Přestřelku turnaje v Holici vyhrály Dolany

Olomouc - Memoriál Oldřicha Vangora v Holici pokračoval zápasy čtvrtého kola. Ve skupině Gold postoupila na první příčku divizní Konice.

11.2.2008

Ilustrační fotoFoto: Václav Sedlák

FK Horka – Sokol Slavonín 4:4 (1:3)

Slavonínští si remízou zajistili postup mezi šest nejlepších.
Branky: 23. a 69. Judas, 68. Fiala, 90. Kryl – 7. Bezděk, 38. Šrom, 40. Suchánek, 72. Korol.

1. HFK U 18 – Náměšť n. H. 2:3 (0:1)

Utkání mělo dramatickou koncovku. Náměšť totiž brankou v 70. minutě vedla 2:0, ale domácí dorostenci dokázali během tří minut srovnat. Náměšť však tři body nakonec získala díky úspěšné střele Kvapila a zajistila si postup do turnaje o 1. až 6. místo.
Branky: 79. Vališ, 82. Doležel – 43. a 86. Kvapil, 70. Ošťádal.

Brodek u Př. – Štěpánov 2:4 (1:1)

V podskupině B turnaje Silver došlo k překvapení. Jistý postupující do turnaje o 1. až 6. místo Brodek u Přerova klopýtl se Štěpánovem a svému soupeři tak vlil naději, že může do téhož turnaje postoupit také.
Branky: 13. Jedelský, 62. Opršál – 32. Kleisl, 54. Jurka, 77. Sládek, 87. Kobylka.

Mostkovice – Bouzov 1:0 (0:0)

Bouzov turnaj začal nadějně, ale následně prohrál zbývající duely a zahraje si jen o 7. až 10. místo. Mostkovičtí vybojovali těsné vítězství a v posledním kole základní části si to rozdají se Štěpánovem o postup do lepší skupiny.
Branka: 60. Komrzí.

1. HFK U 19 – Sokol Ústí 2:3 (2:2)

Ústí se ujalo vedení Pitrunem, ale domácí dorostenci dvěma slepenými góly skóre otočili. Poločasovou remízu zařídil Plesník, vítězný gól Ústí zaznamenal Pitrun.
Branky: 31. Navrátil, 33. Paďour – 19. a 70. Pitrun, 42. Plesník.

FC Dolany – Sokol Určice 4:3 (2:2)

O třech bodech pro Dolany rozhodla penalta v podání dolanského J. Navrátila.
Branky: 33. Horák, 44. Hegr, 61. Pospíšil, 74. J. Navrátil (p. k.) – 27. Ulmann (p. k.), 36. Los, 70. Kašpárek.

1. HFK B – Konice 1:3 (0:2)

Dva rychlé góly Hlouška v úvodu určily vývoj utkání.
Branky: 82. Luňák – 2. a 12. Hloušek, 85. Michalčák.

Nové Sady – Šternberk 1:2 (0:2)

Novosadští svůj stín nepřekročili a zůstávají bez bodu.
Branka: 67. Šubrt – 18. a 39. Švarc.

Střelci: 6 – Kašpárek (Určice), Hloušek (Konice), 5 – Trajer (Určice), Pitrun (Ústí), 4 – Pospíšil (Dolany), 3 – Los (Určice), Luňák (1.HFK B), 2 – Bezděk (Dolany), Kluka (Dolany), Bořil (Určice), Volek (Šternberk), Krejčí (1.HFK B), Vacek (1.HFK B), Navrátil (1.HFK U19), Paďour (1.HFK U19), T. Hlaváček (Šternberk), Michalčák (Konice).