Dorost Mory nezvládl duel na ledě outsidera

Olomouc - Druhý tým extraligové tabulky z Olomouce se v pátek představil na ledě Havířova, který je předposlední. Po čtyřech porážkách v řadě se havířovští Panteři chytili zrovna na rozjetých Kohoutech a zvítězili 3:2 po prodloužení.

23.10.2009

Dorostenci Mory v bílémFoto: DENÍK/Martin Dostál

Navázali tak na zářijovou výhru 4:2, kterou vybojovali právě na Hané také po sérii čtyř porážek v řadě.

Utkání přitom pro Kohouty nezačalo špatně. V deváté minutě se trefil Husák, na to ale dokázali Panteři dvakrát odpovědět. Ve čtyřiadvacáté minutě vyrovnal na 2:2 Lyzák.

Zápas dospěl do prodloužení, ve kterém se trefil domácí Mráz a potvrdil, že Mora je pro Havířov ideální soupeř na vybřednutí z výsledkové krize.

"Začátek zápasu byl jako obvykle z naší strany hodně špatný. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem a musím kluky pochválit za nasazení,“ uvedl pro havířovský web trenér domácích Tomáš Potěšil.

HC Havířov Panthers – HC Olomouc 3:2 p.p. (1:1, 1:1, 0:0 – 1:0)

Branky: 18. Křibík (Čintala), 23. Kasperlík, 62. Mráz (Pilch, Číp) – 9. Husák (Dufka, Machala), 24. Lyzák (Machala).

Mora: Motáň (Lukáš) – Husák, Kostelník, Minařík, Škůrek, Lyzák, Kvapil, Dufka, Brandýs, Zítka, Hes, Schejbal, Novotný, Lehečka, Konečný, Králík, Zona, Pezda, Brada, Kunce, Machala.

Miroslav Mazal

23.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Stádo sobů polárních v olomoucké zoo na Svatém Kopečku si užívá v těchto horkých dnech vodní sprchy. Letos se rozrostlo o devět mláďat.
9

Polární soby v zoo chladí sprcha. Stojí na ni frontu

Zdeněk Linhart (vlevo) a Roman Polom
11

Sigmu posílili dva reprezentanti

Kleštěmi na genitálie. Gangu, který vydíral i mučil, výrazně zvedli tresty

Skupině, která se živila loupením a vydíráním podnikatelů z Olomoucka, ve středu vrchní soud výrazně zvýšil tresty.

U teplárny v Olomouci srazilo auto cyklistu

Zraněním skončila nehoda, která se stala ve středu odpoledne u teplárny v Olomouci.

Nadšenci pěstují u in-line stezky v Olomouci "ruční" zeleninu. Zájem je velký

Čerstvý salát, kedlubny, hrášek, zelí nebo kapustu nabízí projekt Ze-Za-Hrátky. Zeleninu pěstovanou s láskou a bez chemie najdete uvnitř okruhu Hejčínských in-line stezek v olomoucké části Řepčín.