Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 29. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 29. kola.

9.6.2017

Videosestřihy z krajského přeboru Foto: DENÍK

Zábřeh - Velké Losiny 0:1 (0:0)

Zábřeh se snažil zaměstnávat defenzivu Velkých Losin už od úvodu zápasu, gólový efekt však nepřišel. Po hodině hry naopak potrestali hosté nepřesnost domácího týmu v rozehrávce a jediná trefa nakonec stačila na tříbodový zisk.

Dolany - Hněvotín 2:1 (0:1)

Z propršeného zápasu nakonec vytěžily výhru Dolany. Hněvotín sice šel do vedení, po přestávce ale dvěma góly během sedmi minut Dolanští otočili.

1. HFK Olomouc B – Kojetín-Kovalovice 1:3 (1:2)

B-tým Holice neudržel proti Kojetínu-Kovalovicím těsný náskok z 10. minuty a hosté už do poločasu obrátili skóre zápasu. Hned po příchodu ze šaten navíc Kojetín slavil znovu a domácí už duel nezdramatizovali.

Kralice na Hané - Lutín 7:1 (3:0)

Nevydařený zápas prožil v závěru sezony Lutín. Naopak Kralice na Hané získaly potřebné body k záchraně s velkým přehledem, když soupeře zaskočily výsledkem 7:1.

Šternberk - Ústí 1:2 (0:0)

Vyrovnanou atraktivní bitvu dvou celků z čela tabulky viděli diváci ve Šternberku. Góly přišly až ve druhé půli. Na trefu Ústí ještě domácí rychle odpověděli z penalty. Stejně bleskově ale přišla vítězná reakce lídra tabulky.

Želatovice - Určice 4:1 (2:1)

Želatovice uspěly proti Určicím také díky hattricku Tomáše Matušíka. Celek z Prostějovska prohrával po pauze jen o jednu branku, poté však přišly gólové pojistky domácích.

Chválkovice - Medlov 1:2 (1:1) Pen: 4:5

Klub z Olomouce vedl proti Medlovu už v 8. minutě, hosté ale brzy stav srovnali a nakonec zápas rozhodly až penalty. Z bodu navíc se mohli radovat Medlovští, naopak Chválkovice jsou poslední.

Onofrejovi se líbí Moulisův přístup. Těší se na návrat Chorého

Při absenci hlavního trenéra Václava Jílka to byl právě jeho asistent Ladislav Onofrej, kdo měl na starosti koučování sobotního dvojzápasu Sigmy s Opavou.

Most na Velkomoravské ulici je kompletně průjezdný

Část mostu na Velkomoravské ulici je od pondělního rána opět průjezdná. Dělníci na mostě dokončili opravy v neděli večer a pro řidiče tak skončila více než čtyři měsíce trvající uzavírka.

Vesnicí roku v Olomouckém kraji je Vápenná. Takto to tam vypadá

Zlatou stuhu v soutěži Vesnice Olomouckého kraje letos získala Vápenná. Druhé místo obsadil Bělotín na Hranicku a na třetí příčce skončily Haňovice na Olomoucku.

Mr. Steak: Gastronomický boom? Olomouc teď dává zbytku republiky na frak

Mr. Steak. Přezdívka Michaela Solničky hovoří sama za sebe. Prošel kurzem u jednoho z nejpopulárnějších světových kuchařů Jamieho Olivera, dlouhá léta vařil v zahraničí.