Kouč Sigmy Psotka: Báli jsme se hrát

Praha -Potřetí v této sezoně jeli fotbalisté SK Sigma Olomouc do Prahy. A poprvé se vraceli domů bez bodového zisku. Hanáci nejprve vyhráli na Bohemians (2:1), pak remizovali na Spartě (1:1), naposledy včera prohráli v Edenu se Slavií 0:3.

29.9.2008

Heiudenreich se snaží v pádu zastavit Krajčíka.Foto: GETPhoto/Martin Malý

Sigma se chtěla proti Slavii popasovat o dobrý výsledek a svým dílem přispět k dobrému ofenzivnímu zápasu. Ale moc se to nepovedlo.

„V prvním poločase se nám chvílemi možná trošičku dařilo to, co jsme chtěli. Ale propadali jsme v osobních soubojích. To pokračovalo i ve druhém poločase, kdy soupeř naše dvě ztráty nemilosrdně potrestal dvěma góly a bylo rozhodnuto,“ řekl po utkání trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka.

„Tentokrát jsme se hodně báli hrát fotbal,“ podotkl kouč Hanáků.

Na rozdíl od něj mohl být kormidelník domácích Karel Jarolím maximálně spokojený. Slavia vyhrála a do dnešní dohrávky mezi Libercem a Spartou je na prvním místě.

„Jsem spokojený se třemi body, třemi vstřelenými góly a také s předvedenou hrou. Rozhodly naše dva rychlé góly po změně stran, ovšem už v prvním poločase jsme měli několik možností k tomu, abychom uklidňující druhou branku vsítili,“ řekl Karel Jarolím.

Autor: Petr Pelíšek

29.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Neznámý malíř oživil skálu pod hradem Bouzov
3

Nahá kráska oživila skálu pod Bouzovem

Po Patricii Mirgové z Olomouce teď pátrají policisté a prosí veřejnost o pomoc. Šestnáctiletá dívka je pohřešovaná od pátku 24. března a na základě předběžného opatření soudu má být předána do péče jednoho z Dětských domovů na Přerovsku.

Policie pátrá po šestnáctileté Patricii z Olomouce. Neviděli jste ji?

První elektromobil od Jaguaru bude mít součástky z Olomouce

První elektromobil britské značky Jaguar bude po světě jezdit s českými součástkami.

Dělníka na Olomoucku zasypala zemina, letěl pro něj vrtulník

VIDEO / Uvězněný hliněným závalem skončil v pondělí odpoledne dělník, který hloubil výkop v Seničce na Olomoucku.

V Olomouci se "zjevil" památník Petra Bezruče. Skrýval jej keř

Správci olomouckých parků se při jarních úpravách pustili s pilami i do rododendronu, který dlouho skrýval před světem památník Pěvci Slezských písní od Petra Bezruče.

Miss středních škol: Chtěla jsem také stát na pódiu, tak jsem se přihlásila

ROZHOVOR / Novou MissOK je od pátku Lucie Henslová z Olomouce. I přes úspěch v soutěži krásy středních škol Olomouckého kraje se chce sedmnáctiletá studentka Gymnázia Čajkovského soustředit hlavně na vzdělání.