Výsledkový servis MSFL

Morava /TABULKA/ - Výsledkový servis Moravskoslezské fotbalové ligy, 11. kolo (12. hrané).

20.10.2013

Zábřeh versus Mikulovice (bílé dresy).Foto: DENÍK/Jan Kastner

Zlín B - Žďár n. S. 4:1
Branky: 8. a 43. Jasenský, 23. Hradil, 38. Kurtin - 2. Pohanka. Rozhodčí: Cieslar. ŽK: Jasenský - Ločárek, Bureš, Chmelík. 86 diváků. Poločas 4:1.
ZLÍN B: Zapletal – Pazdera, Linek, Kostka (83. Zavadil), Hájek - Jasenský, P. Elšík, Hlobil (72. R. Elšík) - Bartolomeu, Hradil (46. Talaš), Kurtin. Trenér: Hlavňovský.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pospíchal – Cipruš, Turek, Toufar, Veselý – Michal, Vomela (30. Chmelík), Doležal, Ločárek – Jurnečka (46. Bureš), Pohanka. Trenér: Štourač.

Třebíč - Orlová 1:0
Branka: 50. Podzemský. Rozhodčí: Fojt. ŽK: Malý – Skoupý, Sobala. 230 diváků. Poločas 0:0.
TŘEBÍČ: Matiášek – Š. Svoboda, Komínek, Havránek, M. Chalupa – Lukáš (86. Makiš), Chlup (90. P. Chalupa), Podzemský (61. Florián), P. Svoboda, Kostelecký (72. Benda) – Zifčák (79. Malý). Trenér: Zelníček.
ORLOVÁ: Szarowski – Vlk, Kaizar, Skoupý, Schroner – Václavek (74. Přecechtěl), Sobala, Vybíral, Tomáš (69. Kopel) – Kovář, Urban. Trenér: Poledník.

Kroměříž - Uničov 1:1
Branky: 2. Steiner – 84. Žmolík z pen. Rozhodčí: Kubica. ŽK: Vojtášek, Budín - Richter. ČK: 84. Vojtášek - 88. Heinz. 155 diváků. Poločas 1:0.
KROMĚŘÍŽ: Marák – Zapletal, Mikulica, Budín, Nevřala (83. Stojaník) – Perůtka, Dobeš – Steiner, Šturma, Vojtášek – Lapeš (76. Slaměník). Trenér: Sklenář.
UNIČOV: Uvízl – Heinz, Ulma, Vejvoda, Koutek – Žmolík – Juřátek (58. Bača), Kyselý, Toman, Jeřábek (46. Večeřa) – Richter. Trenér: Strouhal.

HFK Olomouc - Břeclav 1:0
Branka: 78. Korčián. Rozhodčí: Podaný. ŽK: Žondra. ČK: 61. Šilinger. 155 diváků. Poločas 0:0.
HFK OLOMOUC: Šrom – Dadák, Lukášek, Kršák, Bednář – Janoščín – Štěpánek (65. Matýska), Tögel (46. Kopecký), Bernard (89. Buček), Korčián (84. Dupkala) – Žondra (90. Pezzotti). Trenér: Derco.
BŘECLAV: Prokop – Benetka (83. Markovič), Krejčí, Král, Šenk – Cupák – Šilinger, Igwe, Simandl, Levčík (78. Carvalho) – Sasín. Trenér: Valachovič.

Prostějov - Opava 1:1
Branky: 90. Krč – 48. Metelka. Rozhodčí: Nováček. ŽK: Pospíšil, Kazár - Grussmann, Schaffartzik. 650 diváků. Poločas 0:0.
PROSTĚJOV: Bureš – Krejčíř (58. Studený), Hloch, Pavlík, Kazár – Mazouch – Hirsch, Pančochář (76. Zatloukal), Fládr, Krč – Pospíšil (61. Machálek). Trenér: Jura.
OPAVA: Hampel – Hrabina, Švec, Horka, Keresteš - Metelka, Wirth, Grussmann, Schaffartzik – Komenda (88. Neubert), Jurečka (71. Nekuda). Trenér: Baránek.

