Sokolka Horka B – Gemo Chořelice 4:0 (1:0)

Odložený zápas se hrál za stálého deště a v nepříjemném chladu. Nepříznivým podmínkám se lépe přizpůsobili domácí, kteří zkušeného soupeře jednoznačně přehráli i zásluhou kvalitního výkonu gólmana Kučery. Skóre otevřel Stodola bombou pod víko v 10. minutě prvního poločasu. Po přestávce přidal druhý gól Zdeněk Ides po samostatné akci, třetí branku zařídil sólíčkem Janíček. Účet uzavřel Procházka po vyšachování obrany ve spolupráci s Janíčkem. Branky: 10. Stodola, 36. Z. Ides, 47. Janíček, 56. Procházka. Rozhodčí: Kumr.

1.FC Bacardi A – Kovo dřevo 6:4 (4:2)

První utkání desátého kola se hrálo ve stejný den jako dohrávka v Horce. Podle výsledku se zdá, že chlad střelcům příliš nevadil. V domácím týmu dali po třech brankách Muchka s Bahounkem, za hosty dvakrát skóroval momentálně nejlepší střelec soutěže Krejčí. Svým typickým způsobem dal gól i Jirka Šulc, čtvrtý po návratu do malé kopané. Hosté v Litovli vedli brankou Kaděrky, domácí bleskově otočili dvěma brankami Muchky, další dvě přidal Bahounek. Ještě v první půli dal gól zmiňovaný Šulc, ale případný zvrat domácí nepřipustili. Muchka a s Bahounkem pomohli domácím odskočit ve druhém poločase o čtyři branky. Kosmetickou úpravu zařídil v závěru Krejčí. Branky: 5., 7. a 35. Muchka, 15., 20. a 46. Bahounek – 51. a 59. Krejčí, 2. Kaděrka, 25. Šulc. Rozhodčí: Ženožička.

Inter Hodolany – Sokolka Horka B - odloženo

Nehráno pro poruchu na umělém osvětlení. Náhradní termín nebyl zatím určen.

BFC Topgal.cz – Aston Pila 98 1:1 (0:1)

Duel týmu z dolní poloviny tabulky přinesl za stálého deště jen hubený výsledek. Každý ze soupeřů dal po jediné brance. Hosté se ujali vedení v prvním poločase střelou Švestky, domácí srovnali jedenáct minut před koncem jejich nejlepším střelcem Gábou. Branky: 49. Gába – 18. Švestka. Rozhodčí: Michal.

GEMO Chořelice – Ajax Bělidla 4:4 (1:2)

Domácí hledají zatím marně loňskou formu a s nováčkem ztratili další bod. Hosté se ujali vedení Tichým, na 0:2 zvyšoval Krejčí. O minutu později dal branku domácích střelec utkání Vrba. Ve druhé půli domácí srovnali brankou Novotného, hosté však šli druhou brankou Krejčího podruhé v utkání do vedení. Na srovnávací gól Vrby odpověděli hosté Kysučanem, bod domácím zachránil třetí brankou v utkání Vrba. Branky: 15., 45. a 50. Vrba, 34. Novotný – 14. a 37. Krejčí, 1. Tichý, 46. Kysučan. Rozhodčí: Neoral.

PS Beton – Fortuna Uničov 3:4 (1:2)

Hosté si po dlouhém půstu bez vítězství (naposled vyhráli v 5. kole) připsali cenné body do tabulky. Dali první gól Pavelkou, domácí srovnali Vymazalem, hosté odpověděli Juračkou a vyhráli poločas. Po přestávce díky gólu Pavelky odskočili hosté o dvě branky, ale domácí dokázali srovnat Šromem a Jordou. Hosté však měli v závěru více štěstí a pět minut před koncem strhli vedení a posléze vítězství na stranu Uničova brankou Juračky. Branky: 14. Vymazal, 41. Šrom, 49. Jorda – 9. a 34. Pavelka, 23. a 55. Juračka. Rozhodčí: Mautner.

Fido Dido – Real HDO Mrsklesy 2:10 (2:6)

Hosté začali zápas pěkně od podlahy a v 17. minutě vedli již 0:4 po střele Smolky a hattricku Kryla. Domácí se až v závěru první půle poněkud vzpamatovali, když skóroval nejdříve Barbořík a po brankách Kryla a J. Dosoudila uzavřel první část hry Kirschbaum. Druhý poločas byl sólem Smolky. Také on si připsal hattrick a čtvrtým gólem tři minuty před koncem uzavřel utkání celkově desátým gólem v síti domácích. Branky: 26. Barbořík, 30. Kirschbaum – 6., 38., 50., 51. a 57. Smolka, 10., 16., 17. a 27. Kryl, 28. J. Dosoudil. Rozhodčí: Michal.

Atletico Bystrovany – Schwarzbach 6:4 (3:1)

V minulé sezóně zachraňující se Atletico se drží v centru tabulky, má vyrovnanou bilanci a letošní soutěž zatím hraje v pohodě. Nad nováčkem vedli domácí dvakrát o tři branky (3:0 a 6:3), tradičně se střelecky dařilo L. Smékalovi, jenž byl autorem čtyř branek. V týmu hostů se dvakrát prosadil Zabloudil. Branky: 11., 19., 39. a 42. L.Smékal, 22. Bogner, 54. Krätschmer – 33. a 48. Zabloudil, 51. Žák. Rozhodčí: Staněk.

FC Levotil – AT Olpran 3:1 (1:1)

Překvapení se zrodilo v Litovli. Domácí se krčí u dna tabulky a body potřebovali jako sůl. V utkání se ujali vedení gólem Fišary, hosté kontrovali v závěru prvního poločasu Uhlířem. Po přestávce se poctivě bránilo, ale domácím vyšly dva brejky. Nejdříve J. Kohout dostal do vedení domácí tým, v závěru jistil vítězství Rýznar. Branky: 16. Fišara, 38. J. Kohout, 50. Rýznar – 29. Uhlíř. Rozhodčí: Neoral.

Střelci: 23 - Kryl (Real HDO Mrsklesy), 21 – Krejčí (Kovo dřevo), 18 – Barbořík (Fido Dido), Kirschbaum (Fido Dido), 17 - Smolka (Real HDO Mrsklesy), Lukáš Smékal (Atletico Bystrovany), 14 – Smělý (AT Olpran), 13 – Kalina (AT Olpran), 12 – Študent (Inter Hodolany), Muchka (Bacardi), Pavelka (Uničov), 11 – Bahounek (1.FC Bacardi), 10 – Juračka (Uničov), 9 – Řehák (Inter Hodolany), 8 – Fidler (FC Levotil), Milinovský (Gemo Chořelice), Martin Navrátil (Aston Pila 98), Janíček (Sokolka Horka), 7 – Prášilík (Uničov), Gába (BFC Topgal), Vrba (Gemo Chořelice), J. Kohout (Levotil), 6 – Mudrák (Inter Hodolany), Dostál (Sokolka Horka), Hovanec (1.FC Bacardi), Šrom (PS Beton), Jorda (PS Beton), Švestka (Aston Pila), Tichý (Ajax Bělidla), J. Dosoudil (Real HDO Mrsklesy), 5 – Laštůvka (Aston Pila 98), Haník (Ajax Bělidla), A. Sedlář (1.FC Bacardi), Vystrčil (Fido Dido), Stodola (Sokolka Horka), Rát (Schwrzbach). (bin)