MSFL: Béčko Sigmy rozdrtilo juniorku Jihlavy

Jihlava -Juniorka SK Sigma Olomouc po 27. hrané kole Moravskoslezské fotbalové ligy stále vede. Béčko cestovalo do Jihlavy a záložní tým FC Vysočina s přehledem porazilo 5:0.

25.5.2008

Stoper Martin Komárek (vlevo) bojuje o míč.Foto: DENÍK/archiv

Hosté měli poněkud vlažnější začátek, ale pak se rozjeli k přesvědčivému vítězství. V 10. minutě dal první branku Ulma, ještě do pauzy se trefili Komárek s Hořavou a bylo rozhodnuto. Ve 49. minutě přidal čtvrtou branku Klesnil, v poslední minutě zaokrouhlil na pětku Nuc.

„Úvod zápasu nám moc nevyšel, ale pak se kluci probrali a bylo to dobré,“ řekl trenér Sigmy B Jiří Balcárek.

Jihlava B – SK Sigma Olomouc B 0:5 (0:3)

Branky: 10. Ulma, 27. Komárek, 41. Hořava, 49. Klesnil, 90. Nuc. Rozhodčí: Páral - Pustějovský, Pochylý. ŽK: Bodeček - Dreksa, Volf. Diváci: 100. Jihlava B: Štěpanovský - Kříž, Chlup, Bodeček, Čermák (57. Peška) - Havránek (71. Benda), Wasserbauer, Pacholík (46. Chmelík), Nešpor - Dupal, Netrda. SK Sigma B: Bárta - Dreksa, Komárek, Ulma, Heidenreich - Nuc, Hořava, Nepožitek (77. Volf), Javůrek (84. Machalický) - Pospíšil, Klesnil (74. Michalčák). Trenér Jiří Balcárek.

Autor: Petr Pelíšek

25.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Po Patricii Mirgové z Olomouce teď pátrají policisté a prosí veřejnost o pomoc. Šestnáctiletá dívka je pohřešovaná od pátku 24. března a na základě předběžného opatření soudu má být předána do péče jednoho z Dětských domovů na Přerovsku.

Policie pátrá po Patricií Mirgové z Olomouce a prosí veřejnost o spolupráci

Koncept vozu Jaguar I-PACE představený na ženevském autosalonu v březnu 2017

První elektromobil od Jaguaru bude mít součástky z Olomouce

Dělníka na Olomoucku zasypala zemina, letěl pro něj vrtulník

VIDEO / Uvězněný hliněným závalem skončil v pondělí odpoledne dělník, který hloubil výkop v Seničce na Olomoucku.

V Olomouci se "zjevil" památník Petra Bezruče. Skrýval jej keř

Správci olomouckých parků se při jarních úpravách pustili s pilami i do rododendronu, který dlouho skrýval před světem památník Pěvci Slezských písní od Petra Bezruče.

Miss středních škol: Chtěla jsem také stát na pódiu, tak jsem se přihlásila

ROZHOVOR / Novou MissOK je od pátku Lucie Henslová z Olomouce. I přes úspěch v soutěži krásy středních škol Olomouckého kraje se chce sedmnáctiletá studentka Gymnázia Čajkovského soustředit hlavně na vzdělání.