90.+3. Konec zápasu, ve kterém potěšily čtyři vstřelené branky. Další sezona,na kterou na Sigmě raději rychle zapomenou, naopak Slavie je zpět ve hře o titul.

90. Příhoda nastavuje tři minuty, zápas se už jen dohrává.

88. Žlutou kartu sa stažení soupeře rukama viděl Abrahám.

85. Po standardce Slavie další roh. Centr před branku neprošel.

83. Krajčík utekl po pravé straně, z jeho přihrávky měl na kopačce Jarolím čtvrtý gól, ale kopal se jen roh.

80. Drobisz chytá centr z leva, déšť zvolna polevuje a před námi je poslední desetiminutovka.

78. Šventa střídá Pudil.

76. Druhá vlna hustého deště bičuje trávník Androva stadionu, který stále perfektně drží. Drobisz si musel dojít pro míč až k hranici šestnáctky, kryl jej.

74. Melinho se snažil naběhnout na centr, byl mimo hru.

71. Hubníka střídá Melinho. Tak co předvede za brazilská kouzla?

68. Šenkeřík z pravé strany našel volného Abraháma, který neměl problém zvýšit. Sigma - Slavie 1:3.

67. Tavares jde ze hry, naskakuje Suchý.

64. Slavie poznala, že se ještě musí o výsledek poprat. Snaží se vše pojistit třetí brankou, zatím její snaha končí na Drobiszovi.

61. Zápasu přihlíží 5.488 diváků.

60. A Kazár hned pálí z hranice šestnáctky, slabě.

59. Místo Schulmeistera nastupuje Kazár.

57. Sigma snižuje! Heidenreich vyrazil po levé straně, přesprintoval Krajčíka a bombou pod břevno z úhlu nedal Vaniakovi šanci! Sigma - Slavia 1:2.

56. Přidáno video s oběma góly a dalšími dvěma šancemi první půle.

52. Bajer měl na kopačce snížení! Po přetaženém centru Onofreje pálil na vzdálenější tyč, o centimetry minul.

49. Za faul na Hořavu viděl žlutou Jarolím.

48. Do druhé půle na místo Šmicra naskočil Abrahám.

46. Po přestávkové bouři už jen lehce prší, druhý poločas zahájen. Za chvíli přineseme sestřih gólů a šancí první půle.

45. Příhoda končí první půli.

43. Hraje se ve středu plochy, Slavie uklidněna vedením, Sigma s úsměvnými pokusy o korekci výsledku. Jen hřmění v dálce avizuje nepříjemnost v podobě bouřky.

39. Šenkeřík z dálky vyzkoušel pozornost Drobisze, ten v klidu kryl.

36. Rychlý útok Slavie po levé straně končí hodně nepřesnou hlavičkou.

33. Zázračný zákrok čaroděje Vaniaka. Hubník v ideální pozici z levého rohu šestnáctky dobře vypálil a Vaniak jeho střelu vyškrábl na roh. Vzápětí opět pálil Hubník, Vaniak znovu na místě.

32. Pěkná akce Sigmy. Kaščák si narazil míč a z 18-ti metrů vypálil, jenže střela po zemi Vaniaka nepřekvapila.

28. Po centru Bajera Heidenreich hlavičkoval koníčkem, Vaniaka nepřekvapil.

27. Žlutou kartu si prohlédl Hořava.

25. Další zoufalství Sigmy. Toleski protlačil míč na Jarolíma, který šel sám a v klidu k pravé tyči zavěsil. Sigma - Slavia 0:2.

23. Na hlavičku po standardce Sigmy si v pohodě doskočil pro míč Vaniak, vzápětí se nepodla střela Hubníkovi.

20. Obrovská chyba obránců Sigmy, kteří nechali šestnáctkou projít míč z levé strany až k Toleskimu, který nekompromisně bombou dostal hosty do vedení. Sigma - Slavia 0:1.

18. Slavie zahrává druhý roh, obrana Sigmy odvrátila.

16. Onofrejův centr z levé strany jen dopadl na horní část sítě branky Vaniaka.

15. Schulmeister se ocitl v nadějném brejku, jenže chtěl penaltu. Marně.

13. Toleski se ocitl sám s míčem po kolmici na hranici pokutového území. Drobisz vyběhl a nenechal se prostřelit.

11. Oba týmy hrají opatrně, Sigma nechce další fiasko, Slavie si je vědoma šance po zaváhání Sparty s Brnem.

8. Onofrej se prosadil od čáry, jeho centr prolétl až k Vaniakovi, Schulmeister na něj nedosáhl.

5. První střela Sigmy, po přetaženém centru Bajer vysoko nad.

2. Po úvodním oťukávání Slavie v první šanci, Škerle uklidil centr z pravé strany na roh.

1. Hlavní rozhodčí Příhoda, kterému na čarách pomáhají Filgas a Goňa, zahájil hru.

Sestava Sigmy: Drobisz - Jindřišek, Hudec, Škerle, Heidenreich - Bajer, Kaščák, Hořava, Onofrej - Hubník, Schulmeister. Na lavičce zůstali Komárek, Kazár, Melinho, Šuškavčevič, Janotka, Rýdel a Lovásik.

Sestava Slavie: Vaniak - Krajčík, Brabec, Latka, Hubáček - Šmicer, Tavares, Jarolím, Švento - Šenkeřík, Toleski. Na lavičce zůstali Pudil, Suchý, Belaid, Abraham, Černý, Gebreselassie a Kubásek.