DDsport Flamengo – Hruška Chořelice 2:5 (2:2)
Hosté si i bez zraněného Juračky poradili s dalším soupeřem. Již v páté minutě se ujali vedení brankou Šany, ovšem domácí za tři minuty kontrovali gólem M. Dobeše. Chořeličtí byli ještě rychlejší a o dvě minuty později podruhé v utkání vedli. Gól zařídil Ott. Poločas však skončil plichtou. Ve 20. minutě poslal do sítě rohový kop Romanovského Luděk Dokoupil. Téměř půl hodiny se čekalo na další branku. Přišla až ve 46. minutě z kopačky Janků a hosté se potřetí ujali vedení. Tentokrát již šanci nepustili. V 50. minutě dal svou druhou branku v utkání Šana a totéž se podařilo v poslední minutě Janků.
Branky: 8. M. Dobeš, 20. L. Dokoupil – 5. a 51. Šana, 46. a 60. Janků, 10. Ott. Rozhodčí: Bastl.

BFC Topgal.cz – LOLO Stav. Žižka 1:4 (1:2)
Domácím se v poslední době nedaří, což hosté dokonale využili a s největší pravděpodobností dotáhli záchranářské práce do vítězného konce. V utkání se ujali vedení brankou Fialy, domácí kontrovali Koukalem. Poslední slovo první půle měli hosté, když po přihrávce Novotného skóroval Heil. Po přestávce udeřila stejná dvojice ještě dvakrát a bylo vymalováno.
Branky: 18. Koukal – 28., 37. a 49. Heil, 11. Fiala. Rozhodčí: Chaloupka.

Senice B – Atletico Bystrovany 2:3 (1:2)
Duel týmů ze dna tabulky vyzněl lépe pro ostřílenější celek hostů. Domácí se sice ujali vedení brankou Martina Hynka, ale dvě přesné trefy Krätschmera výsledek poločasu otočily. Ve druhé půli domácí ještě srovnaly a sahali alespoň po bodu, ale minutu před koncem se trefil Bogner a Atletico si odvezlo z hněvotínské umělky oba body.
Branky: 12. M. Hynek, 42. Galla – 18. a 26. Krätschmer, 59. Bogner. Rozhodčí: Švarc.

Real HDO – Fido Dido 4:2 (2:1)
Hosté přijeli k utkání kompletní a s aspirantem na titul sehráli vyrovnanou partii. Ve čtvrté minutě se ujali vedení Muchou a domácím mohlo být ještě hůře. V 15. minutě byl proti nim nařízen pokutový kop, ale Dombi orazítkoval tyč. Domácím patřil závěr první půle. Najman vyrovnal a J. Dosoudil otočil skóre. Dvoubrankové vedení domácím zařídil ve 35. minutě Smolka z pokutového kopu. Hosté však bojovali a čtvrthodinku před koncem dali kontaktní gól. Autorem byl Buček. Domácí si oddechli až pět minut před koncem, kdy svou druhou brankou v utkání přiblížil Najman svůj tým ke dvěma bodům.
Branky: 25. a 55. Najman, 29. J. Dosoudil, 35. Smolka (p.k.) – 4. Muchka, 45. Buček. Rozhodčí: Bartl.

FC Levotil – 1.FC Bacardi 3:4 (2:3)
Bez bratrů Kohoutových domácí celek litovelské derby neustál. Díky Blektovi a Nečesanému vedli hosté již po necelých čtyřech minutách hry 0:2. Navíc se domácím zranil I. Chytil, přesto díky jeho bratrovi Vaškovi dali v 10. minutě kontaktní gól. Ve dvacáté minutě však Bahounek vymetl pavučinku v brance domácích a bylo to opět o dvě. Dvě minuty před změnou stran přišel druhý kontaktní gól z kopačky Fiedlera. Po přestávce domácí dokonce srovnali brankou Motla, ale poslední slovo měli hosté. Čtyři minuty před koncem dal jejich vítězný gól Vrba.
Branky: 10. V. Chytil, 28. Fidler, 38. Motl – 2. Blekta, 3. Nečesaný, 21. Bahounek, 56. Vrba. Rozhodčí: Augustin.

AT Olpran – Ajax Bělidla – odloženo
Utkání bude sehráno v náhradním termínu 8. června v 18.30 hodin.

Aston Pila 98 – Kovo Dřevo 4:2 (3:1)
První celek tabulky měl perfektní vstup do utkání. V šesté minutě otevřel skóre pohotovou hlavičkou Vystrčil, o minutu později Vystrčil namazal Veselskému, jehož rána do šibenice rozhodla o dvoubrankovém vedení, které domácím stačilo. Přešli na opatrnou hru, jejímž cílem bylo nedostat gól. To se dařilo až do 26. minuty, kdy Toufar zařídil kontaktní gól. Naděje hostů však vydržela jen dvě minuty. Spolupráce Veselského s Laštůvkou přinesla třetí gól v síti hostů a stav 3:1 vydržel půl hodiny. Až v 56. minutě se podruhé prosadili hosté. Autorem kontaktního gólu byl Šulc. Stejně jako v první půli, tak i tentokrát domácí nepřipustili komplikace a střelou Laštůvky si pojistili oba body.
Branky: 28. a 58. Laštůvka, 6. Vystrčil, 7. Veselský – 26. Toufar, 56. Šulc. Rozhodčí: Mautner.

Arsenal Loučany – FC Hněvotín 1:6 (0:1)
V posledním utkání 25. kola se domácí snažili držet krok s papírovým favoritem. První půli prohráli nejtěsnějším rozdílem, když jedinou branku v jejich síti zaznamenal Šulc. Krátce po otevření druhé části hry Čubrda vyrovnal, ale hosté bleskově přidali druhý gól Punčochářem. Tím odolnost domácích povolila a Kaštyl s Punčochářem trestali.
Branky: 32. Čubrda – 33., 42. a 56. Punčochář, 39. a 48. Kaštyl, 13. Šulc. Rozhodčí: Látal.