Domácí se z prvního gólu radovaly již v 8. minutě, kdy Drahníková vymetla roh šibenice z dobrých 25 metrů. O tři minuty později nahrála Crhová Kopřivové, která střílenou přihrávkou našla Bartoškovou. Ta šajtlí provětrala levý roh ocmanické branky – 2:0.

Následné minuty patřily domácím děvčatům. Na hřišti byla vidět jedna krásná akce za druhou. Až ve 23. minutě poslala z obrany centr dopředu Nováková, Němcová hlavou prodloužila za obranu a Drahníková měla otevřenou cestu – 3:0.

V následujících třech minutách se postupně ve velkých střeleckých šancích vystřídaly Němcová, Peňázová a Crhová, ale jejich střelám chyběly jen milimetry.

Až ve 45. minutě zahrávala rohový kop Drahníková, její nákop našel ve skrumáži Lakomou a ta zvýšila na poločasových 4:0.

Po změně stran opadlo gólové nadšení a novosadské fotbalistky se už nedostávaly do příliš velkých šancí a hra nebyla přesná. Olomoucká gólmanka Suttnerová svůj tým několikrát podržela, ale čisté konto neuhájila.

FK Nové Sady – Ocmanice 4:1 (4:0)

FK Nové Sady: Suttnerová – Vítková, Nováková, Kopřivová, Crhová – Bartošková (89. Mužíková), Němcová, Drahníková, Peňázová (85. Karasová) - Pikartová (83. Osmanová), Lakomá (45. Grundová). Trenéři: Kalvach, Šnajdr.