Kovo Dřevo - Hruška Chořelice 1:2 (1:1)

Z výsledku odloženého utkání se radovali hosté. Domácí se sice ujali vedení brankou Štýbnara, ale to bylo z jejich strany vše. Ještě v prvním poločase vyrovnal Juračka a po vyrovnaném boji v celém utkání se trefil pět minut před koncem opět Juračka a rozhodl tak o druhé porážce domácích v průběhu čtyř dnů… Branky: 14. Štýbnar – 21. a 55. Juračka.

Senice B - BFC Topgal c.z. 2:1 (1:0)

Hostům chyběl v dohrávce 5. kola dlouhodobě zraněný Dvořák a střelecky disponovaný Řehák. Navíc se museli potýkat s velmi nekvalitní hrací plochou. Domácí, zvyklí na způsob hry na svém hřišti, tak anulovali rozdíl mezi oběma celky, využili slabší formu gólmana hostů a připsali si cenné vítězství – historicky první v nejvyšší soutěži. Vedení se ujali v závěru první půle brankou Lukáše Hynka, krátce po změně stran srovnal Procházka. Vítězný gól zařídil Runtág čtyři minuty před koncem. Branky: 28. Hynek, 56. Runtág - 33. Procházka. Rozhodčí: Látal.

FC Hněvotín - Hruška Chořelice 4:1 (0:0)

Tři čtvrtiny zápasu se hrálo bez branek. Ke zlomu došlo po vyloučení Janků z družstva hostů ve 43. minutě (faul zezadu při slibně se rozvíjející akci…) a ambiciózní nováček toho dokonale využil. Třemi brankami zkušeného Fialy a gólem M. Mačáka domácí během deseti minut vedli 4:0. Hosté zaznamenali čestný úspěch dvě minuty před koncem tradičním střelcem Juračkou. Branky: 46., 49. a 53. Fiala, 51. Martin Mačák – 58. Juračka. Rozhodčí: Bastl.

BFC Topgal.cz - DDsport Flamengo 4:7 (1:2)

Po slibném začátku sezóny, kdy domácí nasbírali šest bodů ve čtyřech zápasech, když dokázali sebrat body i favoritům (Olpran 6:2, HDO 2:2), přišly komplikace se sestavou a pád tabulkou. Domácím nevyšel ani zápas s nováčkem Flamengem, v jehož řadách se objevil navrátilec Barbořík, který se prezentoval dvěma brankami. Domácí drželi naději na solidní výsledek dvě třetiny utkání, kdy byl stav 3:3, ale poslední dvacetiminutovku prohráli 1:4… Branky: 34. a 58. Koukal, 25. Smolák, 40. Vychodil – 49. a 53. Barbořík, 8. Chromeček, 20. L. Dokoupil, 33. J. Romanovský, 43. Martin Dobeš, 50. T. Dokoupil. Rozhodčí: Novák.

Real HDO Mrsklesy - 1.FC Bacardi 9:1 (7:0)

Do sestavy domácích se vrátil dlouhodobě zraněný král střelců uplynulé sezóny Pavel Kryl. Prezentoval se čistým hattrickem v rozpětí šesti minut… Dobře mu sekundoval i Šuba, rovněž autor tří branek a Josef Dosoudil, který byl autorem úvodní branky hned v první minutě utkání a v závěru druhé půle domácí brankostroj ukončil. Skvělý první poločas uzavíral Smolka, gól hostů zaznamenal za stavu 7:0 Ondřej Skyva. Branky: 10., 13. a 40, Šuba, 17., 23. a 23. Kryl, 1. a 47. J. Dosoudil, 27. Smolka. Rozhodčí: Bartl.

AT Olpran - Fido Dido 3:0 kontumačně

K utkání se dostavil jediný zástupce hostů, z čehož plyne jasný rezultát – kontumační vítězství domácího celku…

FC Levotil – Atletico Bystrovany 4:1 (2:0)

Ani v osmém kole Bystrovanští nezabrali a jsou v novém ročníku stále bez vítězství. V domácím týmu se tradičně střelecky dařilo J. Kohoutovi, když zvláště závěrečný gól vsítil po pohledné spolupráci s kolegou Žákem. Dalšími střelci domácích byli Gela s Fišarou, za hosty snižoval ve druhé půli na 2:1 Pohlídal. Branky: 25. a 60. J. Kohout, 14. Gela, 51. Fišara – 36. Pohlídal. Rozhodčí: Neoral.

Aston Pila 98 - Ajax Bělidla 3:3 (2:0)

Domácí byli uspokojeni rychlým vedením, když skóre otevřel v 6. minutě Martin Vystrčil a o minutu později přidal druhý gól Švestka. Hosté ovšem nezpanikařili. Trpělivou hrou se dostali i k úspěšné střelbě a v průběhu druhé půle vývoj otočili gólem Míčka a dvěma trefami Šose. Domácím zachránil alespoň bod jejich nejlepší střelec Laštůvka. Branky: 6. Martin Vystrčil, 7. Švestka, 53. Laštůvka – 44. a 52. Šos, 35. Míček. Rozhodčí: Hladík.

Arsenal Loučany A - Kovo Dřevo 4:9 (1:4)

Do sestavy hostů se vrátil mladý Krejčí a hned se prezentoval šesti brankami, když v závěru prvního poločasu vystřílel čistý hattrick, již druhý v devátém kole. Domácí se sice ujali vedení, ale v následujících minutách jen mírnili zvyšující se náskok hostů. Za domácí se dvakrát trefila nová posila Šoupal, o další dva góly se podělil Gřešíček se Sedlaříkem, konto hostů navyšoval kromě Krejčího třikrát Šulc. Branky: 5. a 58. Šoupal, 40. Gřešíček, 43. Sedlařík – 18., 23, 27., 39., 44. a 51. Krejčí, 12., 36. a 54. Šulc. Rozhodčí: Látal.

Senice B – LOLO stav. Žižka 5:3 (2:1)

Úspěšný týden nováčka. V dohrávce získal první vítězství v soutěži a ve druhém utkání opět naplno bodoval. Hosté to domácím hodně ulehčili, neboť přijeli jen se čtyřmi hráči do pole a bez střídání je hodina hodně dlouhá… Domácím vyšel úvod utkání i start do druhé půle, v obou případech dali po dvou brankách. Hosté celý zápas jen dotahovali. Deset minut před koncem prohrávali jen o branku, ale nadšeně hrající domácí vedení udrželi a v závěru J. Runtág potvrdil jejich vítězství. Branky: 5. a 33. Konečný, 8. M. Runtág, 41. Filípek, 57. J. Runtág – 26. a 44. M. Lošťák, 49. Minařík. Rozhodčí: Švarc.