Po poločase hotovo. Uničov udělal důležitý krok k celkovému prvenství

V Petřkovicích lídr tabulky prohrál rozdílem třídy 0:4. Stejným poměrem svému soupeři tuto porážku oplatil v nedělním souboji. Tři branky stihl dát v prvním poločase a pojistku přidal ve druhém.

14.5.2017

Uničov (v modrém). Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miloslav Fuk­sa

Největší konkurent v boji o první místo v MSFL Sigma Olomouc B prohrála v Líšni 2:0 a Uničov tak má na svého příštího soupeře osmibodový náskok.
Utkání nepřineslo mnoho šancí. Jednalo se o boj ve středu hřiště. V 15. minutě Vasiljev z levé strany našel přihrávkou na hranici šestnáctky Krče, který nekompromisně střelou pod břevno otevřel skóre. Ve 33. minutě zvýšil náskok po přihrávce Komendy Vasiljev, který uspěl tváří v tvář brankáři.

O chvíli později se přízemní střelou zpoza vápna na bližší tyč prosadil Binar a bylo to již o tři branky. Všechno završil ve druhé půli Nuc, který dostal přihrávku od Krče před prázdnou bránu a stanovil konečné skóre 4:0.

„Chtěli jsme soupeři vrátit tu porážku z jejich hřiště. Hráli jsme dobrý kombinační fotbal, kde nedocházelo moc k nákopům a dostávali jsme míče na kraj na Vasiljeva," zhodnotil utkání trenér Uničova Balcárek.

„Na Sigmu se připravujeme jako na ostatní zápasy, hrajeme doma a chceme vyhrát," uzavřel před středečním šlágrem a hanáckým derby, které začíná v 17 hodin, domácí kouč.

SK Uničov – FC Odra Petřkovice 4:0 (3:0)

Branky: 15. Krč, 33. Vasiljev, 37. Binar, 67. Nuc. Rozhodčí: Machač – Nováček, Petr. ŽK: Václavík, Baranek. Diváci: 208.
Uničov: Uvízl – Koutek, Vejvoda, Swiech, Juřátek (66. Rajnoha) – Kasal (59. Purzitidis), Binar, Nuc, T. Vasiljev – Komenda (56. Dostál), Krč. Trenér: Jiří Balcárek.
Petřkovice: Buček – Hrdlička, Staněk, Špavelko Švancer – Drozd, Levčík, Malý, Baranek, Polášek (46. Václavík) – Halaška (46. Ptáček). Trenér: Roman Hulva.

Autor: Michal Muzikant

Autor: Redakce

14.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Most na Velkomoravské ulici v Olomouci je po více než roce kompletně průjezdný. Dělníci dokončili opravu jeho pravé poloviny v neděli večer.
10

Most na Velkomoravské ulici je kompletně průjezdný

Vápenná. Ilustrační foto

Vesnicí roku v Olomouckém kraji je Vápenná, třetí skončily Haňovice

Mr. Steak: Gastronomický boom? Olomouc teď dává zbytku republiky na frak

Mr. Steak. Přezdívka Michaela Solničky hovoří sama za sebe. Prošel kurzem u jednoho z nejpopulárnějších světových kuchařů Jamieho Olivera, dlouhá léta vařil v zahraničí.

Olomoucký půlmaraton 2017 - VELKÁ FOTOGALERIE. Najdete se?

Tisíce amatérských i profesionálních běžců zaplnily v sobotu ulice Olomouce. Osmý ročník Olomouckého půlmaratonu si nenechalo ujít 6 200 závodníků z devětačtyřiceti zemí, dalších 3 600 závodníků odstartovalo v nesoutěžním rodinném běhu.

Pevnůstku zaplnil Italský den: dobroty i zábava pro celou rodinu

Areál Korunní pevnůstky v Olomouci se v neděli proměnil v Itálii. Zábavu tu našly děti i dospělí.

Historické motocykly Jawa Pionýr, Babeta a moped Stadion se v sobotu proháněly ulicemi Horky nad Moravou na Olomoucku. První závod čtvrtého ročníku Fichtlfestu odstartoval ve 13 hodin.