Frýdek-Místek - Slovácko B 2:1

Branky: 38. Pešek, 69. Molnár - 8. Lukáš. Rozhodčí: Klíma. ŽK: Szmek, Kolínek, Ondica. 922 diváků. Poločas 1:1.

FRÝDEK-MÍSTEK: Hlaváč – Švrček, Wozniak, Literák, J. Prokeš – Pešek (82. Cesnek), Staněk, Förster (76. Teplý), Talián – Molnár, Neubert (63. Chýlek). Trenér: Duhan.

SLOVÁCKO B: Matalyha – Malý, Kolínek, Mikulica, Jeleček – Trávník, Franta (79. Svízela), Lukáš, Nečas (68. Ondica) - Šturma (80. Haša), Szmek. Trenér: Palinek.

Orlová - Prostějov 2:2

Branky: 45. Přecechtěl, 85. Kovář z pen. - 10. Hirsch, 90. Pavlík. Rozhodčí: Julínek. ŽK: Kaizar, Švrček, Pražák – Pavlík, Bureš. 386 diváků. Poločas 1:1.

ORLOVÁ: Pacanovský – R. Vlk, Kaizar, Švrček, Thiago – Pražák (86. Jonek), Sobala, Hanus, Žižka (65. Václavek) – Kovář, Přecechtěl (72. Kopel). Trenér: L. Vlk.

PROSTĚJOV: Bureš – Hloch, Hunal (66. Fládr), Zbožínek, Dostál (88. Krejčíř) – Hirsch, Pavlík, Zelenka (46. Mazouch), Papoušek – Machálek, Zatloukal. Trenér: Jura.

Hlučín - Třinec 1:1

Branky: 23. Krčmařík - 18. Gavlák. Rozhodčí: Krasula. ŽK: Dressler. 215 diváků. Poločas 1:1.

HLUČÍN: Jurák – Dressler, Čelůstka, Coufal, Barcal (35. Štefek) – Lukáš (77. Mucha), Skřehot, Binar, Dostál (63. Ondrušík) – Hanus, Krčmařík. Trenér: Hajný.

TŘINEC: Lipčák – Lisický, Švec, Cigánek, Sporysz – Motyčka, Malíř (68. Joukl), Hupka (78. Matoušek), Eismann – Gavlák, Kyselý (68. Christu). Trenér: Kouřil.

Hulín - Uničov 3:0

Branky: 18. Číhal z pen., 55. Otruba, 79. Pácl. Rozhodčí: Ogrodník. ŽK: Řihák, Ševela – Jeřábek, Řehák. 206 diváků. Poločas 1:0.

HULÍN: Dubec – Číhal, Václavíček, Řihák, Barcuch – Pácl (88. Němec), Kadlec, Laciga, Dvořáček – Otruba (83. Zlámal), Ševela. Trenér: Lehkoživ.

UNIČOV: Uvízl – Heinz, Ulma, Vejvoda (26. Novosad), Fiala (46. Richter) – Koutek, Juřátek, Nuc (61. Řehák), Švajda – Krč, Jeřábek. Trenér: Machálek.

Ostrava B - Kroměříž 3:0

Branky: 68. Vrťo, 73. Fantiš, 80. Staško. Rozhodčí: Sedláček. ŽK: Kopečný, Steiner. 150 diváků. Poločas 0:0.

OSTRAVA B: Pavlenka - Vengřínek, J. Baránek ml., Skoupý, Velner - Fantiš, Šustr, Novák (86. Váňa), Boháč (84. Byrtus) – Vrťo, Badalyan (78. Staško). Trenér: J. Baránek st.

KROMĚŘÍŽ: Zapletal - Fiala, Šilinger, Klabal, Nevřala - Steiner, Budín (78. Handl), Havlík, Dobeš (86. Lehkoživ) - Kopečný, Janoštík (75. Strašák). Trenér: Baďura.

Zlín B - Olomouc B 2:2

Branky: 66. Ruben, 90. Dvořák - 45. Soušek, 58. Rolinc. Rozhodčí: Adámková. ŽK: Malý, Kalus – Vavřík, Ješko. 125 diváků. Poločas 0:1.

ZLÍN B: Adamuška – Dvořák, Malý, Čelůstka – Kalus (80. Višněvský), Igwe, Salachna, Motal – Holík (62. Bartolomeu), Červenka, Ruben. Trenér: Švach.

OLOMOUC B: Reichl – Vavřík, Ješko, Soušek, Machalický – Chlebek (78. Bernard), Plšek, Pančochář, Nešický (73. Hladík), Tomeček (87. Přikryl) – Rolinc. Trenér: Derco.

Zábřeh - Břeclav 2:1

Branky: 4. Bačík, 33. Šichor – 47. Pospiš. Rozhodčí: Priesol. ŽK: Linek, Bačík – Levčík, J. Krejčí. 330 diváků. Poločas 2:0. V 90. minutě domácí Bačík neproměnil penaltu.

ZÁBŘEH: Procházka – Rajnoha (70. Pospíšil), Šalamoun, Linek, Hajčík – Kostorek, Furik (84. Horák), Šichor, Kulíšek – Bačík, Michalčák (73. M. Krejčí). Trenér: Balcárek.

BŘECLAV: Prokop – J. Krejčí, Michal, Lysoněk, Levčík – Šilinger, Simandl, Málek, Dobšíček (84. Pospíšil) – Pospiš, Nevídal. Trenér: Valachovič.

Žďár n. S. - Rosice 2:2

Branky: 56. Turek, 82. Chmelík – 59. vlastní (Chmelíček), 71. Odehnal. Rozhodčí: Tomanec. ŽK: Doležal – Odehnal, Živný, Pšikal, Mičko. 460 diváků. Poločas 0:0.

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pospíchal - Heide, Turek, Šindelka, Šandera – Hlouš (59. Chmelík), Mašek, Doležal, Bureš (85. J. Nedvěd) – Malínek - Chmelíček. Trenér: P. Nedvěd.

ROSICE: Lengál - Vítámvás, Živný, Odehnal, Demeter – Pšikal, Lang, Mičko, Krhut – Jukl, Malata (90. Chlup). Trenér: Pecha.

Tabulka
1. Ostrava B            2             1             1             0             3:0          4             (+1)
2. Třinec                  2             1             1             0             5:3          4             (+1)
3. Olomouc B          2             1             1             0             4:2          4             (+1)
4. Prostějov           2             1             1             0             5:4          4             (+4)
5. Frýdek-Místek    2             1             1             0             2:1          4             (+1)
6. Hulín                    2             1             0             1             3:2          3             (0)
7. Uničov                  2             1             0             1             4:4          3             (0)
8. Zábřeh                 2             1             0             1             4:5          3             (0)
9. Rosice                  2             0             2             0             2:2          2             (-1)
10. Zlín B                 2             0             2             0             2:2          2             (-4)
11. Orlová               2             0             2             0             2:2          2             (-1)
12. Hlučín                2             0             2             0             1:1          2             (-1)
13. Břeclav              2             0             1             1             1:2          1             (-2)
14. Žďár n. S.         2             0             1             1             3:6          1             (-2)
15. Kroměříž           2             0             1             1             0:3          1             (-2)
16. Slovácko B         2             0             0             2             3:5          0             (-3)