Byť si vypracoval několik střeleckých situací, branky, se tak trochu vpodzimním olomouckém impotentním duchu, nedočkal. Vrozhovoru pro Deník přiznává, že vpohybu bez míče byl největší problém Hanáků.

Rozhovor

SKladnem jste ztratili další dva body, tentokráte ale po špatném výkonu. Souhlasíte stím, že pohyb zejména vprvním poločase absentoval?

Tak určitě. Ten první poločas se mi zdálo, že jsme trošku podcenili. Ahlavně náš přechod do útočné fáze je špatný. Prohrávali jsme 1:0, ale jsme rádi zaplať pan bůh za ten bod. (zklamaně)

Včem konkrétně je špatná přechodová fáze? Nevychází vám mezihra, kombinace ve středupole?

Nevím. Kdybych to věděl, tak bychom to chtěli změnit. Vtýdnu na tom na tréninku pracujeme, ale nedaří se nám to. Zvlášť doma musíme vyhrávat, získávat tři body. Ale říkám, podle průběhu utkání jsme rádi za tenbod.

Vyčítal vám trenér opoločase právě špatný pohyb?

Ano. Vprvní půli jsme hráli na jednoho hrota, druhou na dva. Ale první poločas byl bez pohybu. Vpřechodu do útočné fáze jsme ztráceli míč a ztoho byly brejky. Bylo to špatné.

Naopak nedostatečný pohyb se netýkal vás. Vytvořil jste si šance, zejména vás asi bude mrzet ta vzávěru, kdy jste ve skluzu minul,že?

Tak určitě. Mohl jsem ke konci za stavu 1:1 rozhodnout. Dostal jsem dobrý centr zlevé strany, já to chtěl trefit vyloženě zjedné a placírkou to uklidit na jistotu, ale nesedlo mito.

Aiproto jste se sdiváky neloučili ideálně, vítězstvím.

Bohužel. Chtěli jsme se sdiváky rozloučit jednoznačnou výhrou. Mrzí nás to. (velmi zklamaně) Ještě jedeme do Boleslavi a tam musíme také bodovat.

Pro vás osobně je to první podzim vprvní lize. Od trenéra Pulpita jste dostával dost příležitostí, takže ztohoto pohledu jste spokojený?

Jelikož jsem tady od léta jako nováček a jeden zmladých, tak jsem rád a šťastný za to, co jsme za půl rok odehrál. Za trenérovu důvěru jsem jenomrád.

Po hostováních jste nastupoval vdruhé lize, jak je pro vás náročná úroveň nejvyšší soutěže?

Myslím si, že Gambrinus liga má velkou úroveň. Hlavně je každý rok čím dál více vyrovnanější. Každý může skýmkoliv ztratitbody.