Zábřeh - Rapotín 0:1 (0:0) Pen: 3:4

Zdroj: DENÍK/Olomoucký KFS

V derby Zábřehu s Rapotínem diváci branku neviděli, hostující outsider tohoto souboje poctivou defenzivou nedovolil Zábřehu skórovat. Domácí navíc neproměnili penaltu a neúspěšní byli také v závěrečném rozstřelu. Rapotín si tak odvezl dva body.

Želatovice - 1. HFK Olomouc B 2:1 (1:0) Pen: 3:2

Nemuseli mít nic, získali alespoň bod. Želatovice ztratili vítězství proti mladíkům z HFK Olomouc v 90. minutě, poté ale zvládli alespoň penaltovou loterii. Bodový zisk zajistil těsně před koncem béčku Holice Krejčí.

Šternberk - Hněvotín 2:1 (0:1)

Těžký zápas odehráli fotbalisté Šternberku proti Hněvotínu. Hosté využili šternberské chyby a od 17. minuty vedli. Snaha domácích o vyrovnání či obrat se dlouho míjela účinkem, v posledních dvaceti minutách ale dal favorit dva góly a radoval se z výhry.

Chválkovice - Dolany 1:2 (1:0) Pen: 4:5

Olomoucký tým se dostal do vedení těsně před přestávkou gólem po rohovém kopu. Oba celky potom měly velké šance, ale prosadil se až čtvrthodiny před koncem dolanský Smítal. Z domácího utkání získali Chválkovičtí nakonec jen bod, pokutové kopy zvládli lépe hosté.

Medlov - Ústí 1:4 (1:2)

Jasnou záležitostí byl souboj Medlova s Ústím. Domácí mančaft z Uničovska sice vstřelil první branku, čtyřmi trefami ale lídr tabulky z Ústí otočil vývoj zápasu a odčinil porážku z minulého kola.

Kralice na Hané – Kojetín-Kovalovice 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Po remíze 1:1 dospěl k penaltám další souboj Kralic na Hané. Proti poslednímu Kojetínu doháněli fotbalisté z Prostějovska ztrátu od 26. minuty, což se jim podařilo díky pohotové střele Nečase. V rozstřelu pak získaly Kralice bod navíc.

Určice - Velké Losiny 1:2 (0:1)