Domácí získali dvougólový náskok ve druhé polovině první třetiny, kdy se trefili Komínek a Holík.

Když pak v 1. minutě druhého dějství zvyšoval Pavlas už na 3:0, schylovalo se k dalšímu debaklu Prostějova. Minutu nato však vstřelil konktaktní branku Kavulič, který se trefil i v minulém kole do sítě Orlové.

Uničov ale tentokrát svůj náskok nepromrhal, naopak přidal další dvě branky, které vstřelili Drábek a Heča. V 50. minutě ještě za Jestřáby korigoval Piluša, ale na víc už se Prostějov nezmohl. V 57. minutě dal skóre konečnou podobu uničovský Diviš.

HC Uničov – HK Jestřábi Prostějov 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 14. Komínek (Heča), 18. Holík (Novotný), 21. Pavlas (Sršeň, Diviš), 37. Drábek (Pavlas), 46. Heča (Přikryl), 57. Diviš (Drábek) – 22. Kavulič (Stejskal), 50. Piluša (Kavulič, Jedlička). Rozhodčí: Smeták, Novotný, Šimčík.

HC Uničov: Peksa - Pavlas, Molota, Čížek, Komínek, Handl, Satora, Holík, Diviš, Sršeň, Drábek, Žákovčík, Heča, Skácel, Jurák, Malý, Přikryl, Novotný. Trenér: Tomáš Sršeň.

HK Jestřábi Prostějov: Gleich (Musil) – Kučírek, Doseděl, Trojan, Jedlička, Vajda, Plzák, Bauer, Hlouch, Rak, Novák, Stejskal, Piluša, Kavulič, Berčák, Křesťan, Bašnár, Stráněl, Kryl, Zeman. Trenér: Jaroslav Beck.