DDsport Flamengo – FC Levotil 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Domácí lépe kombinovali, hosté se vrhali do nebezpečných protiútoků. Vedení se ujali hosté a právě z brejku. Autorem úvodní branky byl Jiří Kohout. Domácí srovnali těsně před změnou stran brankou J. Romanovského. V polovině druhé půle se trefil L. Dokoupil a domácí šli do vedení, ale hosté se nevzdali. Naopak. Motl srovnal a po třech minutách J. Kohout otáčel. Bod zachraňoval v poslední minutě ze skrumáže svou druhou brankou v utkání L. Dokoupil.
Branky: 45. a 60. L. Dokoupil, 29. Romanovský – 20. T. Kohout, 52. Motl, 55. J. Kohout. Rozhodčí: Bastl.

Fido Dido – Arsenal Loučany 10:2 (4:1)
Po debaklu v minulém kole si domácí spravili chuť. Hosté se sice ujali vedení brankou Gřešíčka, ovšem celý zápas se odehrával v režii domácích. Vyrovnání zařídil Okleštěk po spolupráci s Muchkou a domácí si otevřeli střelnici. Dombi se trefil třikrát, stejný počet gólů zaznamenal Muchka. Druhý gól v utkání si připsal Okleštěk, mezi tyče zamířil i Nerušil a Zapletal. Navíc solidně zachytal gólman Bílý, což potvrdili i hosté, kteří jak začínali, tak i skončili. Jejich druhou branku dal opět Gřešíček.
Branky: Muchka 3, Dombi 3, Okleštěk 2, Zapletal, Nerušil - Rozhodčí: Plachý.

FC LOLO stavebniny Žižka – Real HDO Mrsklesy 3:4 (1:0)
V dramatickém duelu domácí dvakrát vedli, ve druhé půli dokonce o dvě branky, ale nakonec šťastnější hosté překonali další překážku na cestě za sedmým titulem. Domácí vyhráli první poločas, když se v 17. minutě trefil mezi tyče nekompromisní střelou Heil. Hosté hned po přestávce srovnali Smolkou, ale z vyrovnání se radovali jen minutu. Byl to opět Heil, který strhl vedení na stranu domácích. V polovině druhého poločasu přidal Moravec třetí branku domácích a hostů začalo téci do bot. Naději na zvrat vykřesal Sekel, nová akvizice hostů. Kontaktní gól dal ve 49. minutě a opět minut později srovnal stav. Na vítězný gól čekali hosté necelou minutu. Vítězný gól zaznamenal Capka.
Branky: 17. a 32. Heil, 44. Moravec – 39. a 53. Sekel, 31. Smolka, 54. Capka. Rozhodčí: Bartl.

Ajax Bělidla – FC Hněvotín 1:4 (1:4)
Hosté vlítli do utkání s maximálním nasazením a domácí hráči nevěděli kam dříve skočit. Stačil však jeden povedený únik a skóre se měnilo na straně domácích. Autorem úvodní branky byl střelou z úhlu Neoral. Hosté vyrovnali za čtyři minuty pěknou brankou Martina Mačáka. Otočení skóre ve prospěch hostů zařídil v 19. minutě Punčochář. Rozhodnutí o tom, který celek si ze Slavonína odveze oba body přišlo v závěru první půle. Střelec zápasu M. Mačák nejdříve zvýšil vedení svého týmu na 1:3 a v posledních sekundách třicáté minuty se mezi tyče trefil potřetí. Šanci na případnou změnu dostali domácí ve 35. minutě, kdy si Haník postavil míč na značku pokutového kopu, ale gólman hostů jeho polovysokou střelu vytěsnil. V dalším průběhu druhé půle hosté dobře bránili, drželi míč na svých kopačkách, domácí hráče do vážnější akce v podstatě nepustili a dále tak drží kontakt s vedoucí dvojicí.
Branky: 3. Neoral – 6., 26. a 30. M. Mačák, 19. Punčochář. Rozhodčí: Michal.

BFC Topgal.cz – Senice B 3:4 (0:3)
Než se stačili domácí rozkoukat prohrávali 0:1. Střelecky se prosadil Martin Hynek. V 11. minutě zvyšoval Pospíšil na 0:2 a pět minut před změnou stran dali hosté třetí gól. Autorem byl Runtág. Šanci vrátit se do utkání se domácím naskytla pět minut po přestávce, ale Dvořák nedal pokutový kop. O dvě minuty později se domácí konečně prosadili brankou Stojana. Ve 41. minutě, po zmatcích kolem autového vhazovaní, se podruhé v utkání trefil Martin Hynek a domácí opět prohrávali o tři branky. V závěrečném tlaku se dvakrát prosadil domácí Chaloupka, což bylo málo. Body putují do Senice.
Branky: 47. a 53. Chaloupka, 35. Stojan – 5. a 41. M. Hynek, 11. Pospíšil, 25. Runtág. Rozhodčí: Chaloupka.

Hruška Chořelice – Kovo Dřevo 5:1 (2:1)
Domácí nastoupili bez vykartovaného Juračky a trochu se obávali kvalit hostů. Ti se také ujali vedení po samostatné akci jejich nejlepšího střelce Krejčího. Ve 20. minutě vyrovnával Šana a tři minuty před přestávkou se prosadil poprvé v utkání Milinovský. A právě Milinovskému patřil druhý poločas. Nejprve dvakrát překonal gólmana hostů, v závěru utkání nezištně přihrál Štěpánovi na pátý gól domácích a stal se hráčem zápasu.
Branky: 27., 38. a 44. Milinovský, 20. Šana, 60. Štěpán – 13. Krejčí. Rozhodčí: Neoral.

1.FC Bacardi – Aston Pila 98 1:3 (1:1)
Hosté drží krok s lídrem soutěže, dokázali se prosadit i na horké půdě v Litovli. Prohrávali 1:0, když ve 13. minutě zamířil přesně Bahounek. Hosté srovnali stav až tři minuty před změnou stran Markem Navrátilem. Ve druhém poločase stříleli jen hosté. Ve 33. minutě se po delší odmlce trefil nejlepší střelec hostů Laštůvka ve 46. minutě se poprvé v dresu hostů prosadil Vlček.
Branky: 13. Bahounek – 27. Marek Navrátil, 33. Laštůvka, 46. Vlček. Rozhodčí: Augustin.

Atletico Bystrovany – AT Olpran 1:3 (1:0)
Bystrovanští v úvodu utkání dobře bránili a po získání míče přecházeli do rychlých protiútoků. V desáté minutě jim tato taktika přinesla ovoce. Po vzorné spolupráci Pohlídala s Pleskou se ujali vedení. Hosté přitlačili, vytvořili si řadu šancí, ale v první půli gól nedali. Až ve 42. minutě zachytil nejlepší střelec soutěže Smělý nepřesnou rozehrávku domácí obrany a nezadržitelně skóroval. Skóre se otáčelo o čtyři minuty později, kdy načechraný rohový kop Koutného uklidil Smělý za záda gólmana Bartla. Vítězství pečetil osm minut před koncem Luňák, který doklepl vyraženou střelu Koutného do zcela odkryté svatyně domácích.
Branky: 10. Pleska – 42. a 46. Smělý, 52. Luňák. Rozhodčí: R. Dvořák.