Mora začala sezonu porážkou

FOTOGALERIE / Start do nové sezony se olomouckým hokejistům nepovedl. V Chomutově v prvním kole extraligy prohráli 2:4.

8.9.2017

Piráti Chomutov proti HC Olomouc. Gól Michala Poetína a radost domácích hráčůFoto: Deník / Dušek Roman

Zápas pro hosty nezačal vůbec dobře. Po čtrnácti sekundách přesilovku využil Poletín. Ze hry neuplynuly ani dvě minuty.

Při další početní výhodě domácích Flemming netrefil poloprázdnou branku.

Také Moře pomohla přesilovka. Houdek střílel od modré a puk po teči domácího obránce skončil v síti. Ale vzápětí domácím vedení vrátil Chlouba.

Ve druhé třetině nejprve samostatný nájezd neproměnil Chlouba. Po dalším rychlém výpadu do olomoucké obrany se však prosadil Růžička. Snížit mohl Holec, jenže trefil tyč.

A Kohouti toho museli litovat, protože Chlouba se trefil do šibenice. Na druhé straně Strapáčovu střelu opět zastavila tyč.

Třetí třetina se hrála dlouho v poklidu. Vzruch způsobil až nájezd Strapáče, který však skončil na brankáři Lacovi. To Burian byl v samostatném úniku úspěšný.

Jenže v následujících sedmi minutách se už skóre neměnilo a Piráti náskok uhájili.

Piráti Chomutov – HC Olomouc 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Poletín (Vondrka, Mrázek), 13. Chlouba (Mrázek), 33. V. Růžička (Sklenář, Skokan), 37. Chlouba (Dlapa) – 12. Houdek (J. Knotek), 54. Burian (Sundher, Skladaný).
Chomutov: J. Laco – Rašner, Flemming, Mrázek, Valach, Dlapa, Slovák, Grman – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Koblasa, Lauko, V. Tomeček – Poletín. Trenér: Růžička.
Olomouc: Konrád – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Houdek, L. Galvas, Dujsík, J. Galvas – Eberle, Sundher, Burian – Buc, Knotek, Strapáč – Skladaný, Herman, Laš – Vlach, Řípa, Holec. Trenéři: Venera, Tomajko a Moták.

8.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

Dance Sensation v olomouckém S Klubu
52

Hity devadesátek roztančily Olomouc. Stovky lidí bavil Captain Jack i Holki

Třetí ročník farmářského dne na statku Doubravský dvůr v Července na Olomoucku.
25

Farmářský den táhl i v dešti, nabídl ochutnávky, výrobu sýrů i trojboj

Pohádka pokračuje! Sigma doma smetla Duklu a dotírá na lídra

FOTOGALERIE / Fotbalisté olomoucké Sigmy v sobotu slavili již páté vítězství v sezoně, když na svém hřišti smetli pražskou Duklu 3:0. O dva góly se postaral Plšek, třetí přidal bek Sladký.

Další proměna olomouckého bazénu: chystají moderní vanu, povrchy i tribuny

V moderním bazénu, ve kterém se dají pořádat i mistrovství Evropy, by si v budoucnu mohli zaplavat návštěvníci plaveckého stadionu v Olomouci.

Znásilnění mladé ženy v Olomouci: už chytili podezřelého, oběť si vybral náhodně

Muže podezřelého ze znásilnění mladé ženy v Olomouci zadržela policie v noci ze středy na čtvrtek. Týden po činu, který se stal v noci v olomoucké čtvrti Hodolany.