Huňa: Ve druhé půli to bylo totální selhání

Olomouc - /VIDEO/ Dostal se na dosah Tomáše Necida v čele tabulky střelců. Ale radost neměl. Útočník Příbrami Daniel Huňa poslal svůj tým v Olomouci do vedení. Byl to už jeho osmý gól v sezoně. Po zápase byl ale smutný. Příbram na Hané prohrála 1:4. „Ten gól bych vyměnil za tři body,“ špitl.

10.11.2008

Daniel HuňaFoto: DENÍK

Pokračoval jste ve své střelecké sérii. Ovšem utkání ze strany Příbrami moc dobré nebylo.
Myslím, že do konce prvního poločasu jsme hráli dobře. Napadli jsme nahoře, hráli jsme to, co jsme chtěli. Ale ve druhé půli to bylo totální selhání, nedokážu si to vysvětlit. Asi špatná koncentrace do druhého poločasu… prostě jsme to vypustili.

Vypadlo to tak, že druhý inkasovaný gól vás srazil.
Já jsem ten druhý gól ani neviděl. Měl jsem přišlápnuté koleno a ležel za lajnou. Najednou slyším gól.. Ani nevím, jak padl. Ale asi to tak bylo. Asi nás to položilo. Místo toho, abychom hráli naši hru dál, předvedli to, co umíme i na hřištích venku, tak jsme to takhle zbaběle zahodili, vykašlali se na to a dostali ještě další dvě branky.

Váš osmý gól v sezoně, to vypadlo jako taková nevinná situace.
Byla to dobrá akce. Lukáš Pleško to dostal do lajny, jednou centroval, pak se mu odrazil balon zpátky. Podruhé mě trefil přímo na hlavu a pro mě už byl úkol jenom to uklidit. Naštěstí se to povedlo. Ale raději bych to vyměnil za tři body.

Čekal jste, že budete mít při zakončení tolik místa? Přece jen už si soupeři můžou říkat pozor, Huňa.
Nemyslím, že by tam bylo až tolik místa. Obránce na to přede mnou nedosáhl, bylo to fakt těsně nad jeho hlavou. Ale že bych měl nějako moc prostoru, to si nemyslím. Olomouc bránila výborně, hrála agresivně, to co potřebovala. Dostal jsem pěkně nakopaná, hráli prostě to, co potřebovali.

Čím to je, že se Příbrami nedaří venku?
Já nevím… To už je snad nějaké prokletí. Věřil jsem, že v Olomouci uspějeme. Tým vypadal před utkáním dobře, věřil jsem, že vyhrajeme. Ale bohužel.

Autor: Petr Pelíšek

10.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Několik desítek fanoušků se kvůli problémům se vstupenky dostalo na tribuny Androva stadionu až za stavu 3:0. Takto vypadalo situace u jedné z pokladen přibližně pět minut před výkopem utkání.
11

Fronty na Sigmě zaskočily pořadatele a zlobily fanoušky. Nestihli góly

Setkání křesťanské mládeže přilákalo do Olomouce přes 8 tisíc lidí

Olomouc minulý týden zaplnili mladí křesťané z celé republiky.

Fotbal tady konečně začíná dýchat, radoval se Jílek a chválil diváky

Takový úvod zápasu, jaký předvedli olomoučtí fotbalisté, nezažila nejvyšší česká fotbalová soutěž 18 let!

Nad Olomouckem budou burácet stíhačky i americké bombardéry

Mezinárodní cvičení Ample Strike 2017, při němž zaburácí na obloze tuzemské i zahraniční letouny a bitevníky, zaznamenají obyvatelé Libavé a okolí, kde je vytyčen jeden z operačních prostorů.

Naštvaný fanoušek rozbil v Olomouci okno bytu, pak se majitelce omlouval

Jediný incident musela řešit policie v souvislosti s bezpečnostním opatřením kvůli nedělnímu fotbalovému utkání mezi Sigmou Olomouc a Zbrojovkou Brno.