VYBERTE SI REGION

Tvrďák Hubník hrál se zlomeným nosem

OLOMOUC - Michal Hubník neprožil v sobotu povedený večer. Ze čtyř více než dobrých šancí neskóroval, navíc má po loktové etudě stopera Pavlíka podezření na zlomený nos. Třešinku tomu nasadil sudí Jaroslav Jára, který zákrok v šestnáctce hostí posoudil zajímavě – jako faul domácího útočníka.

19.9.2007

Hubník srazil střelu Kubáně.Foto: DENÍK/Jiří Kopáč

Do první velké šance se Hubník dostal v 9. minutě, kdy se řítil s míčem u nohy na brankáře Lejsala. „Dostal jsem přihrávku mezi beky a sekl jsem si to. Chyběl kousek a mohl být gól,“ litoval lehce nepřesné střely domácí útočník. Ještě blíže gólu byl Michal osm minut před přestávkou, kdy přetažený oblouček Kazára hlavičkou poslal do branky, jenže v cestě mu na čáře stál brněnský obránce. „Tuším, že tam byl u tyčky Pavlík, byli jsme snad deset centimetrů od sebe a já jsem to dával do něj. Gólovka to byla, stoprocentně,“ řekl olomoucký hrot.

Další velký okamžik čekal na Michala Hubníka do 65. minuty, ale přihrávka od Hartiga na penaltu mu odskočila od nohy. „Kluci na mě volali, že jsem sám. Chtěl jsem si to zpracovat a vystřelit, ale podjelo mi to pod nohou,“ kroutil hlavou. Snad největší šancí byla jeho hlavička šest minut před koncem, brankář Lejsal ale na čáře prudký míč vyrazil. „Nevím, tentokrát mi to nějak nešlo,“ přiznal Hubník a pokračoval: „Určitě jsme zase ztratili dva body. Je to špatné, doma musíme vyhrávat. Šancí jsme měli dnes více než za poslední tři zápasy dohromady. Škoda, že jsme je neproměnili.“

Olomoucký útočník vydržel na trávníku celých devadesát minut včetně nastavení, i když to s ním po půlhodině nevypadalo dobře. Po souboji s Petrem Pavlíkem, ve kterém došlo z obou stran na ruční práci, udělal poslední tečku na Hubníkově nose Pavlíkův loket. Navzdory všemu nařídil rozhodčí Jára přímý kop proti brance domácích. „Dostal jsem do nosu, asi ho mám zlomený,“ ukázal si na nepřehlédnutelnou bouli útočník.

Nakonec zápas dohrál. „Poločas jsem vůbec nevěděl, píchalo mě, chvilku mi bylo blbě a myslel jsem si, že vystřídám. Trenér mi říkal, ať zkusím vydržet do poločasu, tak jsem to zkusil. O přestávce se to zlepšilo, a tak jsem to chtěl ještě vydržet a dát nějaké góly,“ dodal.

19.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Olomoučtí fotbalisté porazili v přátelském zápase Zlín (ve žlutém) 3:1
28

Sigma porazila nadupaný Zlín, pak prohrála s béčkem Trnavy

Během sobotního dopoledne okupovali prostory Výstaviště Flora Olomouc nejrůznější živočichové od ještěrek přes morčata až po akvarijní rybičky.
25

Díky akvaristice si vyčistím hlavu, prozradil na Aquateře Jan Diviš

Primátor o Sigmě: Nechci dopadnout jako v komedii Pretty Woman

Olomouc – Jednání s novým strategickým partnerem jsou ve velmi pokročilém stádiu, došlo k dohodě podmínek s akcionářem Josefem Lébrem a rozpočet pro dokončení sezony je zajištěný.

Skvělé! Mora vyhrála potřetí za sebou

Litvínov, Olomouc – Mora má formu! Olomoučtí hokejisté potřetí za sebou vyhráli, což se jim v této sezoně ještě nepodařilo. Tentokrát ale už byli úspěšní, když v Litvínově vyhráli 3:0. Gólman Konrád slaví třetí nuku v sezoně.