Hulín - Hlučín 4:1
Branky: 22. Dvořáček, 59. Krhut, 62. Číhal z pen., 86. Mršťák – 47. Štefek. Rozhodčí: Drozdy. ŽK: Číhal, Paciorek - Barcal, Hudeczek, Bogdaň, Ondrušík, Mucha. ČK: 41. Barcal, 62. Hudeczek. 101 diváků. Poločas 1:0.
HULÍN: Vogl – Vyskočil (81. Barcuch), Ruman, Číhal, Červenka – Dvořáček (76. Pácl), Kadlec, Laciga, Krhut (73. Mršťák) – Paciorek (69. Ševela), Kopečný (81. Rokos). Trenér: Lehkoživ.
HLUČÍN: Andrejko – Polášek, Štefek, Barcal, Malcharek (81. Bogdaň) – Mucha (88. Váňa), Hudeczek, F. Hanus, Žižka (46. Ondrušík) – M. Hanus (43. Heinik), Lukáš (79. Subič). Trenér: Samec.

Slovácko B - Olomouc B 2:1
Branky: 78. Trousil, 79. Volešák – 46. Plšek. Rozhodčí: Dubravský. ŽK: Kubáň - Plšek. 98 diváků. Poločas 0:0.
SLOVÁCKO B: Heča – Prajza, Trousil, Mezlík, Kubáň – Ondřejka, Havlík (77. Kolínek), Šumulikoski, Trávník (43. Holek), Volešák – Haša (53. Jeleček). Trenér: Palinek.
OLOMOUC B: Reichl – Vavřík, Svozil, Šindelář, Hýbl (85. Stříž) – Zahradníček (61. Schmidt), Richter (76. P. Ševčík), Plšek, Texl, Falta (68. Hladík) – Lietava. Trenér: Kučera.

Zábřeh - Mikulovice 1:1
Branky: 50. Bačík – 90. Krčmařík. Rozhodčí: K. Hájek. ŽK: Čep, Pospíšil, Rajnoha, Bačík - Navrátil, Urban, Krčmařík, Sedlák. 410 diváků. Poločas 0:0.
ZÁBŘEH: Šustr – Rajnoha, Čep, Machalický, Hlavica – Kovář – Reška (65. Vaclík), Pospíšil (88. Kapl), Puškáč (79. Váňa), Kostorek (75. Konečný) – Bačík. Trenér: J. Balcárek.
MIKULOVICE: Karabina – Švacha (84. Krčmařík), Sedlák, Skopal, Švancer – Navrátil - Pinkava (63. Stránský), Urban, Ficek, Eršil - Lokša. Trenér: Mura.

tabulka.

Autor: Marie Rodovská

20.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

Miroslav Baláž z Olomouce před zdejším krajským soudem.
5

Lupič Baláž půjde na deset let do vězení

Pátek bude horký, víkend přinese rapidní ochlazení s deštěm

Chovateli z Úsova utekl klokan, za čtvrt roku doskákal k Jihlavě

Neobyčejný výkon má za sebou klokan Kuki z Úsova. Majitel ho hledá od května, kdy mu utekl. Před několika dny lidé zvíře spatřili sto dvacet kilometrů od domova u Jihlavy. Chovatel se jej vydal hledat, roční sameček mu zatím uniká.

Letní Flora zve na setkání v Rajské zahradě, terakotovou armádu i řadu hvězd

Především záplavu pestrobarevných květů vrcholícího léta nabízí letní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Pekárek: Na tuto úroveň už by se basket v regionu těžko vracel

/ROZHOVOR/ Značnou krizí si v loňském roce prošli basketbaloví Orli z Prostějova. Tým z české nejvyšší souteže nakonec zanikl a na Hané se zrodil nový subjekt – Basketbal Olomoucko. Klub získal licenci pro Kooperativa NBL od zaniklého Prostějova a na stejném místě jako loni se tak budou hrát znovu zápasy domácí basketbalové elity.