VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sigma začne ligu na Dukle, pak přijede Baník

Olomouc /ROZPIS ZÁPASŮ/– Pokud fotbalová Sigma zůstane v nejvyšší soutěži, zahájí ročník 2011/12 na půdě Dukly Praha. První ligové kolo je na programu o posledním červencovém víkendu.

24.6.2011 1
SDÍLEJ:

Sigma proti BaníkuFoto: DENÍK/Jiří Kopáč

Liga se podobně jako v minulých letech nelosovala. Klubům byla přidělena čísla a podle tzv. Frončekových tabulek pak počítač vygeneroval celý ligový program.

Hned během podzimu, který skončí šestnáctým kolem 26. listopadu, bude v Olomouci k vidění několik atraktivních zápasů.

Už ve druhém kole 6. srpna přijede ostravský Baník.

V 6. kole 10. září se na Andrově stadionu představí mistrovská Plzeň a na začátku listopadu si fanoušci mohou brousit zuby na Spartu.

Fotbalové jaro 2011 začne 25. února a mistr bude znám nejpozději 26. května.

Pokud však český národní tým postoupí na mistrovství Evropy, posune se celý program o týden dopředu.

Program první fotbalové ligy 2011/2012:

Gambrinus liga - podzim 2011:

1. kolo (30. července):

Bohemians 1905 – Slavia

Dukla – Olomouc

Jablonec – Ml. Boleslav

Č. Budějovice – Sparta

Ostrava – Teplice

Slovácko – Příbram

Plzeň – Liberec

Hradec Králové – Žižkov

2. kolo (6. srpna):

Bohemians 1905 – Plzeň

Dukla – Č. Budějovice

Liberec – Slavia

Příbram – Žižkov

Teplice – Hradec Králové

Ml. Boleslav – Slovácko

Olomouc – Ostrava

Sparta – Jablonec

3. kolo (13. srpna):

Jablonec – Bohemians 1905

Č. Budějovice – Olomouc

Ostrava – Ml. Boleslav

Slovácko – Sparta

Plzeň – Teplice

Hradec Králové – Liberec

Slavia – Příbram

Žižkov – Dukla

4. kolo (20. srpna):

Bohemians 1905 – Č. Budějovice

Dukla – Plzeň

Jablonec – Ostrava

Příbram – Liberec

Teplice – Slavia

Ml. Boleslav – Žižkov

Olomouc – Slovácko

Sparta – Hradec Králové

5. kolo (27. srpna):

Č. Budějovice – Jablonec

Ostrava – Bohemians 1905

Slovácko – Dukla

Plzeň – Sparta

Hradec Králové – Příbram

Slavia – Ml. Boleslav

Žižkov – Olomouc

Liberec – Teplice

6. kolo (10. září):

Bohemians 1905 – Slovácko

Dukla – Hradec Králové

Jablonec – Slavia

Č. Budějovice – Ostrava

Teplice – Příbram

Ml. Boleslav – Liberec

Olomouc – Plzeň

Sparta – Žižkov

7. kolo (17. září):

Ostrava – Sparta

Slovácko – Č. Budějovice

Plzeň – Jablonec

Hradec Králové – Bohemians 1905

Slavia – Dukla

Žižkov – Teplice

Liberec – Olomouc

Příbram – Ml. Boleslav

8. kolo (24. září):

Bohemians 1905 – Liberec

Dukla – Příbram

Jablonec – Žižkov

Č. Budějovice – Plzeň

Ostrava – Slovácko

Ml. Boleslav – Hradec Králové

Olomouc – Teplice

Sparta – Slavia

9. kolo (2. října):

Slovácko – Jablonec

Plzeň – Ostrava

Hradec Králové – Č. Budějovice

Slavia – Olomouc

Žižkov – Bohemians 1905

Liberec – Dukla

Příbram – Sparta

Teplice – Ml. Boleslav

10. kolo (15. října):

