HFK porazil v generálce juniorku Budějovic

Olomouc -V generálce na jarní část druhé ligy porazili fotbalisté 1. HFK Olomouc doma juniorku Českých Budějovic. Holice zvítězila přesvědčivě 4:0. Po dvou brankách padlo v každém z poločasů. Půlku gólů obstarali útočníci, druhou obránci.

4.3.2008

Kropáček se chystá obejít obránce.Foto: Petr Rubal

V 19. minutě skoroval po centru Krutého zleva na zadní tyčce schovaný Lukášek. Šest minut před přestávkou přihrál Korčián Vodákovi, který trefil přesně. Třetí branku přidal v 51. minutě kanonýr Kropáček.

Posledních patnáct minut si zahrál stoper Kotůlek a právě on dal čtvrtou branku HFK. Prosadil se po přihrávce Spáčila.

Jarní část druhé ligy začíná Holice doma tuto sobotu. Od 14.30 čeká svěřence kouče Tomáš Uličného Vysočina Jihlava.

1. HFK Olomouc – České Budějovice B 4:0 (2:0)

Branky: 19. Lukášek, 39. Vodák, 51. Kropáček, 86. Kotůlek. Rozhodčí: Vysloužil – Horák, Kubica.

1. HFK: Doležal (46. Aleksijevič) – Lošťák (60. Dadák), Zlatohlavý (75. Kalvoda), Lukášek (75. Kotůlek), Josefík – Krutý, Škuta (60. Spáčil), Ševela, Jakubovič (46. Toporčák) – Vodák (46. Kropáček), Korčián (60. Hanzel). Trenér Tomáš Uličný.

Č. Budějovice B: Vršecký – Trněný (46. Tischler), Mácha, Malý, Picka (46. Ryšánek) – Pouzar, Příhoda, Dobal (78. Košík), Rakovan – Mašek, Ondrášek. Trenér Karel Musil.

Autor: Petr Pelíšek

4.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Celostátní finále Ligy základních škol v minifotbalu, které letos hostí Kroměříž, začalo ve čtvrtek 25. května.