Miloš Buchta 6/10

Olomoucký gólman Miloš Buchta

Pořádně se zapotil ve 12. minutě, kdy na brankové čáře lapil Doškovu hlavičku. Jinak byl vynikající zejména při vysokých centrech. Zápas dochytal i se silným koňarem na stehně.

Martin Hála 6/10

Martin Hála (vpravo)

Civičovi ani Sadílkovi nedal na své straně čuchnout, navíc se opět pouštěl do útočení. Být přesnější, mohl mít gólovou asistenci.

Roman Hubník 6/10

Fotbalisté Sigmy Olomouc (v modrém) porazili Slovácko 2:0. Roman Hubník

Jeho akční rádius byl obrovský, na stopera takřka nevídaný. Zaváhal pouze jednou, když zdlouhavou rozehrávkou přišel o míč a Havlík se dostal do gólovky.

Uroš Radakovič 7/10

Srbský stoper Uroš Radakovič

Co ten si na pozici stopera v jednadvaceti letech dovolí… Vzadu neprostupný, rozehrávka na útočné spoluhráče byla výborná.

Michal Vepřek 6/10

Fotbalisté Sigmy Olomouc (v modrém) porazili Slovácko 2:0. Michal Vepřek

Po jeho centru padl první gól. Byl nebývale aktivní směrem dopředu. Škoda některých nepovedených odkopů před vlastní šestnáctkou.

Martin Šindelář 6/10

Martin Šindelář

Nepouštěl se do složitějších akcí, což je na postu defenzivního záložníka dobře. Prostor před stopery čistil spolehlivě.

David Houska 6/10

David Houska střílí gól do liberecké sítě

Tentokrát se nedostal do koncovky, ale v přípravné kombinaci mužstvu obrovsky pomáhal.

Pavel Moulis 5/10

Fotbalisté Sigmy Olomouc (v modrém) porazili Slovácko 2:0. Tomáš Rada (vlevo) a Pavel Moulis

Poslední zápasy to z jeho strany není ono, což potvrdil i v sobotu. Od ofenzivního záložníka se čeká více než jedna střela za zápas.

Jakub Plšek 5/10

Jakub Plšek

Do výraznějších šancí se nedostal, ve druhé půli mu chyběl ve slibné pozici krok, aby dosáhl na centr Navrátila. Dobře presoval.

Jan Navrátil 6/10

Jan Navrátil

Vydal se na maximum. V první půli vyslal z levé strany nebezpečnou jedovku, ve druhé už operoval napravo, kde posílal před branku nebezpečné centry.

Tomáš Malec 6/10

Fotbalisté Sigmy Olomouc (v modrém) porazili Slovácko 2:0. Milan Heča (vlevo) a Tomáš Malec

Dal dva góly a zápas rozhodl, což jasně převyšuje jeho technické nedostatky v mezihře. Opět ukázal, že čich na branky má.