Kouč Sigmy Psotka: Báli jsme se hrát

Praha -Potřetí v této sezoně jeli fotbalisté SK Sigma Olomouc do Prahy. A poprvé se vraceli domů bez bodového zisku. Hanáci nejprve vyhráli na Bohemians (2:1), pak remizovali na Spartě (1:1), naposledy včera prohráli v Edenu se Slavií 0:3.

29.9.2008

Heiudenreich se snaží v pádu zastavit Krajčíka.Foto: GETPhoto/Martin Malý

Sigma se chtěla proti Slavii popasovat o dobrý výsledek a svým dílem přispět k dobrému ofenzivnímu zápasu. Ale moc se to nepovedlo.

„V prvním poločase se nám chvílemi možná trošičku dařilo to, co jsme chtěli. Ale propadali jsme v osobních soubojích. To pokračovalo i ve druhém poločase, kdy soupeř naše dvě ztráty nemilosrdně potrestal dvěma góly a bylo rozhodnuto,“ řekl po utkání trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka.

„Tentokrát jsme se hodně báli hrát fotbal,“ podotkl kouč Hanáků.

Na rozdíl od něj mohl být kormidelník domácích Karel Jarolím maximálně spokojený. Slavia vyhrála a do dnešní dohrávky mezi Libercem a Spartou je na prvním místě.

„Jsem spokojený se třemi body, třemi vstřelenými góly a také s předvedenou hrou. Rozhodly naše dva rychlé góly po změně stran, ovšem už v prvním poločase jsme měli několik možností k tomu, abychom uklidňující druhou branku vsítili,“ řekl Karel Jarolím.

Autor: Petr Pelíšek