Extraliga juniorů:

Bez klíčových útočníků Venkrbce, nebo Coufala se juniorům nedaří. To potvrdili na ledě beznadějně poslední Poruby, ta neměla na svém kontě ani bod, do té doby, než neuhrála první bodík v Olomouci a následně tento zisk potvrdila na domácím ledě výhrou 3:2.

Hosté se zlobili na rozhodčího, který jim v zápase neuznal dvě branky. Mora se sestupu bát nemusí, přesto je výsledek z Poruby dalším velkým zklamáním.

HC VOKD Poruba – HC Olomouc 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Branky: 21. Voznica (Vaněk, Peslar), 24. Vidlák (Špok, Blažej), 57. Špok (Vidlák, Šimkovič) – 13. Heža (Mareček), 24. Ogrizek (Heža).

Mora: Motáň – Pezda, Trojan, Jergl, Finkes, Lyzák, Malina, Axman – Heža, Zona, Dopita, Pánek, Dostál, Lehečka, Matoušek, Králík, Mareček, Kroseska, Ogrizek, Rác.

Proti rozjetému Havířovu se Olomouci dlouhodobě nedaří. Poslední tři výsledky Kohoutů s Pantery hovoří za vše: 0:5, 1:6 a tentokrát olomoucká prohra 2:4 na domácím ledě.

Po první třetině bylo skóre vyrovnané, když se za domácí trefil Ogrizek, poté ve 47. minutě srovnával na 2:2 Axman, ale poslední slovo patřilo hostům, kteří přidali další dvě branky.

HC Olomouc – HC Havířov Panthers 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Branky: 20. Ogrizek (Dostál, Malina), 47. Axman (Heža, Pánek) – 2. Videlka, 24. Protasenja, 52. Maruna (Bartoš, Jindřich), 55. Videlka (Šurin). Rozhodčí: Škrobák – Adamec, Štěpán. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0.

Extraliga staršího dorostu:

Starší dorost je naopak jinou kapitolou. Svěřenci trenéra Kamila Přecehtěla svou formu ukázali i proti poslední Třebíči.

O výhře domácích bylo rozhodnuto během první třetiny. To dala Mora pět branek. Hosté z Vysočiny sice ve druhé části snížili na 5:2, olomoucký Kebza ale ve třetí části přidal svým druhým gólem v zápase pojistku a Mora tak zvítězila vysoko 6:2.

HC Olomouc – Horácká Slavia Třebíč 6:2 (5:0, 0:2, 1:0)

Branky: 1. Kebza, 5. Zítka (Kunce), 7. Kunce, 20. Husák, 20. Hes (Brada, Konečný), 46. Kebza (Husák) – 33. Krejčí (Paták), 37. Kazatel (Jakič, Šulc). Rozhodčí: Přikryl – Bryška, Chytil. Vyloučení: 7:6, navíc Peroutka (T) 10 min. Využití: 1:2.

HC Olomouc: Lukáš – Bauer, Ostřanský, Hánl, Vondra, Husák, Kebza, Škůrek, Novotný, Kvapil, Konečný, Dufka, Zítka, Hes, Kostelník, Brada, Kunce, Brandýs, Machala, Schejbal.

Potřebné štěstí měli Kohouti i na Valašsku. Ve Vsetíně zvítězili těsně 2:1 po trefách Kebzy a Husáka a v extraligové tabulce se drží na krásném druhém místě pět bodů za Vítkovicemi.

VHK Vsetín – HC Olomouc 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Branky: 50. Hurtík (Podešva, Kajaba) – 16. Kebza (Machala, Husák), 56. Husák (Machala, Kebza). Rozhodčí: Šiška – Goňa, Obadal. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1.

Mora: Lukáš – Vondra, Husák, Kebza, Škůrek, Novotný, Ostřanský, Kvapil, Konečný, Hánl, Dufka, Zitka, Hes, Kostelník, Macek, Brada, Kunce, Brandýs, Machala, Schejbal.

Extraliga mladšího dorostu:

Mladší dorostenci přivezli povinné tři body z ledu Hodonína, kde zvítězili 2:0. Poté se na domácím ledě střetli s Havířovem.

Vstup do zápasu se domácím vydařil, když po trefě Konečného Kohouti po první třetině vedli. Hosté ale srovnali a vybojovali prodloužení. V něm se trefil havířovský Václavík a zajistil tak Panterům dva body.

HC Olomouc – HC Havířov Panthers 1:2 po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1)

Branky: 20. Konečný (Macek) – 24. Vyčesaný (Křibík), 63. Václavík. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1.

Mora: Nekvapil – Majer, Pšeja, Groer, Rašner, Macek, Brandýs, Ostřanský, Maška, Spěvák, Minařík, Jergl, Hánl, Kočiřík, Fibrich, Konečný, Bauer, Augustin, Nedopil.

SHKM Hodonín – HC Olomouc 0:2