Morava /TABULKA/ - Výsledkový servis Moravskoslezské fotbalové ligy, 6. kolo.

15.9.2013

Fotbalisté Sigmy B (v modrém) vs. SK UničovFoto: DENÍK/Stanislav Heloňa

Orlová - Zábřeh 1:1

Branky: 43. Tomáš – 3. Machalický. Rozhodčí: Julínek. ŽK: Kaizar - Váňa, Kostorek, Machalický, Bačík. ČK: 82. Kostorek. 360 diváků. Poločas 1:1.
ORLOVÁ: Pacanovský – Vlk, Skoupý, Kaizar, Schroner - Tomáš, Sobala, Vybíral, Kovář (78. Šustr), Pražák (85. Václavek) - Kopel. Trenér: Keler.
ZÁBŘEH: Šustr – Rajnoha, Kovář (64. Konečný), Čep, Machalický – Váňa - Kostorek, Pospíšil (74. Kapl), Puškáč (87. T. Balcárek), Vaclík - Bačík. Trenér: J. Balcárek.

Hulín - Zlín B 1:1

Branky: 63. Rokos - 40. Bartolomeu z pen. Rozhodčí: Mikeska. ŽK: Laciga, B. Červenka – Hruška, Š. Červenka, Bartolomeu. 153 diváků. Poločas 0:1.
HULÍN: Vogl – Pácl, Ruman, Číhal, Vyskočil – Dvořáček, B. Červenka, Laciga, Krhut – Rokos (78. Mršťák), Kopečný. Trenér: Lehkoživ.
ZLÍN B: Zapletal – Pazdera, Kostka, Linek, Jasenský – Bartolomeu (88. Talaš), P. Elšík, Višněvský, Hruška – Kurtin (72. Očadlík), Š. Červenka (80. Hradil). Trenér: Hlavňovský.

Hlučín - HFK Olomouc 1:0

Branka: 90. Ptáček. Rozhodčí: Vojkovský. ŽK: F. Hanus, Barcal, Ptáček – Korčián, Janoščín, Kršák. 167 diváků. Poločas 0:0.
HLUČÍN: Andrejko (76. Jurák) – Žižka, Štefek, Barcal, Polášek – Lukáš (61. Ondrušík), Wludyka, F. Hanus, Mucha (83. Váňa) – M. Hanus (71. Ošmera), Ptáček. Trenér: Samec.
HFK OLOMOUC: Šrom – Dadák, Lukášek, Kršák (56. Matyska), Kopecký – Korčián, Janoščín (82. Pezzotti), Hromek, Bednář (71. Štěpánek) – Žondra, Dupkala (59. Buček). Trenér: Derco.

Opava - Kroměříž 1:1

Branky: 63. Sedláček z pen. – 54. Šturma. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: Metelka, Lokša – Slaměník. 836 diváků. Poločas 0:0.
OPAVA: Godula – Hrabina, Swiech, Dvorník, Keresteš – Metelka (82. Skřehot), Wirth (60. Binar), Sedláček, Schaffartzik – Jurečka (60. Lokša), Komenda. Trenér: Baránek.
KROMĚŘÍŽ: Adamuška – Nevřala, Mikulica, Budín, Chýla – Slaměník (88. Jura), Perůtka, Steiner, Dobeš, Šturma (88. Silnica) – Lapeš (74. Janoštík). Trenér: Sklenář.

Mikulovice - Třebíč 0:2

Branky: 61. Florián, 87. Zifčák. Rozhodčí: Dubravský. ŽK: Skopal - Chlup, Linhart, Komínek, Lukáš, Havránek. 160 diváků. Poločas 0:0.
MIKULOVICE: Hlaváček – Švancer, Skopal, Švacha, Švehla (68. Urban) – Eršil, Sabo (68. Stránský), Chlebek, Navrátil – Krčmařík (61. Šebesta), Pinkava. Trenér: Mura.
TŘEBÍČ: Matiášek – P. Chalupa (51. M. Chalupa), Komínek, P. Svoboda, Chlup – Š. Svoboda (89. Ustohal), Florián (76. Kostelecký), Linhart, Lukáš (90. Válek), Podzemský (69. Zifčák) – Havránek. Trenér: Zelníček.

