Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 9. kola

Olomoucký kraj - Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 9. kola.

9.10.2015 1

Krajský přebor - videosouhrnFoto: DENÍK

Dolany – Velké Losiny 2:1 (0:0)

Dolanští fotbalisté si své dvě branky schovali až na druhý poločas, soupeře z horní části tabulky však dokázali zaskočit. Velké Losiny korigovaly skóre až dvě minuty před koncem a domácí klub dokráčel k zisku tří bodů.

Medlov – Hněvotín 1:0 (0:0)

Těšné vítězství na domácím hřišti dokázali vybojovat hráči Medlova. Hostující Hněvotín měl své šance, ale za tým z Uničovska se po standardní situaci trefil Muzikant.

Ústí – Určice 1:2 (0:1)

Domácí Ústí proti Určicím rychle ztrácelo, za hostující celek skóroval už ve 4. minutě Cetkovský. Ústecký Orava brzo po pauze zápas zremizoval, jenže nakonec jeho tým přece jen utrpěl první domácí porážku sezony.

Želatovice – Kralice na Hané 0:1 (0:0)

Želatovice nevyužily proti hostům své šance, po přestávce šly do vedení Kralice, když se z penalty trefil Jan Hlačík. Na klubovém záznamu domácích klíčové minuty z doby pokutového kopu chybí.

Jeseník – Kojetín-Kovalovice 5:1 (3:1)

Fotbalisté Jeseníku si vedení 2:0 ani po brzkém vyloučení vzít nenechali. Domácí sice inkasovali gól od poloviny hřiště, ale i v oslabení nadělili hostujícímu Kojetínu pětku.

1. HFK Olomouc B – Chválkovice 0:1 (0:1)

V derby olomouckých mančaftů otevřel skóre už v 6. minutě z penalty kapitán Penc. Holice se snažila o odpověď, na obranu hostů však hledala recept těžko a velké šance neproměnila. Ke srovnání měli svěřenci kouče Derca blízko pět minut před koncem, jenže i při této obrovské příležitosti selhali, a tak zůstalo u těsného vítězství Chválkovic.

Autor: Stanislav Heloňa