Povinná výhra fotbalistů Bouzova

Olomouc -V 18. kole II. třídy OFS Olomouc splnili domácí roli favorita a v chladném počasí zahřáli domácí diváky třemi body. Do Tipligy tak stanovili na devátý řádek jedničku.

21.4.2008

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

V úvodní dvacetiminutovce se hra přelévala z jedné strany na druhou bez vážnějšího ohrožení branek. Poté se začali prosazovat domácí. Ve 28. minutě zahrával přímý kop Strupek a jeho centr uklidil do sítě Bahounek – 1:0.

O pět minut později si k přímému volnému kopu postavil míč Bahounek a jeho ránu z 25 metrů brankář Dostál s námahou vyškrábl na roh. Ten zahrával Strupek a Mrázkova hlavička skončila nad břevnem.

Ve 37. minutě z ojedinělého útoku hostí zakončoval Urban, ale jeho tečovaná střela těsně minula Crhovu branku. Řádění domácího dua Bahounek, Strupek však pokračovalo a minutu před pauzou uhodilo podruhé. Bahounek poslal z přímého kopu centr na hlavu Strupka a bylo to o dva.

Ve 45. minutě měli hosté příležitost zkorigovat výsledek, ale přímák z 18 metrů poslal Janča mimo tři tyče Crhovy brány. Po přestávce se obraz hry změnil. Hosté se usadili na polovině domácích a gólman Crha musel několikrát předvést své kvality.

Především při ráně Janči v 50. minutě, kterou efektně vyrazil na rohový kop. V 68. minutě však na Žaludovu střelu z šestnáctky nedosáhl – 2:1. A opět se hrálo nahoru dolů, ale příležitosti ke skórování měli hlavně domácí.

V 83. minutě se po rohovém kopu odrazil míč k Bahounkovi a jeho bomba skončila na pravé tyči. O dvě minuty později zazvonila konstrukce branky ještě po Muchkově lehké teči Bahounkova přímáku. Tečku za utkáním udělala penalta nařízená za faul na Bahounka, který ji sám nekompromisně proměnil – 3:1.

Sokol Bouzov – FK Lužice 3:1 (2:0)

Branky: 28. a 88. Bahounek, 44. Strupek – 68. Žaluda. Rozhodčí: Antonín Studený. ŽK: Kukrle, Pospíšil – Mir. Mašlík. Diváků: 100.

Bouzov: Crha – Kukrle, Mrázek, Pavelka, Vyroubal - Zámečník, Muchka, Másilko (87. Pospíšil), Přikryl - Bahounek, Strupek. Trenér Ladislav Crha.

Lužice: Dostál – Mir. Mašlík (76. Veselý), Janča, Žaluda, Knaus - Kleinwächter, Urban, Andrýsek, Minář (65. Fabián) - Tomášek, Odstrčil (59. Mich. Mašlík). Trenér: Martin Vyhnánek.

21.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zloděj přepadl hernu v Olomouci
1

Lupič přepadl hernu v Olomouci. Nepoznáte ho na videu?

Muž zemřel při těžbě dřeva na Jívové

Arriva bude jezdit z Olomouce do Nitry každý den

Od soboty 1. dubna začnou jezdit vlaky Arrivy na trase Praha – Olomouc – Uherský Brod – Trenčín – Nitra každý den.

Vážná nehoda na tahu Olomouc - Přerov, čtyři zranění

Vážné nehoda se stala ve středu odpoledne na hlavním tahu mezi Olomoucí a Přerovem.

Olomouc i kraj ocenily nejlepší učitele. Tady jsou

V úterý 28. března, na Den učitelů, se v Šumperku rozdávalo ocenění Pedagog Olomouckého kraje. Cenu Učitel roku si převzali taky kantoři v Olomouci.

Kvůli tramvajím vzniknou na Nových Sadech tři světelné křižovatky

Tramvajová trať, která do tří let bude přepravovat cestující od Rooseveltovy ulice do nitra sídliště na Nových Sadech, bude křížit tři křižovatky se semafory.