Prostějov - Slovácko B 2:2

Branky: 32. Soušek, 41. Krč – 69. Kübl, 78. Šimko. Rozhodčí: Tomanec. ŽK: Fládr. 350 diváků. Poločas 2:0.
PROSTĚJOV: Kofroň – Krejčíř, Hloch, Pavlík, Kazár – Soušek – Hirsch, Zelenka, Fládr, Krč (61. Pospíšil) - Machálek (76. Pančochář). Trenér: Jura.
SLOVÁCKO B: Fryšták – Prajza, Kolínek, Břečka, Šimko – Šumulikoski - Kübl (90. Trajtel), Trávník (86. Bartoš), Holek, Jeleček (76. Michna) – Fojtášek (46. Svízela). Trenér: Palinek.

Olomouc B - Uničov 2:1

Branky: 3. Varadi, 29. Plšek – 90. D. Richter. Rozhodčí: Nováček. ŽK: Vavřík, Habusta - Žmolík. ČK: 88. Vavřík. 138 diváků. Poločas 2:0.
OLOMOUC B: Reichl - Vavřík, Svozil, Štěrba, Můčka - Zahradníček, Habusta (87. Langer), Plšek (73. Holub), Nešický (46. P. Ševčík), Falta (73. F. Richter) - Varadi (90. Chorý). Trenér: Kučera.
UNIČOV: Uvízl - Heinz, Šalamoun, Vejvoda, Koutek - Žmolík - Juřátek (46. Večeřa), Toman, Kyselý, Bača (90. Muzikant) – D. Richter. Trenér: Strouhal.

Žďár n. S. - Břeclav 2:1

Branky: 72. Pohanka, 74. Chmelík – 82. Levčík. Rozhodčí: Fojt. ŽK: Krejčí, Král, Šenk. 470 diváků. Poločas 0:0.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pospíchal – Veselý, Toufar, Šindelka, Cipruš (65. Nedvěd) – Bureš (57. Chmelík), Doležal, Turek (75. Zedníček), Vomela, Michal – Pohanka (87. Hlouš). Trenér: Štourač.
BŘECLAV: Prokop – Král, Krejčí, Cupák, Šenk - Carvalho (78. Dobšíček), Simandl, Kleiber (77. Igwe), Levčík - Markovič (70. Pospiš), Sasín. Trenér: Valachovič.

Holice na ručník, kouč v šoku. Po dalším debaklu skončil trenér Sedláček

Další průšvih a konec. Hrůzostrašný fotbalový týden, ve kterém olomoucká Holice utrpěla debakly 1:8 a 1:7, vyvrcholil rezignací kouče Romana Sedláčka. Trenér třetiligového celku se dohodl s vedením klubu na ukončení spolupráce ihned po duelu 8. kola MSFL proti Líšni.

Hity devadesátek roztančily Olomouc. Stovky lidí bavil Captain Jack i Holki

FOTOGALERIE / Holki, Captain Jack, soutěže o CD či vstupy na koncerty, a hlavně známé hity devadesátých let čekaly návštěvníky na Dance sensation.

Farmářský den táhl i v dešti, nabídl ochutnávky, výrobu sýrů i trojboj

FOTOGALERIE / Ani deštivé sobotní počasí neodradilo stovky lidí od návštěvy farmy Doubravský dvůr v Července.

Pohádka pokračuje! Sigma doma smetla Duklu a dotírá na lídra

FOTOGALERIE / Fotbalisté olomoucké Sigmy v sobotu slavili již páté vítězství v sezoně, když na svém hřišti smetli pražskou Duklu 3:0. O dva góly se postaral Plšek, třetí přidal bek Sladký.