Kouč Sigmy Psotka: Báli jsme se hrát

Praha -Potřetí v této sezoně jeli fotbalisté SK Sigma Olomouc do Prahy. A poprvé se vraceli domů bez bodového zisku. Hanáci nejprve vyhráli na Bohemians (2:1), pak remizovali na Spartě (1:1), naposledy včera prohráli v Edenu se Slavií 0:3.

29.9.2008

Heiudenreich se snaží v pádu zastavit Krajčíka.Foto: GETPhoto/Martin Malý

Sigma se chtěla proti Slavii popasovat o dobrý výsledek a svým dílem přispět k dobrému ofenzivnímu zápasu. Ale moc se to nepovedlo.

„V prvním poločase se nám chvílemi možná trošičku dařilo to, co jsme chtěli. Ale propadali jsme v osobních soubojích. To pokračovalo i ve druhém poločase, kdy soupeř naše dvě ztráty nemilosrdně potrestal dvěma góly a bylo rozhodnuto,“ řekl po utkání trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka.

„Tentokrát jsme se hodně báli hrát fotbal,“ podotkl kouč Hanáků.

Na rozdíl od něj mohl být kormidelník domácích Karel Jarolím maximálně spokojený. Slavia vyhrála a do dnešní dohrávky mezi Libercem a Spartou je na prvním místě.

„Jsem spokojený se třemi body, třemi vstřelenými góly a také s předvedenou hrou. Rozhodly naše dva rychlé góly po změně stran, ovšem už v prvním poločase jsme měli několik možností k tomu, abychom uklidňující druhou branku vsítili,“ řekl Karel Jarolím.

V Krčmani zbrzdila provoz bouračka se zraněním

Nehoda, která má za následek zranění, se odehrála v sobotu odpoledne v Krčmani na Olomoucku. V Olomoucké ulici se převrátilo auto, najelo do příkopu.

Opava myslí na postup, trenér Sigmy Jílek na metu sedmdesáti bodů

Olomoučtí fotbalisté se budou v neděli loučit s druhou ligou, na závěr je však nečeká nic jednoduchého, míří do Opavy. Slezský FC je ve hře o postup, a aby toho nebylo málo, s aktivní kariérou se loučí obránce Zdeněk Pospěch.

Kam o víkendu? Na víno, fort či veselice

Pravidelná porce tipů na zajímavé víkendové akce na Olomoucku.

Letní bazén v Olomouci už otevřel. Plovárny v okolí finišují

I když se rtuť teploměru bude na konci víkendu a v pondělí tlačit ke třicítce, koupaliště v menších městech Olomoucka neplánují uspíšit start letošní sezony. Podle provozovatelů se finišuje s posledními přípravami, které nejde zkrátit.