Holice vedla vutkání 1:0, ojeden gól vyhrála iprvní poločas. Ve druhém ale stříleli lépe hosté a nakonec zvítězili. Při několika zraněních a nemocech nastoupili vdresu HFK ihráči zbéčka– Martin Růžička a Filip Zálešák odehráli druhý poločas, Tomáš Krejčí na postu stopera celýzápas.

1.HFK Olomouc– FC Baník Ostrava B 2:3 (2:1)

Branky: 15. (pen.) Kropáček, 43.Korčián– 22.Prokeš, 60.Zapalač, 70.Christu. Rozhodčí: Peřina.

1.HFK: Aleksijevič (46. Šrom)– Lošťák, Krejčí, Lukášek, Josefík (46. Růžička)– Janeček (46. Zálešák), Ševela (46. Pasqualini), Škuta, Krutý– Kropáček (46. Vodák), Korčián. Trenér Tomáš Uličný.

Baník B: Prepsl– Zawada, Eršil, Brunclík, L. Blažek (46. Šrom)– Švrček (75. Kosňovský), Husárik (75. Ganaj), Kučerňák (46. Breškovec), Zapalač (60. Wojnar)– Prokeš, Mišinský (60. Christu). Trenér DušanVrťo.