Horka překvapila v Nedvězí

Olomouc - Zápas 9. kola II. třídy měl být v podstatě jasnou záležitostí pro domácí celek, ale hosté z Horky předvedli v Nedvězí kvalitní výkon a přes nepřízeň hlavního rozhodčího si domů odvezli cenný bod.

4.10.2009 8

Ilustrační foto. Foto: František Panec

K údivu všech přítomných odpískal rozhodčí v 5. minutě údajný faul na domácího Piňose ve vápně a na světě byla první penalta zápasu. Pokutový kop Blahy však gólman hostů Smička dokázal vyrazit.

V 11. minutě neviděl rozhodčí ruku domácího hráče, což se nelíbilo horeckému Stroupkovi a jeho vulgární oslovení rozhodčího bylo po zásluze odměněno červenou kartou. Přesto hosté nesložili zbraně a ve 21. minutě zaznamenali první branku utkání.

Autorem fantastické střely pod víko z dvaceti metrů byl Huf. O šest minut později to mohlo být 0:2, ale Šůstek sám před gólmanem poslal lob příliš nízko a gólman Horák stačil míči konečky prstů změnit směr. Ve 31. minutě bylo srovnáno.

Po autovém vhazování střídajícího Vojáčka vyrovnal ramenem Hloušek. V dalším průběhu utkání měli přes nižší počet hráčů v poli více ze hry hosté, ale do vyložené šance se nedostali stejně jako domácí. Ti měli největší možnost otočit skóre v 76. minutě.

Po faulu (?) na Kubíčka ve vápně následovala druhá penalta zápasu, ale domácím tři body nebyly souzeny. Balón si postavil stoper Blecha, ale Smička jeho střelu opět zneškodnil. V závěru domácí tlačili, mimo jiné spálili tutovku, když dva hráči v malém vápně nedokázali poslat míč do sítě…

SFK Nedvězí – FK Autodemont Horka n. M. 1:1 (1:1)

Branky: 31. Hloušek – 21. Huf. Rozhodčí: Zdeněk Škárek. ŽK: Grossert, Blaha, Klicpera – Stroupek, Beneš, Vyroubal. ČK: 11. Stroupek (Horka).

Nedvězí: Horák – Podhorný, Blecha, Chmela (27. Vojáček), Grossert, Blaha, Hloušek, Kubáček, Klicpera, Frank, Piňos (72. Velech). Trenér Radovan Krása.

Horka: Smička – Coufal, Kalva, Dvorský, Stroupek, Beneš, Šůstek, Huf, Vyroubal, Tesař, Sigmund. Trenér Luděk Beneš.

(bin)

4.10.2009 VSTUP DO DISKUSE 8

Naštvaný fanoušek rozbil v Olomouci okno bytu, pak se majitelce omlouval

Divočina v olomouckém baru: běsnící host zmlátil bratra, pak demoloval zahrádku

Obrat ve Slavoníně. Kalvoda tam trénovat nebude

Ještě před pár dny to vypadalo, že FK Slavonín, účastníka olomoucké fotbalové 1. A třídy, povede známý trenér Leoš Kalvoda.

Nad Olomouckem budou burácet stíhačky i americké bombardéry

Mezinárodní cvičení Ample Strike 2017, při němž zaburácí na obloze tuzemské i zahraniční letouny a bitevníky, zaznamenají obyvatelé Libavé a okolí, kde je vytyčen jeden z operačních prostorů.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Nebe nad krajským městem v pátek podvečer ožilo pestrobarevnými balony. Hromadný start z Olomouce se už podruhé stal součástí balonové fiesty, která se o tomto víkendu koná na Bouzově na Olomoucku.