Kovo dřevo – PS Beton 5:2 (4:1)

Domácí pokřtili vítězstvím novou umělku v Hněvotíně. Hned v 5. minutě šli do vedení brankou Krejčího po autovém vhazování M. Pikarta. O pět minut později využil M. Pikart přečíslení 3 na 2 a zvýšil na 2:0.

Ve 13. minutě domácí udělali chybičku v obraně, Jorda ji dokonale využil a dal kontaktní gól. Hned z rozehrání se však Krejčí dostal na dostřel branky hostů a střelou pod víko zmrazil hostům úsměv na rtech.

V první půli hráli domácí dobře, což potvrdili čtvrtým gólem, jehož autorem byl opět Jakub Krejčí. Po přestávce domácí o poznání ubrali plyn, ale hosté toho využili jen jedním gólem z kopačky Rychlého. Závěrečný gól zápasu dal domácí Šulc po nezištné přihrávce Krejčího.

Branky: 5., 14. a 25. Krejčí, 11. M. Pikart, 56. Šulc – 13. Jorda, 45. Rychlý. Rozhodčí: Hubáček.

Ajax Bělidla – Inter Hodolany 2:4 (2:2)

Hosté podávají na podzim solidní výkony a vítězstvím na horké půdě si udrželi kontakt se špicí tabulky. Brankami Charamzy a Študenta vedli 0:2, což se domácím nelíbilo a do přestávky srovnali Kysučanem a Kolečkářem.

Ve druhém poločase se děj opakoval. Mudrák a Študent zařídili hostům dvoubrankové vedení, ale na to již domácí odpovědět nedokázali.

Branky: 18. Kysučan, 24. Kolečkář – 13. a 51. Študent, 10. Charamza, 39. Mudrák. Rozhodčí: Mautner.

Real HDO Mrsklesy – FC Levotil 2:4 (1:0)

Hosté přijeli do Mrskles s cílem neprodat svou kůži lacino. Dobře bránili, navíc jim výrazně pomáhaly tyče i břevno a poločas prohráli jen 1:0, když gól zaznamenal Kryl. Hosté hned v první minutě druhé půle srovnali J. Kohoutem a téměř dvacet minut drželi plichtu.

Místo úderu domácích však přišel gól hostů z kopačky Chytila. Kryl po minutě srovnal, ale poslední desetiminutovka vyšla lépe hostům. Mezi tyče se trefili Prucek s Fišarou a hosté si odvezli cenné body.

Branky: 9. a 50. Kryl – 31. J. Kohout, 49. Chytil, 52. Prucek, 58. Fišara. Rozhodčí: Bartl.

AT Olpran – GEMO Chořelice 6:2 (5:0)

Ve druhém utkání v Mrsklesích si domácí nevzali příklad z předcházejícího zápasu. Hned v první půli nasázeli hostům pět gólů a v tabulce srovnali s druhým Realem HDO krok.

Skóre otevřel v 6. minutě Kalina, druhý gól zaznamenal Gyertyak. Další dvě branky si do střelecké tabulky připsal Smělý a rukavici došil Henik. Ve druhém poločase se prosadili i hosté. Snižoval Vrba a Janků. Poslední slovo si vzal Smělý třetím gólem v utkání.

Branky: 16. a 26. a 53. Smělý, 6. Kalina, 13. Gyertyak., 26. Henik – 31. Vrba, 36. Janků. Rozhodčí: Bartl.

Inter Hodolany – Sokolka Horka B 6:4 (5:1)

Dohrávka 10. kola přinesla další body Interu. Hosté postrádali gólmana, první poločas prohráli rozdílem čtyř branek a bylo v podstatě rozhodnuto. Až po přestávce se třikrát prosadil hbitý Janíček a třemi brankami poněkud zmírnil porážku Sokolky.

Také v domácím týmu se třikrát střelecky prosadil Řehák, gól zaznamenal hned v úvodu Študent, další přidal Mudrák a Vrána. Konečnou podobu výsledku zařídil Stodola z družstva hostů.

Branky: 11., 28. a 41. Řehák, 8. Študent, 19. Mudrák, 25. Vrána – 21., 34. a 52. Janíček, 58. Stodola. Rozhodčí: Staněk.

Sokolka Horka B – 1.FC Bacardi A 2:5 (1:3)

Sokolka si zahrála dva zápasy v průběhu dvaceti hodin a stejně jako v prvním utkání tahala za kratší konec. Na domácím hřišti měla špatný start, když po brance Kopky a dvou gólech Muchky prohrávala 0:3.

Naději v závěru první půle vykřesal brankou Radek Seidl, ale po přestávce dali hosté Kopkou a Dubovým další dvě branky a bylo rozhodnuto. Kosmetickou úpravu konečného výsledku udělal v závěru opět R. Seidl.

Branky: 26. a 54. R. Seidl – 6. 36. Kopka, 14. a 19. Muchka, 46. Dubový. Rozhodčí: Hubáček.

Aston Pila 98 – Fido Dido 4:7 (3:2)

Domácí statečně odolávali úřadujícímu mistru a padesát minut hráli vyrovnanou partii. V prvním poločase třikrát vedli brankami Janků, Laštůvky a Martina Navrátila. Hosté srovnávali Kirschbaumem a Barboříkem a byl to právě Barbořík, který ve 40. minutě poprvé v utkání dostal do vedení hosty.

Dolmácí ještě dokázali srovnat gólem Laštůvky, ale v poslední desetiminutovce zaznamenal Kirschbaum hattrick a vítězství se odvezli hosté.

Branky: 22. a 50. Laštůvka, 1. Janků, 28. Martin Navrátil – 8., 52., 57. a 59. Kirschbaum, 27., 39. a 40. Barbořík. Rozhodčí: Kumr.

Fortuna Uničov – Atl. Bystrovany 2:3 (0:0)

Stále se lepšící hosté dokázali vyhrát i na horké půdě Uničova. Postaral se o to hattrickem Lukáš Smékal. Po úvodním gólu zápasu, který až na začátku druhé půle zaznamenal Juračka přišel zmíněný Smékalův hattrick a domácí stačili jen korigovat konečný výsledek. Jejich druhou branku dal opět Roman Juračka.

Branky: 35. a 57. Juračka – 39., 44. a 51. L. Smékal. Rozhodčí: Šmiták.

Schwarzbach – BFC Topgal.cz 8:1 (4:1)

Nováček si připsal druhé vítězství v soutěži a díky lepšímu skóre se odpoutal z poslední příčky. Po gólech Bubly, Juřeny a Sedláře se poprvé a naposled dostali ke slovu hosté brankou Sedláčka. Skóre první půle uzavřel Žák.

Po přestávce otevřel skóre Zabloudil, druhou branku v utkání dal Juřena, na 7:1 zvyšoval Krejčí a výrazné vítězství uzavřel střelec úvodní branky zápasu Bubla.

Branky: 7. a 56. Bubla, 12. a 41. Juřena, 20. Sedlář, 27. Žák, 36. Zabloudil, 48. Krejčí – 24. Sedláček. Rozhodčí: Čapka.