvrtfinálové utkání mezi HC Olomouc a HC Rebel Havlíčkův Brod bude probíhat v pátek a v sobotu od 9 do 11 hodin na sekretariátu HC Olomouc.

Před sobotním zápasem budou pokladny otevřeny od 15.30 hodin.