Bohemians 1905 – Dukla

Jablonec – Příbram

Č. Budějovice – Teplice

Ostrava – Hradec Králové

Slovácko – Plzeň

Žižkov – Slavia

Olomouc – Ml. Boleslav

Sparta – Liberec

11. kolo (22. října):

Dukla – Jablonec

Plzeň – Žižkov

Hradec Králové – Slovácko

Slavia – Č. Budějovice

Liberec – Ostrava

Příbram – Olomouc

Teplice – Sparta

Ml. Boleslav – Bohemians 1905

12. kolo (29. října):

Bohemians 1905 – Olomouc

Jablonec – Teplice

Č. Budějovice – Příbram

Ostrava – Dukla

Slovácko – Slavia

Plzeň – Hradec Králové

Žižkov – Liberec

Sparta – Ml. Boleslav

13. kolo (5. listopadu):

Hradec Králové – Jablonec

Slavia – Plzeň

Žižkov – Ostrava

Liberec – Č. Budějovice

Příbram – Bohemians 1905

Teplice – Slovácko

Ml. Boleslav – Dukla

Olomouc – Sparta

14. kolo (12. listopadu):

Bohemians 1905 – Sparta

Dukla – Teplice

Jablonec – Olomouc

Č. Budějovice – Žižkov

Ostrava – Příbram

Slovácko – Liberec

Plzeň – Ml. Boleslav

Hradec Králové – Slavia

15. kolo (19. listopadu):

Slavia – Ostrava

Žižkov – Slovácko

Liberec – Jablonec

Příbram – Plzeň

Teplice – Bohemians 1905

Ml. Boleslav – Č. Budějovice

Olomouc – Hradec Králové

Sparta – Dukla

16. kolo (26. listopadu):

Jablonec – Sparta

Č. Budějovice – Dukla

Ostrava – Olomouc

Slovácko – Ml. Boleslav

Plzeň – Bohemians 1905

Hradec Králové – Teplice

Slavia – Liberec

Žižkov – Příbram

Gambrinus liga - jaro 2012:

17. kolo (25. února):

Bohemians 1905 – Jablonec

Dukla – Žižkov

Liberec – Hradec Králové

Příbram – Slavia

Teplice – Plzeň

Ml. Boleslav – Ostrava

Olomouc – Č. Budějovice

Sparta – Slovácko

18. kolo (3. března):

Č. Budějovice – Bohemians 1905

Ostrava – Jablonec

Slovácko – Olomouc

Plzeň – Dukla

Hradec Králové – Sparta

Slavia – Teplice

Žižkov – Ml. Boleslav

Liberec – Příbram

19. kolo (10. března):

Bohemians 1905 – Ostrava

Dukla – Slovácko

Jablonec – Č. Budějovice

Příbram – Hradec Králové

Teplice – Liberec

Ml. Boleslav – Slavia

Olomouc – Žižkov

Sparta – Plzeň

20. kolo (17. března):

Ostrava – Č. Budějovice

Slovácko – Bohemians 1905

Plzeň – Olomouc

Hradec Králové – Dukla

Slavia – Jablonec

Žižkov – Sparta

Liberec – Ml. Boleslav

Příbram – Teplice

21. kolo (24. března):

Bohemians 1905 – Hradec Králové

Dukla – Slavia

Jablonec – Plzeň

Č. Budějovice – Slovácko

Teplice – Žižkov

Ml. Boleslav – Příbram

Olomouc – Liberec

Sparta – Ostrava

22. kolo (31. března):

Slovácko – Ostrava

Plzeň – Č. Budějovice

Hradec Králové – Ml. Boleslav

Slavia – Sparta

Žižkov – Jablonec

Liberec – Bohemians 1905

Příbram – Dukla

Teplice – Olomouc

23. kolo (7. dubna):

Bohemians 1905 – Žižkov

Dukla – Liberec

Jablonec – Slovácko

Č. Budějovice – Hradec Králové

Ostrava – Plzeň

Ml. Boleslav – Teplice

Olomouc – Slavia

Sparta – Příbram

24. kolo (14. dubna):

