Bouzovští se hned od úvodu dle svého zvyku vrhli do útočení, ale jako první se v šanci po rychlém brejku objevil domácí Suchánek, ovšem nemířil přesně.

Ve 13. minutě hostující König zakončil akci brankou, ale pomezní zkazil zdviženým praporkem hostům radost. Totéž se opakovalo o sedm minut později.

Ve 32. minutě trefil Krpec po rohovém kopu hlavou tyč Gálovy svatyně. Branky, kterou sudí uznal, se hosté dočkali ve 35. minutě, když Gála překonal Andrýsek – 0:1.

Šest minut nato srazil Švajda Coufalův centr z přímého volného kopu za záda vlastního gólmana a bylo srovnáno. Ani po přestávce se diváci nenudili a především hosté napínali nervy svých fanoušků k prasknutí.

V 52. minutě se dostal k odraženému míči Kalvach a z jedné poslal hosty opět do vedení, které i tentokrát trvalo jen pár minut. To z dobrých třiceti metrů napřáhl Suchánek a parádní bombou překonal Svozila – 2:2.

O čtyři minuty později si přilepil míč na kopačky König, proháčkoval se až před Gála, tam přihrál zcela volnému Krpcovi, před kterým už zívala pouze prázdná branka – 2:3.

V 75. měli hosté štěstí, když se Suchánkova nepovedená střela odrazila od tyče přímo do Svozilovy náruče. V 83. minutě předvedli hosté nevídanou fotbalovou parádu, za kterou by se určitě nestyděli ani Brazilci.

Sérií mnoha narážeček dokonale vyšachovali domácí hráče a výsledkem byla branka Jílka, který zcela sám před Gálem nezaváhal a upravil na konečných 2:4.

SK Červenka - FK Sokol Bouzov 2:4 (1:1)

Branky: 41. Coufal, 60. Suchánek - 35. Andrýsek, 52. Kalvach, 64. Krpec, 83. Jílek. Rozhodčí: Roman Řepa. ŽK: Zavadil, Coufal – Kalvach, Zbořil. Diváků: 150.

Červenka: M. Gál – Sýkora, Trnka, Šmoldas, Zdráhal (46. Votava), Vaca, Vrba, Coufal, Zavadil, K. Gál, Suchánek. Trenér: Aleš Lang.

Bouzov: Svozil – Olbert, Kalvach, Švajda, Šnajdr, Jílek, Andrýsek, König, Večeřa (76. Pospíšil), Krpec, Strupek (86. Zbořill). Trenér: Ladislav Crha. (for)