90.+3. Rozhodčí Weiner končí zápas, Sigma výhrou 3:0 potvrdila postup, standing ovation na Andrově stadionu byl velký zážitek!

90. Sigma za potlesku diváků obléhá branku Aberdeenu, na vstřelení čtvrtého gólu ale má už jen tři minuty.

89. Po centru Otepky z prava tísněný Ordoš před brankou stačil tečovat míč na branku, ale Langfield kryl.

85. Střídá Aberdeen: za Maguira jde Megginson

84. Šultés si dokonale pokryl míč, z levé strany přešel do ideální palebné pozice, z patnácti metrů ale znovu minul!

81. Málem se dočkal Janotka. Jeho utěšenou střelu obránce před brankářem srazil do protipohybu, míč těsně minul pravou tyč.

79. Kotel Sigmy se dožaduje gólu, hraje se na polovině Aberdeenu, po pěkné kombinaci s Janotkou to zkusil Rossi, ale směrem na bránu bez tribuny se nemohou Olomoučané trefit.

75. Kaščák to zkusil z velké dálky, jeho táhlá střela byla nepřesná

69. Na Otépkův roh naskočil Šultés, hlavičkoval znovu vysoko nad

67. Šultés se prosadil z levé strany, jeho střela ale mířila vysoko nad

66. Třetí střídání Hanáků: za Hubníka jde do hry Otépka.

63. Sigma hraje na dva hroty Ordoše a Šultése, úspěch to zatím napřináší. Zápasu přihlíží 7.405 diváků.

60. Roh Aberdeenu pouze odstartoval další mexickou vlnu na Andrově stadionu a brejk Sigmy, na jehož konci Šultes trefil nohy Langfielda!

58. Skotové se snaží, ale působí hodně naivně. Druhé střídání Sigmy: Petranahrazuje Šultes.

55. Ordoš se konečně ukázal jako střelec, z hranice šestnáctky jeho tvrdou a povedenou ránu gólman kryl.

49. Langfield znovu likviduje další šanci Sigmy, nerad by zjevně koupil druhou pětku.

48. A druhá penalta! Petr byl u míče dřív, popostrčil míč do strany a padající Langfield fauloval. Jenže Ordošovu ránu Langfield vytěsnil mimo tyče!

47. A Ordoš hned v šanci, jeho hlavička ovšem mířila nad branku Aberdeenu!

46. Druhý poločas zahájila Sigma, v jejímž dresu Hořavu nahradil Ordoš.

45.+1. GÓL! Hubník zleva vydřel míč prosmekl se do šance, obešel gólmana a nekompromisně zavěsil! Sigma - Aberdeen 3:0. Konec poločasu.

45. Už v poločase se ozývá z tribun skandovaný potlesk "Hoši, děkujem!", Janotka málem v další velké šanci po chybě obránců.

44. Sigma v závěru poločasu znovu přitlačila, ale Hořavovi se dnes střelba nedaří.

42. Z ničehož nic se ocitl před brankářem Petr, Langfield včas vyběhl na dlouhý míč a šanci zneškodnil.

38. Kombinace Sigmy v posledních minutách váznou, diváci se ale stále byví způsobem, který by nejen hráči uvítali i v lize. A do třetice zblokovaný Hořava.

34. Další standarka Sigmy, už ze střelecké pozice, ale míč přes hradbu bránících těl k brance nedolétl.

32. Po dvou faulech hostí standardka Sigmy z levé strany. Bajer zakroutil míč do šestnáctky, ten tam chvíli poletoval, nakonec Aberdeen odvrátil.

30. Do hry se na chvíli dostal Aberdeen, jenže skotům chybí finální přihrávka, přesnější centr, důrazné zakončení…

25. Hořava si podruhé zbytečně dlouho rovnal míč na hranici šestnáctky, byl zblokován, ale hra je pohledná a diváci se očividně baví.

22. Aluko se pokusil v nadějné pozici vypálit, střela se mu vůbec nepovedla.

20. Andrův stadion oběhla mexická vlna, fanoušci hlasitě povzbuzují, Hořavovu tečovanou střelu z 20 metrů Langfield kryl.

17. Aberdeen se stále snaží, na roh musel míč zblokovat Onofrej, po rozehrání šli útočníci ostře do Drobisze, sudí pískl faul.

14. GÓL! Penaltu s přehledem proměnil Kaščák, když brankáře poslal k opačné tyči.Sigma - Aberdeen 2:0.

13. Janotka šel nekompromisně do šestnáctky a byl zastaven nedovoleně, jasná penalta!

12. Oba týmy hrají uvolněně, útočně, atmosféra v ochozech výborná, ale plno není.

9. Šance i na druhé straně. Bombu z levé strany Drobisz vyrazil, vzápětí měl po rohovém kopu na kopačce vyrovnání Considine, ale minul míč!

6. GÓL! Obrovská chyba Skotů a Sigma vede! GÓL! Petr se prodral přes váhající obránce na hranici šestnáctky k míči, jeho dloubáček ještě skončil na tyči, ale dobíhající Janotka nekompromisně rozvlnil síť! Sigma - Aberdeen 1:0

3. Věci se děly i na druhé straně. Nejprve po Rossiho centru a hlavičce Janotky Sigma kopala roh, poté míč zůstal stát na malém vápně, ale hosté odvrátili.

2. První nebezpečná akce před brankou sigmy, standardka Mulgrewa proletěla do zámezí.

1. Hlavní rozhodčí zahájil hru, Skotové měli výkop.

-5. Vše je nachystáno k zahájení, oba týmy natupují na hrací plochu.

-15. Stadion se začíná plnit, skotští fanoušci pějí své chorály, vypadá to na parádní atmosféru!

-20. Sestava Sigmy: Drobisz - Rossi, Škerle, Dreksa, Onofrej - Kaščák, Hořava - Janotka, Bajer, Hubník - Petr. Trenér Psotka má do hry ještě připraveny Lovásika, Ordoše, Otepku, Caihameho, Murina, Vepřeka a Šultese.

-25. Sestava Aberdeenu:Langfield - Foster, Considine, Duff, Mulgrew - McDonald, Kerr, Maguire - Mackie, Miller, Aluko. Trenér McGhee nechal na lavičce Nelsona, Younga, Crawforda, Holma, Smitha, Megginsona aRosse.

-30. V Olomouci je ideální fotbalové počasí, druhá půle se už navíc bude hrát pod umělým osvětlením. Oba týmy už se rozcvičují, tribuny jsou zatím téměř prázdné.