Dukla – Bohemians 1905

Plzeň – Slovácko

Hradec Králové – Ostrava

Slavia – Žižkov

Liberec – Sparta

Příbram – Jablonec

Teplice – Č. Budějovice

Ml. Boleslav – Olomouc

25. kolo (21. dubna):

Bohemians 1905 – Ml. Boleslav

Jablonec – Dukla

Č. Budějovice – Slavia

Ostrava – Liberec

Slovácko – Hradec Králové

Žižkov – Plzeň

Olomouc – Příbram

Sparta – Teplice

26. kolo (28. dubna):

Dukla – Ostrava

Hradec Králové – Plzeň

Slavia – Slovácko

Liberec – Žižkov

Příbram – Č. Budějovice

Teplice – Jablonec

Ml. Boleslav – Sparta

Olomouc – Bohemians 1905

27. kolo (5. května):

Bohemians 1905 – Příbram

Dukla – Ml. Boleslav

Jablonec – Hradec Králové

Č. Budějovice – Liberec

Ostrava – Žižkov

Slovácko – Teplice

Plzeň – Slavia

Sparta – Olomouc

28. kolo (12. května):

Slavia – Hradec Králové

Žižkov – Č. Budějovice

Liberec – Slovácko

Příbram – Ostrava

Teplice – Dukla

Ml. Boleslav – Plzeň

Olomouc – Jablonec

Sparta – Bohemians 1905

29. kolo (19. května):

Bohemians 1905 – Teplice

Dukla – Sparta

Jablonec – Liberec

Č. Budějovice – Ml. Boleslav

Ostrava – Slavia

Slovácko – Žižkov

Plzeň – Příbram

Hradec Králové – Olomouc

30. kolo (26. května):

Slavia – Bohemians 1905

Žižkov – Hradec Králové

Liberec – Plzeň

Příbram – Slovácko

Teplice – Ostrava

Ml. Boleslav – Jablonec

Olomouc – Dukla

Sparta – Č. Budějovice

Autor: Jiří Fišara

24.6.2011 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sigma porazila Vítkovice 1:0.
3

Už jsem přesvědčený, že postoupíme, řekl Jílek po výhře nad Vítkovicemi

V bikeparku v Olomouci - Nemilanech se v sobotu soutěžilo ve sjezdu bez řetězu a ve skocích.
13

VIDEO: V olomouckém bikeparku se soutěžilo ve sjezdu bez řetězu

U olomouckého výstaviště nezaparkujete, strážníci doporučují okrajové části města

Olomouc se o víkendu potýká s nedostatkem parkovacích míst. Návštěvníci jarní etapy výstavy Flora zaplnili parkoviště v nákupní galerii Šantovka, tržnici i okolní ulice a zaparkovat se řidičům nedaří ani v centru.

Vatra, koncerty a rej. Blíží se pálení čarodějnic v Korunní pevnůstce

Rej masek, hořící vatra, koncerty i opékání špekáčků čeká v neděli 30. dubna na návštěvníky Korunní pevnůstky v Olomouci. Radio Haná zde bude pořádat tradiční pálení čarodějnic. Pořadatelé sestavili program pro všechny věkové kategorie.

Těžká srážka u Mohelnice: pět zraněných, mladou ženu vezl vrtulník

Při nehodě tří osobních aut nedaleko Mohelnice na Šumpersku se v pátek odpoledne zranilo pět lidí. Vážně zraněnou mladou ženu transportovali záchranáři do nemocnice vrtulníkem.

Olomoučanka zachránila život soupeři na Bobr Cupu, teď dostala Cenu fair play

Na loňský ročník litovelského Bobr Cupu, otevřeného mezinárodního mistrovství ČR v extrémním závodě tříčlenných štafet, Miroslava Plchová z Olomouce jen tak nezapomene.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies